Divoká republika - Can (2021) (epizoda)

Aby liberálne vytieranie detských a mladých predpotopných mozočkov neostalo svojej povesti nič dlžné, v tejto epizóde sa objavia extremizmusisti, pochopiteľne belosi ktorí chcú odpáliť bombu počas príhovoru starostu. Tento mentálne zaostalý liberálny odpad si myslí že keď vo filmoch bude zobrazovať vymyslené teroristické útoky údajných fašistov ľudia zabudnú na skutočné teroristické útoky prevažne moslimských fanatikov. Co som však akosi nepochopil bol kód na trezore 2488...1488 sa asi aj momentálne zaostalému režisérovi asi zdalo priveľa...

Divoká republika - Lindi (2021) (epizoda)

V tomto pokračovaní neofašistický liberálny odpad spoločnosti - úplne nečakane - ukáže prísneho bieleho otca rodiny, ktorá - úplne nečakane - nemá rada utečencov...aspoň Ronov osud zaujal, aj keď ten epický pád...

Divoká republika - Justin (2021) (epizoda)

Je zaujímavé ako sa tvorcovia seriálov snažia vykresliť mladú zdegeneráciu ako inteligentné bytosti, ktoré riešia ťažké životné debaty na tému spravodlivosť a trest a porovnať to z ich storkami na Instagrame kde riešia to že sa boli nažrať v mekáči a aká bola vodnica. Hviezdička dole je pochopiteľne za ten kríž na chodbe v závere, ktorý bol potrebný preto aby táto sračka obsahovala dostatočné množstvo fašistických liberálnych nenávistných prejavov.

Divoká republika - Marvin & Jessica (2021) (epizoda)

V neofašistickej liberálnej sračke sa -úplne nečakane - objaví bububu katolícka výchova, šikana, zlá bububu zbraň a zdunenie sa z hubičiek. Inak je to riadna sračka a dej sa zasekol na mieste. Ale zdunenie sa musí byť, a bu bu bu katolícka manka. Liberáli sú tolerantný dovtedy, dokým ich dcérenka či syn neprivedie domov priateľa rovnakého pohlavia z geta. Potom je po liberalizme a decko dostane dobre cez pitchu.

Divoká republika - Ron (2021) (epizoda)

V liberálnej sračke sa - úplne nečakane - spomína feminizmus a dve matky jednej feministickej zakomplexovanej fúrie.

Silná zostava (2017) (pořad)

Arsenal83 je Boh...čo sa týka komentárov...asi 10 minút mi stačilo k tomu, aby som zistil že jeho komentár by som musel skopírovať, aby som reláciu vystihol....

Peklo - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Vytretý zdegenerovaný odpad ľudskej spoločnosti z Netflixu a Silicon Valley sa už neštíti naozaj ničoho...bezbrehá sračka pre najprimitívnejší odpad našej spoločnosti, tieto liberálne neonacistické hovädá opäť - úplne nečakane - útočia na ľudí, ktorí veria v Boha a robia z nich šialencov, ale tým ako poukazujú na útok bajzbalovými pálkami neofašistickej liberálnej vytretej mládeže na úbohú starenku tieto svine fašistické iba potvrdzujú čo je ich skutočným zámerom. Najbližšie pravdepodobne šokujú pornom so zvieratkami či deťmi. Netflix je neopísateľný hnoj, ale ľudská psychika a psychicky chorí ľudia ma vždy fascinovali,tak sa pozrieme aj ďalej aké morálne dno je liberálny neofašizmus ešte schopný dosiahnuť.

Peklo - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Celkom logický, pomerne výrazný pokles hodnotení po prvej epizóde je trochu na škodu, pretože druhá epizóda bola podstatne lepšia. Ľudia sú schopní odsúdiť iného iba na základe nepodložených aj neoverených informácií, bez dôkazov, na základe jedného článku či dokonca niekoľkých viet. A pritom sa s nimi môže dotyčný iba zahrávať. Nebyť toho, ako ma irituje influencer, mohla to táto epizóda vytiahnuť na solídne 3*.

Peklo - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Je viac ako pravdepodobné že to bude Netflix produkcia. Zlé náboženstvo, fanatik z katolíckej školy, bu bu bu vzťah polícia novinári, oni veďá praudu na Zomgi, zdegenerovaná mládež ktorá tiež vje praudu zo Zomgi a točí si videá ako mláti bezdomovcov či páli mačky a absolútne nevyužitý potenciál...vraj horor. Netflix sa snaží z K-pop ošiaľu vyťažiť čo najviac a v tomto momente som mal chuť okopírovať komentár zdejšieho exprda, ktorý napísal pri komentári ku Squid game "seriál jenom potvrdzuje to, co jsem ja říkal už dávno, kórejska tvorba je úchvatná"...niečo v podobnom zmysle. Tuto je jednoznačný dôkaz že aj tento český užívateľ sa nikdy nemýli, ako väčšina ľudí na tejto databáze.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Našťastie sme na pokračovanie Venoma nakoniec nešli do kina...Biely Kasady ma afroamerickú alfasamicoidnú priateľku, po chodníku sa ako opilci váľajú dvaja muži - nečakane bielej farby pleti -, obaja biely hrdinovia mali zlých otcov, čiernu alfasamicoidnú samicu sa pokúsi okradnúť biely nezamestnaný muž a aby táto liberálno-rasistická sračka dosiahla vyvrcholenie záverečný fajt sa odohrá - úplne nečakane - v katolíckom kostole, ktorý je nakoniec zničený. Niekoľko dobrých scén sa našlo, poznámky Venoma uť neboli vôbec vtipné a aby sa zabrdlo aj do blejk lajvz daznt dva meter policajt pri prevoze čiernej alfasamicoidnej micky ju zastrelí a je ä úplne nečakane bielej farby pleti. A aby tento rasistický koncert vynikol ešte lepšie je šéfkou laboratória kde zadržiavajú mutantov pre istotu žena. Pochopiteľne bielej bububu farby pleti. Svojim spôsobom liberálny odpad s niekoľkými dobrými scénkami.

Ovládací panel
175. nej uživatel Slovensko