Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 331)

Amonit (2020)

Minimalismus. A takr o tom, kdyzsi zijete svuj zivot a znate svoji cenu a i kdyz trn zivot neni jrdnoduchy, jr Vas, podle Vasich pravidel a peesvedceni.

plakát

Hodně štěstí, pane Veliký (2022)

Neni to o sexu, jak by si vetsina mohla myslet. Je to o tom nejintimnejsim, co ve vztahu muze byt a to je duvera. Duvera, ze muzume byt tim kym skutecne jsme, ze se nemusime snazit byt nekym jinym, lepsim, nekym, o kom si myslime, ze se bude tomu druhymu libit...

plakát

Tokyo Vice (2022) (seriál)

Mam slabost pro Japonsko, fascinuje me jejich kultura, kterou vlastne nechapu. To, jak se mohou tak slepe ridit pravidly, tak svazujicimi... Nechapu, jak tak muzou zit, prijde mi to hrozne nesvobodny.  V serialu nechapu pohnutky vetsiny postav, zaroven vizual je mi sympatictejsi nez u Eurforie, kterou jsem nemohla dokoukat, tohle jsem dala za 9 dni a kdybych nemela plny vecery, tak mozna i driv, protoze krome prvnich a poslednich dilu, jsem to dala v mhd.

plakát

Párty máma (2018) (TV film)

Tohle jsem videla uplnym omylem. Je to strasne tevizni, herecke vykony hrozny, dejove vyhroceny, vse vyhnqny do extremu.

plakát

Thor: Láska jako hrom (2022)

Tak trochu jina Marvelovka, protoze Taika je Taika a neda si pokoj, aby to na tom filmu nebylo videt a to cim dal vic. Extremni humor, sranda ze vseho, shazovani vlastnich vtipu, ale hlavne navrat do 90tek v plne sile, ale pak po scene s Diem to ztrati dech a zavěr je zklamani presne ve stylu druhe potitulkove sceny. Ale s tou Abbou mi udelal velkou radost. 3.5*

plakát

Addamsova rodina 2 (2021)

Je to pro deti. Moje netere si to pustili po prvim shlefnuti druhy den cely znovu a smali se u toho. Nejsou tam vtipy pro dospely, ale deti to bavit bude. Fakt by tu dospely nemeli hodnotit filmy pro deti... Takze hodmoceni neni me, ale hodnotim za netere... Za me povedenejdi nez 1.

Kód Enigmy (2014)

Pridavam jednu hvezdu po opetovnem shlednuti. Smutné, jak Alan skoncil a vlastne se mi nechce verit, ze spachal sebevrazdu.

Elvis (2022)

Uvodnich 5 minut bylo jak vizitka an filym Baze Luhrmanna....jenze crlk9vy dojem byl pro me trochu rozoacity, nepresvedcil me ani vsemi opevovany vykon Butlera v roli Elvise. Kladne hodnotim pojeti i pro me novy pohled na karieru Elvise, ale cekala jsme, ze mi Elvis zlimi srdce a to se nestalo.