Umbrella Academy - Série 2 (2020) (série)

Druhá série mě bavila daleko víc. Uvidíme co přinese ta další, otevřené je to skvěle.

Prokletá (2020) (seriál)

Za poslední díl zvedám na 3*, jinak nuda až na pár světlých momentů a přitom to není vůbec špatně udělaný, ale příběhově to vázne.

Řád (2019) (seriál)

1. Série: Druhá polovina první série byla skvělá a za konec dávám 4* | 2. Série: Druhá série je bohužel podstatně horší, přijde mi, že byli 3 díly o něčem, pak zase o něčem úplně jiném a vlastně mi to celé nedávalo smysl. Slabé 2*

Outer Banks (2020) (seriál)

Ale jo, jako celek nic převratného, ale líbilo se mi prostředí ve kterém se to celé odehrávalo, takže nakonec zvedám hodnocení o jednu hvězdu.

Mizerové navždy (2020)

Já se bavil náramně. Příběhově nic extra, ale nahláškovaný dobře, akce slušná, Bjorn z Vikingů výbornej. Víc takových filmů.

Planeta nezadaných 3 (2019)

Za mě to zabila poslední půl hodinka, aby to dostalo stejně jako ostatní díly o hvězdičku navíc. První polovina je ale skvělá.

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

Tohle mě nebavilo. Vydržel jsem 3 díly a pak se přistihl, jak při koukání vlastně přemýšlím nad něčím jiným a TV vůbec nevnímám. To je asi dostatečný důvod nekoukat dál.

Tekutý písek (2019) (seriál)

Pro mě prozatím nejméně povedený seriál na Netflixu. Od třetího dílu vás hlavní hrdinové svým chováním v podstatě neustále štvou, možná díky znechucení vám unikne nějaké to poselství. Konec snad ani řešit nebudu. Za mě velmi slabé.

Rambo: Poslední krev (2019)

Za posledních 20-25 minut zvedám hodnocení. Začátek se hodně táhne, spíše bych uvítal více akce, více Ramba.