Proroctví (2009)

Ani špatné, ani dobré. Taková slátanina, příliš rozvleklé, tři dobře natočené katastrofické scény (letadlo, metro a sluneční bouře), trapní mimozemšťané, Cage hraje dobře. Film, na který jsem šel jen kvůli pár efektivním, ikdyž ne příliš dokonalým scénám a který už nikdy nemusím vidět. Přesto přes mnoho nedostatků ten fim má něco do sebe.

Bolest (2006) odpad!

MIDO film je odpad sám o sobě. Nikdy jsem tomuhle thajskému horroru nevěřil, ale po dlouhé době odmítání jsem neodolal a film si koupil. Lákavý obal dvd je dost zavádějící a smrdí to podvodem. Nápis "jeden z nejkrvavějších hororů posledních let" vůbec není pravda, téměř tam nebylo vůbec nic.Vše co je na obalu napsáno jako "vydavatel doporučuje zákaz prodeje nastávajícím matkám" a "utrpení si ještě nikdy nevybralo tak nevinnou oběť" by se hodilo k hororu UVNITŘ. Dále česky 5.1 není pravda, je to jen stereo, anglicky 2.0 také ne, je tam thajština. Film je hodně zdlouhavý a nudný, přesto věřím, že tomu kdo má rád duchařiny, by se to mohlo líbit, v tom případě až 3*, protože na thajce jde docela o slušnou filmařinu. Filmy od MIDO už nikdy!!!

Million Dollar Baby (2004)

Na oscarový snímek mně to nějak nenadchlo, zbytečně zdlouhavé a nudné, nebýt srdcervoucího konce hodnotil bych za hvězdičku. Na toto téma jsou mnohem lepší filmy. Opět nechápu ta vysoká hodnocení, někdy mi připadá, že když všichni dávají 4 nebo 5, tak já musím taky.

Ztracené město (2008) (TV film) odpad!

Na to se nedalo dívat ani na Nově, nechápu jak tady někdo mohl hodnotit 4*

Absolutní moc (1997)

Nejprve jsem četl knihu, která je naprosto vynikající a tak jsem se těšil, až to uvidím zfilmované. Film mě hodně zklamal, příliš zdlouhavý a pomalý rozjezd, připadalo mi to oproti knize hodně protahované a málo akční.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Zase po dlouhé době jeden z vtipných animáků, který mně pobavil. Málem jsem už na ně zanevřel. Kdo nikdy neměl psa, nepochopí, proč se to pejskařům tak líbí. Sice je to spíše určeno dětem, animace dosti jednoduchá, přesto velice zábavné.Pár dobrých hlášek pro dospělé tu je.

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Jednička se mi líbila mnohem víc, Vincent Cassel je mě dost nesympatický, ale jako herec je výborný. Jedinně co mi na obou dílech vadí jsou úvody, které sráží napětí a vlastně od samého začátku už víte jak to dopadne.

Korsický případ (2004)

Tenhle film jsem chtěl vidět jen kvůli Korsice, ale i té je tam poskrovnu. Taková neslaná, nemastná komedie, na to, že v ní hrají dvě skvělé francouzské hvězdy, nic moc.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

Nejlepší francouzský film co jsem viděl. A v Holywoodu nevědí co točit, většinou samé zbytečné remaky nebo komiksy. Ačkoliv mě byl hlavní hrdina krajně nesympatický jak vizáží tak svým chováním, film se mi přesto líbil díky skvělé kameře a hudbě.A také to mělo trochu jiný nádech, než americké filmy,které se většinou stále opakují a jsou plné klišé.

Záplava (2007) odpad!

Mám rád katastrofické filmy, ale na tohle se nedalo dívat. Nuda, mizerní herci, mizerné triky, ale to se dalo čekat, je to jen tv film. Neodehrávat se to v Londýně,ani bych se na to nedíval.