Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Sci-Fi

Recenze (1 226)

plakát

Tiché místo: Část II (2020) 

Jednička přišla s něčím novým a dvojka nic nového nenabízí, to bude ten problém. Mně to přišlo takový nedomyšlený a na druhou stranu už i leh e předvídatelné.

plakát

Tiché místo (2018) 

Tak jako John Krasinski nemam rada horory, ale kdyz tohle je jiny kafe. A kdyz to porad vsichni tak chvlili, tak jsem si k tomu konecne nasla cestu i ja, kdyz uz je i pokracovani.  Jen u te uvodni sceny mi nesedi, ze byrodice vysly z obchodu a cekali by az dite pujde za nimi, v ralu by to bylo tak, ze byste hracku polozili a dite by tlacili pred sebou, abyste melijsitotu, ze ji zase nevezme .... proste tak to je, rodice to tak delaji.

plakát

A Hidden Life (2019) 

Proc je to tak dlouha, o hodinu kratsi a zazitek by byl stejny... ten mix nemciny a anglictiny jsem nepochopila.

plakát

Nepřátelé (2017) 

Proste Bale, umi. Atmosfera pekna, fakt se na to hezky koukalo, Jen mi to prislo hrozne pritazeny za vlasy

plakát

Lovec draků (2007) 

Když to je těžký, já četla knihu, která byla krásná a o dost drsnější než film, takže bohužel film stíhá osud všech zfilmovaných romanů, kdy Vám chybí velká část knihy. Ocenuju, že Afgánci spolu nemluví anglicky, jak bývá u amerických filmu zvykem.

plakát

Říše slunce (1987) 

13letej Ballhraje tu nejvyšší ligu...

plakát

Mafiáni (1990) 

Takovej chlapskej film, co asi moc žen neocení. Hrozně dlouhý a fakt mě to nebavilo.

plakát

Nebeské dny (1978) 

Možná před 20 lety bych hodnotila jinak, ale s odstupem času mi ta obyčejnost příběhu a kamera a celková Malickova poezie tolik nebrala.  .... Ve své době to asi bylo jiný kafe.

plakát

Bestie bez vlasti (2015) 

Caryho camera, ta dlouhá scéna tocena na jeden záběr... Ty detaily, co připomínají Malička... Tohle je ten Cary, kterýho máma ráda....

plakát

Maniak (2018) (TV seriál) 

Mám ráda Caryho, většinu věcí jsem pobrala, co mi asi chtěl příběhem říct, ale ta forma mi prostě někdy neseděla, ty 80tkovy léta za me byly zbytečný, předplacený, v jednoduchosti je krása

Reklama

Reklama