Trevor

Trevor

okres Spišská Nová Ves

<< předchozí 1 2 3 4 33 64 96 127
    • 8.5.2021  03:06
    Velký průvodce spánkem (TV seriál) (2021)

Tento dokument rozhodne nedá odpoveď nato čo mám robiť ak mám problémy so spánkom. To že nepomôže pohárik alkoholu či lieky na spanie z dlhodobého hľadiska je jasné každému kto takýmto problémom trpí. Evka, ktorá nás sprevádza týmto dokumentom však odpeveď má. Meditujte. Nuž moja, skús so svojom meditáciou zájsť povedzme za zdravotnými sestrami, lekármi či hasičmi ktorí pracujú na zmeny a tým pádom pracujú aj v noci povedzme 19 rokov. Nehovoriaco povolaniach ktoré si počas svojej práce v noci nemôžu dovoliť ani len zažmúriť oko...Ani polovicu trvania epizódy nepredstavujú fakty o spánku, zvyšok je meditácia a zmysel tohto dokumentu je vidieť aj na celkovom počte hodnotení, keď záverečné 4 epizódy už neoslovili ani toľko užívateľov aby im vôbec nabehli percentá.

• 8.5.2021  02:17

Hodnotím iba prvú polovicu epizódy v ktorej sa hovorí o tom ako negatívne ovplyvňujú spánok človeka mobilné telefóny, tablety či iné výdobytky modernej civilizácie rovnako tak ako spánok ľudí narušila priemyselná revolúcia a povedzme objav žiarovky keď sa oveľa viac začalo pracovať v noci...meditáciu hodnotiť nemienim.

• 8.5.2021  00:10
    Kříž cti (2012)

Nezmyselnosť vojny v celej svojej nádhere keď nepriateľov, ktorí proti sebe bojovali a vo svojej podstate ani nevedeli prečo spojila najväčšia túžba človeka - prežiť. Nádherné prostredie, výborné dialógy, skvelý záver a odkaz vo filme, niekoľko drobných chybičiek sa však našlo a napriek tomu že to nie je najlepší (proti)vojnový film určite patrí k tým najlepším.

• 7.5.2021  23:08

Ak náhodou niekto pracuje po nociach povedzme 19 rokov ako ja a tajne dúfal že mu toto pomôže s problémami so spánkom nech to ani nezapína. V dohľadnej dobe by mohol prísť rovnako kvalitný dokument tejto streamovacej služby s českým prekladom Jak lépe srát. Malo by to rovnakú kvalitu aj výpovednú hodnotu.

• 7.5.2021  23:04

Ani po 57 rokoch, aj keď sa progresívne zmýšľajúcu politici snažia tvrdiť niečo iné, nič nezmenilo. Občas sa ministrom financií stane finančný analfabet, občas ministrom zdravotníctva vojenský generál, občas ministrom školstva spievajúci kaderník. Na vrcholné miesta nielen v manažmente dôležitých firiem či dokonca rádií a televízii sa vždy budú dostávať Barnabášovia Kosovia ten kto si myslí že práve jeho strana to zmení je na obrovskom omyle. Ide o to že niekedy konkrétna vláda aj keď má za sebou podobné prešľapy ako Barnabáš spraví aspoň niečo pre ľudí. Kým tí, ktorí ich vystriedajú robia všetko proti nim. Cynizmus tohto príbehu v čase koronakrízy, v ktorom som ho pozrel ja však nemal svoj vrchol v momente keď sa stal cap záhradníkom (nemýliť si s generálnym riaditeľom RTVS) ale v čase, keď stáli Barnabášovi oponenti pred nápisom Čistota pol života a predstavenstvo, ktoré Kosa za riaditeľa orchestru zvolilo sedelo v miestnosti v rozostupoch a za sklom. Ten paradox že prešlo takmer 60 rokov a až teraz ten film svojou satirou zabodoval v tomto momente nemá chybu. Nehovoriac o ich reakcii, ako by sme teraz my vyzerali keby sme Barnabáša odvolali, keď sme ho tam dosadili. Veru, ako by náš parlament vyzeral, keby odvolal nekompetentných ľudí, ktorých tam sám dosadil.Socializmus priniesol mnoho skvelých filmov ktoré boli výsmechom vtedajšiemu fungovaniu štátu, avšak oni sú ešte väčším výsmechom tomu čo sa deje teraz, pod záštitou demokracie.

