Alementina

odvazna A ch.ladna

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 19.9.2020  08:52

Chris je asi druhej Chuck Norris... Neco tak nelogicky, vlastne total blbyho, to jsem dliuho nevidela. Je to jak kdyz porno je sicr o sexu, aby vzdy se tam snazi dat nejaky totalne podruzny pribeh, ktery nikoho nezajima, tak tady je to stejny, jen misto sexu tu je hlavni strilecka. Whyschi jak si tomu mohl dat 5*, ja se na to podivala jen kvuli tomu!

• 6.9.2020  19:23

Sedlo mi to nalady, takze 4*. A nektery vtipy byly fakt dobry. Jinak je to tezka klasika, takze to moc neprekvapi, alw nastesti ani neurazi 😁

• 27.8.2020  22:41
    Tenet (2020)

Nolan, typicky a skvely! Je mi jedno jak moc to nedava smysl ci jakmoc jsem nechytla akci modry cerveny. Skvela hudba a ja se proste jen kochala.

• 27.8.2020  18:47

A jako kouzelny to je! Film, na ktery se dospely muze divat s detmi a orezije to.

• 19.7.2020  23:55

Po dlouhy dobe neco tak strasne mileho, ze min nemuzu dat... A sorry, ti lenochodi na dopravnim inspektoratu... Dokonalost Sama.

• 11.7.2020  23:48

Ja si porad myslela, ze jsem to jestw nevidela a videla.

• 11.7.2020  15:33

Vlastne 3*, protozr je to tak9vy brutalni mis mas mezi nejruz ejsimi filmovymi zanry... Ale i muj tata, ktery tohlr nema rad, tak se na to vydrzel divat v sobotu odpoledne. Proste zvlastni... Hodne a tak nizky hodnoceni si to nezaslouzi.

• 10.6.2020  21:14
    Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) (2014)

už několik víkendů se na to díváme, překvapivé je, že děti to zas tolik nebere, ale moje sestra vždy zavelí, že si pustíme další dil Ronji a ja vždy vzpomínám, že tohle bývala jedna z mých nejoblibenejších dětských knížek. SAmotný seriál je takové milé pohlazení a návrat od minulosti, protože animace jsou jak z 80. let,ale má to své kouzlo. Kouzlo pohádek, které se tak líně táhly a vy jste prostě na chvíli zpomalili.

• 10.6.2020  20:57
    Frčíme (2020)

Nebýt Hollanda, tak se k tomuhle kousku asi nedostanu a zase o tolik bych nepřišla. Hezký to je, jen si mám pocit, že mi uplne neni jasna cilovka, ze je to moc predvidatelny, malo vtipny, tlačicí na pilo a vlasnte ničim vyjimečný mezi všemi těmi roztomilými animáky.

• 25.5.2020  23:31

hm, byl to osud, ze zrovna u tohohle filmu jsem sežrla asi 12 baleni PEZ, co jsou koupila vlastne detem.

• 15.5.2020  00:24
    Nenávist (1995)

Co je tohle za intošskej film. co mi má dát se dívat na bandu sociopatů, co nemají nic lepšího na práci než se celý den flákat a buzerovat jeden druhého, všemu a všem nadávat ... ?!! hlavně, že je to černobíle natočeno, aby ten artovej styl vynikl.... Sledování těchto typů filmů považuju za naprostou ztrátu času. Nepobaví, neinspiruje, nevzdělá.

• 3.5.2020  18:35

Grut je milacek 😁 bohuzel Awesome nix tape 2 neni tak awesome jako 1, ale pořád bavi.

• 30.4.2020  23:21

Ehm... No, tu asijskou kulturu bohatych vystihli hezky, i tu silenou tradicnost.

• 29.4.2020  10:25
    Iron Man 2 (2010)

Někdy méně je více :) ...

• 27.4.2020  10:35
    Iron Man (2008)

Tak to vypadá, že si dám všechny Marvelovky znovu .... což mi přijde trochu jako šílenství, uvidíme, jak mě to bude dlouho bavit... No nic, prostě Iron Man se povedl, RDJ byl skvělá volba, asi nejlepší možná a i když už to není takový nářez a takový WAU jako na první shlédnutí, tak si pamatuju to nadšení při prvním shlednutí.

• 26.4.2020  09:33

Nechce se mi verit, ze bych k tomuhle snimku v roce 2016 nevidela komentar, protoze scenu na letisti si pamatuju asi uplne nejvic ze vsech Avangeru a myslim, ze i tenhle animek patri k tem nejlepsim. A vim, jak jsem se hrozne rezala smichy pri nastupu Spidermana

• 25.4.2020  00:08
    Venom (2018)

Hrozne blbej scener, ale Spiderman mel jeste blbejsi. Ale Eddie s Venomem jsou zabavna dvojka.

