Star Trek (2009)

Úplne najviac sa mi páčilo, akým jednoduchým a nenásilným spôsobom tvorcovia do príbehu zakomponovali všetky postavy známe z pôvodného seriálu.

Počátek (2010)

Priznám sa, že ma to tak úplne nepresvedčilo. Bolo to síce fajn, ale na "snový" svet až príliš realistické. Možno keby sa trochu viac pohrali s pohybom kamier. A taktiež mi tam prekážalo to enormné množstvo zabijákov. Komu sa zvykne snívať, že ho naháňa banda chlapíkov so samopalmi? A aby chudí chalan tak ľahko porazil vycvičeného zabijáka, hoci len vo sne...

Plameny vášně (2003) (seriál)

No dobre, áno, je to telenovela. No a čo. Keď si odmyslím všetky tie časti, ktoré som nevidela a ani mi nechýbali, tak tam bolo pár scén, ktoré sa mi páčili č na ktorých som sa nasmiala. Hlavne niekde v druhej polovici... No a určite treba vynechať niekoľko posledných častí. Zbytočné. Ale je to telenovela, tak čo ste čakali? :-p

Ledově ostří (2007)

Nemám rada komédie. Naozaj nemám. A keď som videla upútavku na toto... Nie. Ani za nič. Ale nakoniec - ani neviem ako - som sa pristihla, že sa na to nie len pozerám, ale dokonca sa aj perfektne bavím. A ako sa následne ukázalo, nebola som jediná, ktorá mala rovnaký názor. Takže - nič nejesť a nič nepiť!!! A poriadne si to užite! :-p

Armageddon (1998)

Asi to nebolo myslené ako komédia, ale pri pôvodnom českom dabingu som sa aj nasmiala. Ale potom som vydela predabovanú verziu... a vážne uvažujem: "Komu preskočilo?" Takto zničiť dokonalí zážitok...

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Bolo to super... Ale z 3D by sa dalo vydolovať viac. Najviac vo mne rezonuje chvíľa, keď sa Voldemort rozpadával... a následná scéna na moste nad priepasťou. Ale to je na 3D málo. Hold, sme ešte len na začiatku... Ale na druhej strane, priznám sa, že prečítať poslednú knihu mi dalo zabrať - prišla mi nudná. Pri tomto filme som sa nenudila!

Twilight sága: Zatmění (2010)

Mám rada Twilight ságu a popravde som prečítala všetky časti vrátane tej Edwardovej, no od filmu som očakávala viac. Niečo mi tam chýbalo. Bojové scény fajn, hoci aj tie mohli byť lepšie, po romantickej stránke bola jednotka omnoho lepšia. Po akčnej stránke lepšie ako dvojka. Takže záver - teším sa na štvorku, hlavne na tú druhú časť. Ale ak by to bolo lepšie, vôbec by som sa nehnevala.

Opičí král (1986) (seriál)

Veľa si z toho už nepamätám. Ale jedno áno - že sa nám to strašne páčilo a dodnes celá rodina snívame o tom, že by sme si to pozreli ešte raz. Dnes by sa nám to možno už tak nepáčilo, predsa len sme zvyknutý na iné, ale vtedy, vtedy to nemalo chybu. Vtipné a zábavné a nezabudnutelné! Presne ako má byť.

Pouští a pralesem (2001)

Já chcu vidieť ten pôvodný starý poľský seriál!!! Nič v zlom, ale tomu filmu predsa len mnohé chýbalo. Kniha je kniha.

Pouští a pralesem (1973) (seriál)

Bohužiaľ, hodnotiť nemôžem, bo som nevidela, ale iba čítala. O seriály viem iba toľko - jediný obrázok, ktorý si mama nalepila na knihu ako obálku. Knihu som prečítala a pre obrázok naháňam film. Asi mi neostáva len dúfať, že ho raz pustia na nejakej stanici pre pamätníkov. Ale tam asi nepúšťajú seriály, že nie? :-(