• 7.5.2021  16:02

Chorvátsky kraťas sa snaží dať odpoveď na otázku či bolo skôr vajce alebo sliepka takýmto kúskom s peknou animáciou, len škoda že stvoriteľ sveta nech tým myslel autor kohokoľvek čaruje takmer polovicu tohto príbehu. Sympatické, ale nevyužitý nápad ani potenciál tejto témy.

• 7.5.2021  15:52
    Shifter (2014)

Los Angeles - 2023. James Striker má na dosah svoj cieľ - zvrhnutie americkej vlády ktorá svojich obyvateľov zbavili všetkých slobôd. Vláda sa tomu pokúša zabrániť všetkými dostupnými prostriedkami...veru,scifi. Ani nie to že vláda zbavila občanov všetkých práv ako to že to niekto dokáže zvrátiť. Podpriemerné spracovanie, oceniť sa dá riadiacie stredisko Strikerovej peknej kolegyne či boj v padajúcom výťahu.

• 7.5.2021  13:17
    Humanity (2019)

Loď s názvom Humanity počas svojej plavby postupne zvyšuje svoju rýchlosť až nakoniec stroskotá...našťastie sa objaví na hladine mora záchranný čln s názvom Humanity II...samotné spracovanie či animácia by to mali za jednu hviezdičku,podtext ktorý je každému jasný a autori ho ani neskrývajú (nakoľko najvyššia rýchlosť lode je global warming) mu vyslúžil ďalšie dve hviezdičky a tá posledná je za sochu, ktorá z vysoka na banky s*rie...nakobniec to na okrúhle 9.700 hodnotenie vyšlo viac ako dobre a ľudstvo by malo naozaj spomaliť ale najmä by sa všetci ľudia mali nad sebou trochu zamyslieť.

• 7.5.2021  13:11

Bábika z hracej skrinky ožíva...za pomerne sympatický nápad že figúrku už nebaví byť súčasťou hracej skrinky, ktorej mechanizmus sa rozpadá a za peknú animáciu spomínaného mechanizmu jedna hviezdička navyše.

• 7.5.2021  13:01
    My First Day (2017)

Anthony Kane dostal pozvánku do školy pre deti obdarené špeciálnym talentom.Budú na neho jeho rodičia pyšný???...tak toto je pre zmenu príklad toho že aj dvojminútový film môže zaujať a prekvapiť.

• 7.5.2021  12:54
    07-05-09 (2009)

7. mája roku 2009 sa ktosi rozhodol natočiť jeden deň jednej londýnčanky. o 12 rokov, na deň presne, neskôr som si to pozrel a nič výnimočné som na ňom nevidel. Možno o 20 rokov niekto iný...

• 7.5.2021  12:49

Ako sa 7 ročný Louis, vášnivý fanúšik rugby vyrovná s tým že jeho rodičia čakajú ďalšie dieťa?...celkom milé so vtipným záverom.

• 7.5.2021  12:43
    1.2 Million (2019)

Mark si nájde novú prácu ako poštovú doručovateľ. Potom ako omylom jeden z jeho listov spadne do mláky chce svoju chybu napraviť a list prepísať. Zistí však že list adresovaný Mary, milej staršej pani od jej syna je bezcitný a jej vzťah k vlastnej matke je strašný. Rozhodne sa to napraviť...1, 2 milióna ľudí vo Veľkej Británii je osamelých a trpí sociálnou izoláciou. Ide predovšetkým o ľudí starších ako 75 rokov. Takýto text sa objaví na konci príbehu, ktorého cieľom je evidentne naučiť ľudí tomu aby na svojich rodičov nezabúdali.

• 7.5.2021  12:30

Dvojica správcov parku dozerá na 100.000 akrov lesa a je iba na nich či zistia čo všetko sa v ňom môže skrývať...

• 7.5.2021  12:16
    7 Rules (2018)

Michaela prichádza do bytu o ktorý sa ma počas jedného večera postarať. Jedinou podmienkou ako si zarobiť 200 dolárov je dodržať 7 jednoduchých pravidiel.Dokáže to?...otáznik by som tam nedal ak by nebola odpoveď jasná, ťažko sa na tomto projekte hľadá niečo pozitívne, odpady však nedávam ako na bežiacom páse a tak jedna hviezdička za snahu.

