Gagin

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 27.7.2019  08:36
    Renegáti (2017)

Akční scény špatně udělané nejsou, ale příběh se po dobrém začátku zvrtne a pak to už příliš nebaví.

• 21.6.2019  15:37

Ty jo moc mě to nebavilo, dlouhé záběry, tempo takové, že jsem u toho 2x usnul. Už jsem viděl asi lepší dokumenty a to jsem se na to tolik těšil. Alespoň za téma, které je mi blízké nějakou hvězdu dám.

• 2.5.2019  08:17
    Smrtihlav (2017)

Anthropoid ve všech ohledech lepší, tady mi to přišlo místy hodně zmatené. Nevím jestli třeba ve Francii nebo Anglii o téhle události něco vědí, ale pokud ne, museli se místy dost ztrácet.

• 30.8.2018  08:28
    Upgrade (2018)

Čožééé. Tak australani totálně zabily. Dobrý příběh, skvěle zahráno, s tím mini rozpočtem to vůbec nevypadá jako béčko. Takovou pecku jsem teda nečekal.

• 8.8.2018  08:10
    Escobar (2017)

Vzhledem k Narcos nemohu více než 3*. A popravdě jsem čekal asi i trochu víc.

• 27.4.2018  16:47
    The Terror (TV seriál) (2018)

Po 3 dílech teda zatím těžká nuda s pěknými kostými a celkem slušnou atmosférou. Problém je, že za díl se stane tak jedna zajímavá věc. Uvidíme dále.

• 27.4.2018  16:46

• 27.4.2018  16:44
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Nedělám si iluze o tom, že velká část je nahraná (viz. třeba úklid zasviněnýho pokoje v 1. díle), ale musím říct, že jsem docela překvapen na to, že je to česká produkce špatný to není. Za tři.

• 25.4.2018  07:54
    Špindl (2017)

Tak tohle je něco otřesnýho. Ze všech těch celkem slušných Bikerů, Rafťáků, Snowboarďáků apod. je tohle úplně někde jinde. Jak tohle vůbec někdo může natočit?!

• 16.3.2018  07:47
    Bajkeři (2017)

Chce se to tvářit jako Snowboarďáci, netváří se to tak. Absolutně nic originálního, vtipu sakra málo a ještě tak debilní příběh. Suchařípa naprosto trapnej herece neherec. Naopak překvapil Pavel Nečas, ten zahrál toho týpka slušně a alespoň trochu vtipně.

• 12.3.2018  11:32

Na jedno shlédnutí parádní film. Chvíli po začátku je v "lázních" asi nejlepší bitka, co jsem kdy viděl. Pak se chvíli ztrácíte v postavách, protože jsou maskovaný pod nánosem uhlí na tvářích a do toho ještě temné světlo, tak nevíte kdo je kdo. Pak přichází půl hodinové finále, kdy sotva dýcháte jak skvěle to korejci udělali. Víc takových filmů.

• 17.2.2018  16:46

Něco je slabší, něco je docela příjemný. První, druhý a třetí příběh se mi velmi líbil, pak trochu horší střední pasáž a nakonec další docela příjemnej příběh. Celkově ale průměr.

• 9.2.2018  08:44

Tohle bylo sakra divný. Hodně amatérský a dabing na Filmboxu tomu zrovna taky moc nepřispěl. Jedna hvězda za 2-3 pěkný písničky. Jinak to nestojí ani za řeč.

• 31.1.2018  08:58

Já nevím, přijdu si jak když jsem u toho filmu přišel o podstatnou část IQ.

• 14.12.2017  08:02
    Kaboom (2010)

Docela příjemný, bláznivý, překvapení. Ale u některých scén s maskama docela mrazilo.

• 27.11.2017  08:48

Akce mají zvládnutý velmi dobře. Úvodní scéna ze které mrazí. No zbytek nestojí moc za řeč. Příběh v podstatě takový nijaký bez většího překvapení nebo napětí. O´Briena si pamatuji jako teenagera z jiných filmů, takže jsem moc nemohl překousnou, že tady hraje takovýho drsňáka. Ale rozhodně film na jedno zkouknutí.

