MáŠa

MáŠa

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 2.2.2015  22:37
    Reportérka (TV seriál) (2015)

Dojem po první části je dobrý. Uvidíme, co části další.

• 1.2.2015  14:27
    Čertův švagr (TV film) (1984)

Podobných pohádek máme několik. Nejlepší z nich je asi z čerty nejsou žerty. Toto taky ujde. Je tu studiová pohádka.

• 1.2.2015  14:17
    Dítě hvězdy (TV film) (2007)

Not bad, ale existuji pohadky, kde to neni tak schematicke a u kterych se clovek pobavi vice

• 1.2.2015  11:13

Pitomé, ale jinak celkem koukatelné. Na to, jak je to celé pitomé, to v rámci toho pitomého světa dává i celkem smysl. Efekty jsou moc digi, ale dá se to.

• 25.1.2015  23:36

Tyhle díly pod hodinu Poirotovi moc nesluší. Vše je tak zrychlené, až je to místy trapné a ne tak napínavé. Tady v tomto díle bylo až laciné, jak se najednou Poirot dostal k informaci o chlápkovi, co najednou dělá něco jinak. Člověk si hned domyslel, jak to přibližně bude. A vedlejších postav se stihlo představit jen pár, tak nebylo tak těžké hádat, kdo bude nakonec asi vrah.

• 25.1.2015  10:51
    Vteřiny před vraždou (TV seriál) (2009)

Je to koukatelné, spíš jsem v hodnocení zohlednil, že existují povedenější kriminálky

• 24.1.2015  19:26
    John Wick (2014)

Pro mě přeceněné minimálně chválou ze strany chlapců z MovieZone. Ani z daleka to není tak cool, jak jsem si myslel. Když kosil padouchy naštvaný taťulda z 96 hodin, bylo to zábavnější. Nebojím se výroku, že scénář pro 96 hodin byl vykamanější. Tam nebylo potřeba si vymýšlet hotel pro zabijáky a jatka jen kvůli zabití psa, na kterého si člověk ani nestihl zvyknout.

• 21.1.2015  23:37
    Slídil (2014)

Dobrý film o odporným chlapovi (ne,ženský,nemyslim vašeho staryho :) )

• 15.1.2015  23:30
    Pod zemí (2014)

Nepřekvapilo, nezhnusilo. Tenhle způsob natáčení už je prostě lehce okoukaný, ale nuda to nebyla.

• 15.1.2015  23:08

Takový částečně o ničem. Autoři se tu snaží dělat humor z toho, že si berou různé situace z venkova a sází jednu za druhou. Takže humor na účet té naší malosti. Je plesnivý chleba? Tak si z něho tu plíseň seškrab. Nebo kdo se sprchuje v poledne (plýtvání vodou)? Atd. Sice je to trošku přehnaný, ale jako proč ne. Doplnit to s nějakým příběhem, který by měl nějakou pořádnější zápletku a vyvrcholení, tak bych hodnotil lépe. Ale tohle tu chybělo. Šlo spíš jen o takový monotónní dějový popis. Párkrát jsem se zasmál, ale do paměti se mi to nevyryje.

• 13.1.2015  00:32
    Vraždy v kruhu (TV seriál) (2015)

# 1/1 - první díl mi připadal o něco lepší než druhý, ale ty znamení mi tam do toho taky neseděly. Podle mě špatná idea. Úplně by se to bez toho obešlo a působilo by to hned chytřejc # 1/2: některé herecké výkony nebyly moc dobré. Hned první scéna byla kvůli tomu nechtěně vtipná. Plus to pletení znamení do toho - ha ha, sráželo to výsledek # 1/3.... - .. ve stejných kolejích jako předešlé díly :)

• 12.1.2015  22:35
    Případ pro exorcistu (TV seriál) (2015)

První část: Slušná podívaná. Nejvíc zatím zaujala asi postava Krobotova detektiva. Škoda, že tam nebyla víc. Druhá čast: Zde mi přišla přesřelka udělaná celkem nezajímavě. Třetí část: Zde už jsme se dočkali vyvrcholení a vysvětlování - to jsem si představoval trochu jinak.