• 7.5.2021  12:03
    27 (2018)

Muž nesie krabicu do kabínky číslo 27. Potom ako ju zavrie z nej začuje klopanie...a toto je pre zmenu jeden z krátkometrážnych hororov ktoré je ťažko ohodnotiť. Do 3 minút je niečo zmysluplné vtesnať naozaj náročné a iba niekomu sa to podarí, čo sa v tomto prípade nestalo.

• 7.5.2021  11:52

Pán Mappleton prichádza na schôdzku na slepo a už po otvorení dverí nemá zo stretnutia dobrý pocit...ťažko sa hodnotí kraťas z ktorého 5 minút takmer dve zaberú titulky.

• 7.5.2021  11:37

Neposlušná horská koza cestou vystrája a tak sa z bezpečnej blízkosti svojej mamy vďaka svojej neposlušnosti razom ocitá v dome trolla...ďalší z tých lepších príbehov s nápadom aj slušnou animáciou.

• 7.5.2021  11:25
    Liyoki (2020)

Samec gorily Liyoki sa potom ako pytliaci zabijú zvyšok jeho rodiny snaží ochrániť svoje posledné mláďa,...opäť vydarený a poučný, takmer dojemný, príbeh so solídnou animáciou.

• 7.5.2021  11:16

Svorka vlkov vylúči jedného člena a je jasné že ho čaká náročná zima...ako ten skrytý podtext keď kolegovia v práci či deti v škole zo svojho kolektívu niekoho vylúčia a ten im nakoniec ako v tomto príbehu zachráni kožu bol celkom dojímavý, prirátajme k tomu peknú animáciu a výsledkom je tento naozaj pekný príbeh.

• 7.5.2021  11:06

Nech je ako chce, občas padne aj odpad iba kvôli predsudkom u mnohých užívateľov, rovnako tak ako mnohí chcú iba z princípu zraziť hodnotenie nejakého filmu dole, toto sa celkom podarilo. Šaty robia človeka, perie robí vtáka. A keď plameniak zahodil od nervov ten ohorok z cigarety do vody a ešte ho aj zašliapol, to som sa z chuti zasmial a tom sa mi často nestáva.

• 7.5.2021  10:51
    The Mime (2018)

Mladá žena v podchode narazí na neznámeho cudzinca ktorý ju vystraší. Keď si ho lepšie prezrie zistí že je to mím, ktorý bez slova opakuje všetky jej pohyby...jeden z krátkometrážnych filmov na konci ktorého si človek povie že tento sa naozaj vydaril.

• 7.5.2021  10:43

Tretia epizóda prvej série The Look-See s názvom The Father's Hug.

• 7.5.2021  10:43

Druhá epizóda prvej série The Look-See s názvom The Mistress Mind...

• 7.5.2021  10:42
    The Look-See (2017)

Prvá epizóda prvej série The Look-See s názvom The Wedding hand...

• 7.5.2021  00:06
    The Lover (2014)

Mladá žena sa ťažko vyrovnáva s rozchodom so svojim snúbencom...ktorý nebol prvý. Na necelých 6 minút pozoruhodný počin.

• 7.5.2021  00:00

21 ročný Aaron aj potom ako sa prevalí škandál so zneužívaním žiakov na škole ktorú navštevoval stále bojuje s démonom vo svojej hlave...ak to má inšpirovať mladých dospelých aby hovorili o prípadných podobných zážitkoch z detstva tak svoj účel to splnilo.

• 6.5.2021  23:48
    Apollyon (2019)

Počas upratovania v kostole zbadá muž v jednej z lavíc ženu, ktorú nevidel prichádzať...

• 6.5.2021  23:41
    Flick (2020)

A takto milé deti dopadnete keď nebudete počúvať mamičku a budete sa špárať v nose...niektoré zábery naozaj stáli zato a aj jediná postava v príbehu zahrala svoju úlohu dobre ale...

• 6.5.2021  23:31
    Carnivore (2020)

Do reštaurácie zavíta mladý muž ktorého práve prepustili z väznice potom ako bol obvinený z vraždy svojej mamy...

<< předchozí 1 2 3 4 33 64 96 127