• 23.10.2017  09:27
    Temná věž (2017)

Tohle je opravdu slabý, vůbec mě to nebavilo a nezachraňují to ani Elba s McConaugheyem.

• 13.10.2017  08:22
    Wind River (2017)

Marně přemýšlím, čim si tahle tuctovka vysloužila takový hodnocení. O nic světobornýho teda nejde. A 207. top film už vůbec ne.

• 11.10.2017  08:21

Tohle nebylo špatný, vezmu-li v potaz, že filmů o autech není mnoho a už skoro vůbec ne o těch evropských. Takže vidět ve filmu konečně takový značky jako BMW, Porsche, Ferrari a ne jen ty americký "sračky" bylo milý překvapení. Druhým překvapením byli akce. Dobrý, triky super, uvěřitelnější triky než třeba ve Fast and Furious. Pokulhává to na hercích, slabších místech, kdy se nic neděje, no a příběh taky asi nepřekvapí. Za mě ale slušný, kdyby takovej film vyšel jednou za kvartál, nebudu se zlobit.

• 25.9.2017  08:21
    Bez obojku (2016)

Přesně mezi 2 a 3 hvězdami. Po rozpačitém začátku se to ovšem poměrně příjemně přehoupne, tak dávám nakonec ty 3.

• 21.9.2017  08:04

Konečně po delší době zase super komedie, plná vtipných scén, akce, pohotových reakcí, příjemných herců. Super, já se bavil nadmíru.

• 18.9.2017  19:55

Ve filmu se střídají dobré a špatné pasáže v celku to potom působí hodně průměrně. + za hezké prostředí Filipín.

• 11.9.2017  09:50
    Extortion (2017)

Slabší půl hodinka, aby to pak vygradovalo do napínavého survivalu. Pak to šlape jako hodinky. Konec ale nechá spoustu otázek. Možná záměr.

• 17.8.2017  09:26
    Dishoom (2016)

Takhle pokud se těšíte na akční nářez stačí se podívat na trailer, jsou tam všechny akční scény. + mezi dvěma policajty to funguje parádně + občas jsou tam vtipné scény + pěkné prostředí - akční scény jen v traileru, nic navíc - jak to u Indie bývá občas přehnanené akce, mega nástupy herců

• 25.7.2017  08:28

Viděl jsem nejdříve "Bez návodu" aniž bych tušil, že to pochází ze stejné knihy. Francouzi to ale zvládli lépe, hlavně s prvky komedie. Závěr bych možná zase hodnotil lépe u Mexikánců. No každopádně jakmile se podíváte na jeden z filmů, ten druhý už ztratí šmrnc, pač víte co bude následovat. Vidět I dva jsou rodina jako první dám plný počet.

• 6.6.2017  16:09
    Assassin (2015)

Akční? Ani omylem, na první akci, která trvá asi 15 sekund čekáte 30 minut. Během toho se na monitoru vystřídalo stovky dlouhých pohledů jakoby do prázdna a celý je to neskutečná nuda. Snad jediná hvězda za Qi Shu, celkem sympaťanda.

• 5.6.2017  09:01

Tak tohle byla parádička, vtáhlo mě to a ten konec. Sakra dobrý. Jak se říká v jednoduchosti je síla a ani na to nepotřebujete mega rozpočty a výpravy.

• 17.5.2017  12:57
    One Man Show (TV pořad) (2008)

Staré One Men Show - odpad, nové One Man Show - 5*

• 4.5.2017  09:11
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

O jednu hvězdu jsem oproti původnímu hodnocení srazil a to hlavně kvůli posledním dílům, které se fakt nepovedli. A poslední kmenovka, otázky poroty což je vlastně vyvrcholení celé série? Uff tohle budu rozdejchávat jako fanoušek Survivora dlouho.

• 3.5.2017  08:10
    Zlato (2016)

Začínají bejt tyhle filmy na jedno brdo, otravný. Zbohatnete, chlastáte, utrácíte, pomalu o vše přicházíte, vše se točí v kancelářích a okolo Wall Street, nic nového. Bohužel. Světlá stránka je Edgar Ramirez a scénky v džungli. Jinak Matthew docela oplznej nechuťák s pupkem.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10