• 11.1.2015  20:31

Milé, na konci docela dojemné. Člověk sice tuší, co se bude dít, ale i tak si to užije.

• 6.1.2015  01:59

mně se to líbilo, dobře udělaný béčko, na konci to s tím sbližováním duší trošku přehánej

• 4.1.2015  00:02
    Interview (2014)

zábava to je, ale Apokalypsa v Hollywoodu byla větší. Škoda, že to nebylo trošku realističtější

• 1.1.2015  19:04

hodně špatná pohádka, co se týká zpracování. Potřebné pohádkové propriety tam sice jsou, ale sepsané a zrežírované je to takovým způsobem, že to často nedává smysl. Jak někdo něco věděl? Jaké jsou něčí motivace? Kdo je dobrák a kdo záporák? Proč má Dulava dvě role, něco mi uniklo? Do toho kupa nevýrazných a špatných hereckých výkonů.

• 30.12.2014  21:29

pěkné. K dokonalosti mi tam něco chybělo. Pobavil jsem se, ale neudělalo to ve mně nějaký silný pocit, že bych teď na ten film myslel

• 30.12.2014  01:25

Vůbec nikomu nepřišlo divný, že se z lidí stávají opice. Prostě je dali do klece a neřešili to... Jako koukatelné v pohodě, ale scénář by šlo ještě propracovat

• 29.12.2014  10:32

Pěkné to Troška má, jen k dokonalosti něco chybělo. Některé herecké výkony mi moc neseděly, a některé dějové pasáže taky.

• 28.12.2014  23:57

Taková divnůstka. Neurazí, nenadchne.

• 28.12.2014  22:55
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

Co se mi líbilo, byla taková ta hravost. Co se mi nelíbilo, byla taková ta jednoduchost a pitomost. Jednání postav mělo k realistickému chování osob opravdu daleko. V pohádce to ale tolik nevadí.

• 28.12.2014  21:15

Milé, příjemné, i jsem měl oko vlhké. Na druhou stranu žádná velká divočina, od začátku tušíme, kam to bude směřovat, a ono to tam taky z čista jasna najednou směřuje po tom, co pár lidí udělá školácké chyby a hlavní hrdina má díky tomu místo smůly kupu štěstí.

• 27.12.2014  12:45

Pro mě spíše zklamaní. Občas se člověk usměje, občas spíš kroutí hlavou.

• 26.12.2014  22:01

Není to zlý, ale byla to trochu nuda. Proto to mé hodnocení. Prezentované je to jako pohádka, ale moc jí to ani nepřipomínalo

• 26.12.2014  11:07
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Taková divno-pohádka. Občas vtipný, občas to spíš zabolelo. Kdyby některé pasáže nebyly pitomé, výsledný dojem by byl asi lepší. Teď nemyslím ani tak ty netradičnosti, ale spíš jednání postav. Např. dobrovolnou výměnu proutku mezi padouchem a dobrákem. To byl jeden z okamžiků, kdy se člověk chytal za hlavu, jak jsou ty postavy úplně pitomé.

• 24.12.2014  20:45
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Tak zabavilo mě to a párkrát jsem se zasmál, ale jinak, objektivně řečeno, to moc dobré nebylo. Scénář by v místech potřeboval rozšířit a v místech úplně předělat. Některé pasáže jsou totiž moc zkráceně-umělé (čti třeba nevěrohodné), jiné zase skoro až debilní.

• 24.12.2014  11:05

Tož pěkné to je, ale když byl v kinech Pán prstenů, trhalo to člověku víc koule ze sedačky. Teď k tomu nepomohlo ani 4DX.

• 22.12.2014  23:39
    Osmy (TV film) (2014)

Povedený filmeček.

• 20.12.2014  13:40
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Jedna z těch pohádek, na kterou by se nemuselo zapomínat. Vtipné, hrané, lehce originální. Bohužel některé dějově věci lehce zrychlené či zvláštní

• 17.12.2014  23:28

Není to zlé. Ale ani dobré. Takové prostě průměrné. Člověk se párkrát zasměje, ale jako celek to působí nevyváženě a zbytečně. Občas dojde k velkému skoku v rámci děje. Dějově by to chtělo víc sevřít

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30