• 22.4.2020  00:53
    Pane (2018)

Vzpominala jsem na Indii, na Asii obecne, jak moc mi chybi, prijde mi věčnost, co jsem tam byla a jsou to jen dva roky .... Vzpomnela jsem si na to, jak jsem si večer v luxusnim baru někde na střeše hotelu dávala pivo, jehož cena byla vyšší než měsíční mzda dělníka ve slumu, kde jsem byla odpoledne jak pravý turista podpořit místní charitu... A v hotelu se bavila přesně s těmi Indickými zbohatlíky, co studovali na univerzitách v Anglii a opovrhovali tím, že jejich rodiny od nich očekávali, že se vrátí zpět do Indie ... Tak krásný je ten film v těch malých detailech, jak si Ratna vybalovala nákup svých šicích potřeb, s jakou hrdostí si prohlížela krejčovskou křídu ... tu křídu, co si pamatuju, když moje babička mi v dětství šila oblečení a tou křídou si kreslila střih... To, s jakou samozřejmostí Ratma jedla na zemi v kuchyni a cítila se tak v bezpečí, protože to byl její prostor. Jak byla neviditelná pro všechny ostatní na oslavě. .. Jsem moc ráda, že jsem si dneska vybrala tenhle film...

• 21.4.2020  21:55
    Mario (2018)

Mam LGBT filmy vcelku ráda, ale tohle by potřebovalo hodně zkrátit. Je to syrovější charakteru, nic rádoby líbivého, ale těch hluchých scén, které asi měli asi dodat tématu potřebnou tíživost. Naví c semi to na HBO pořád sekalo.

• 17.4.2020  01:25

Moc pekny, se vsim vsudy a Crusovi role sedne. A je to vtipny!

• 17.4.2020  01:23
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Z puvodnich 3 hvezd, proste prumeru... Po 4. serii snizuji na 2... A jestli budou pokracovat ve stejnym stylu, tak u 6 seie uz to bude odpadni žumpa.

• 17.4.2020  01:19

Sorry, ale vas ta nelogicnost a teatralnost neirituje?! Mne hrozne!

• 14.4.2020  22:20

Sracka. Spoiler... Vazne nikoho, ani ty vymasteny nevyrovnany individua, natoz genialniho pana profesera nenapadlo se zeptat pana reditele, kde by ten jeho strazce mohl byt... Navic prvni misto, kde by hledalo i dite by byla jeho kancelar... Strasne me to sere, nejsem schopna se dodivat, ale zarekla jsem se, ze to dam... Ale fakt je to uz vysmech veskere logice.

• 14.4.2020  01:33

Abaurdni, vsechno, dej a hlavne ty totalne labilni postavy...

• 13.4.2020  18:46

Aneb kdyz se prehlednete... Takže jsem si myslela, že film má 67 procent a rikala si, že to asi nebude tak spatny a vybrala to ke sledovani na rodinne odpoledne ... A pak si rikala, ze je to hrozne trapny, jak to muzeme mit tak dobry hodnoceni ... no nema a je to celkove fakt jeste horsi, ta druhá hvězda je jen zato, že bylo vtipny videt spoustu hercu v jejich začátcích .. . Ashton, Rosario, Julia...

• 12.4.2020  09:57

Priaerne moc uzpivany...

• 7.4.2020  00:51

Jake je moje davna laska, Tom je ma nova laska a stejne je ten film podprumernej, nebyt tech dvou, tak si to necham ujit..

• 6.4.2020  09:42

Mám pocit, že jsem to přece vidět musela, ale vypadá to, že jsem to neviděla a protože Tom je můj nový objev, tak jsem se rozhodla zkouknout jeho filmografii. Je docela zajimavé, že moje svatá trojice nových mladých nadějných herců, co si myslím, že to dotáhnou daleko - Tom, Timothee a Asa, se všichni ucházeli o tuto roli a myslím, že Tom je v ní perfektní. Film samotný je průměrný. Jen pořád nevím, v jakém pořadí opravdu sledovat všechny Marvel filmy, mám v nich megahokej.

• 2.4.2020  23:17

3,5 ... a mrzi me, ze me zdejsich 58% odradilo odtoho se na to podívat dřív a přesvědčilo mě až to, že verbal tomu dal 4* Většina asi čekala bezduchou řežbu, takže mě mile překvapil scénář. Hru neznám .... a Michael je prostě vždycky sexy, takovým znepokojivým způsobem.

• 1.4.2020  23:47

3.5 Škoda, že je to takový natahovány... Námět super.... A spoiler, já bych se hned vydala do té rokle.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36