Jrk

Česko

homepage

<< předchozí 1 2 3
    • 3.11.2017  21:42

Čekal jsem víc. Dle ukázek to vypadalo na skvělý film plný gagů a legrácek. Ty tam byly, ale spíše v prvních 15 minutách. Pak jakoby tvůrci vystříleli munici a sklouzl film ke klasické až trochu temnému dospěláckému scénáři. Na několika místech jsem si říkal, že to snad ani děti nemohou pochopit o co jde, případně to působí až hororově. Na to že jsem čekal vtipnou oddechovku typu Hotel Transylvanie, jsem se těžce spletl. Mě se film celkem líbil, ale rozhodně to není vyloženě komedie pro děti.

• 13.2.2017  13:52
    Obr Dobr (2016)

Vyloženě dětský film. Dospělý asi moc neocení. Ale je to dobře, že jsou dětské filmy s jednoduchou zápletkou.

• 7.2.2017  19:49

Film, téma, výprava dobrý. Ale ta kamera byla příšerná. Ten režisér by měl přestat točit. Neumí to. Aby jízda v autě znamenala roztřepaný obraz. Nebo akční scény 4 sekundy záběr na nůž, 3 sekundy jiná kamera záběr na souboj a hned střih a zase 2 sekundový záběr jinde. Výsledek, protivník rozmazaná skvrna, na souboj oči nestačí zaostřit a z protivníka a akce skoro nic divák nemá. Ani neví jak pořádně nějaká potvora vypadá. Kamera, fakt hrůza!

• 29.10.2014  01:34
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Seriál první dvě sezóny výborný. Potom tvůrci začali natahovat a zakončili velmi mizerně. Hodnotil bych lépe, ale chci svým hodnocením varovat před ztraceným časem a rozčarováním posledního dílu.

• 26.10.2014  07:57

Dětem se to líbí, ale pro mě to tehdy byla šílená nuda. Tak dávám aspoň jednu *.

• 25.10.2014  07:42
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Ideální seriál na odreagování. Není třeba ve všem hledat nějakou duchovní hloubku. Takových filmů je habaděj. To je asi jako hledat na kolotoči filozofické zamyšlení proč se točí. Po dlouhé době mě nějaký český seriál pobavil.

• 23.3.2014  18:36

Opět krásná zábava. Děti byly naprosto nadšené. Je fakt, že tam bylo trochu víc akce něž u Zvonilky bývá zvykem. Ale to nevadí. Moc se v kině líbila. A pokud budu hodnotit i za ostatní děti které tam seděli, tak stále za pět hvězdiček. Je to film určený mladšímu publiku a tudíž by jsme to taky tak měli hodnotit.

• 4.9.2013  07:22
    Elysium (2013)

Nic překvapujícího. Točeno ve slamech, jako nějaký nízkorozpočtový film. U třičtvrtě filmu jsem usínal, než se rozjela nějaká akce. Spousta nelogičností až hloupostí. Navíc ve scifi filmu by člověk čekal nějaké futuristické zbraně, věci. Ale oni tam běhali s kalašnikovi apod. Postavy které se tam objevovaly: Chudý = zločinec, ženy pokaždé drží dítě, pár holek v bikinách na Elysiu. Celkově ta myčlenka, že oni jsou ti chudáci, kteří zůsatli na Zemi. Ti co zůstali na Zemi měli volbu to konečně udělat si podle sebe, uklidit, nezakládat gangy k vykořisťování druhých. A přitom film i myšlenka měli takový potenciál.

• 25.8.2013  21:45

Ten Mádl by měl hrát parodie na milovníky. Jeho žabí ksicht mi zkazil výborný film. Neumí se tvářit ani hrát. Jeho jediný výraz otevřená pusa. Jinak byl film výborný.

• 24.12.2011  18:17
    Malá princeznička (TV seriál) (2006)

Skvělý seriál pro malé děti. velmi poučný jednoduchý pekně nakreslený. Dětem se rozhodně bude líbit.

• 1.12.2011  09:23
    Hranaři (2011)

Platíme televizní poplatky aby někdo mohl natočit tohle. Role Třísky byla jedinečná, štek jako v amerických filmech (velký to herec :-)) ). Ale hudba i některé záběry kamery byly dobré (asi jediné pozitivní). Bohužel na takovéto slátaniny peníze jsou zatímco jinde chybí.

• 3.4.2011  12:33
    Stroj času (2003)

Prepracovany stroj casu do detskeho havu. Neslany, nemastny pro dospele. Ale pro deti dost napinavy a urcite se budou misty dost bat. (Ti nahore nejsou potrava :-)) )

• 9.2.2011  22:48
    Projekt Andromeda (TV film) (2006)

Priserne nudny film. Nemate-li u ceho usnout vyborna volba misto pocitani ovecek.

• 4.8.2010  10:04

Cetl jsem i predlohu. I kdyz film neoplyva triky, i tak ma diky predloze velmi silny pribeh a stoji za to jej shlednout.

• 9.4.2010  22:23

Celkem pekna animace. Dva pribehy. Prvni standartni s teroristami, druhy o pouceni lidi ze valka neni reseni. Druhy pribeh prijemna manga. Co na tom velmi zaostava je animace lidi. Ale na kresleny / animovany film to bylo pekne a da se na to koukat.

• 5.4.2010  18:54
    Babylon 5: Velký sumit (TV film) (1993)

Triky a tvorba mimozemstanu odpovida dobe kdy byl film natocen. Vyborny uvod serial ktery neoceni asi nikdo kdo ma rad jednorazovky, ale ma rad spise scifi serialy. Je to svym zpusobem odpoved na StarTrek.

• 7.3.2010  23:38
    Láska rohatá (TV film) (2009)

Zlo ma byt poterstano a madl uz se nemel tlacit do kazdeho filmu.

• 24.2.2010  21:36
    Quantum Apokalypsa (TV film) (2010)

Takova hovadina. Sfetovana baba za Pc s ohromujicimi hlaskami (!), vedle ni jakysi cosi typ hloubavce ktery ji podava pilulky a to vse mixnute politikem na vysoke urovni ( sam guverner mu vola aby mu 5 minut pred svetovym oznamenim rekl ze je konec sveta) ktery predstavuje starosta z jakehosi zapadakova. A samozrejme pripoji jeste cloveka ktery vsechny tyto uzasne osobnosti uzasne zachrani jakoby se nic nedelo a to je pro jistotu autista protoze nikdo jiny neumi pocitat. Neco tak strasneho kde scenarista musel nacpat vsechno ( zbrane se davaji kdyz jdou deti na pisek ven, musi tam byt infakrt, prepadeni, happyend aj hruzy) tady je naprosto 100%.

• 21.2.2010  00:17
    Závod (2002)

Vylozena oddychovka. Pobavil jsem se velmi dobre. francouzky humor neni spatny. Vylozene nenapadna reklama na addidas (vsude visacky )

• 17.2.2010  22:54

Me se to celkem libilo i kdyz to fakt bylo dlouhe, ale rekl bych Rusky film urazil kus cesty a kamera, kulisy i scenar je uz dost koukatelny.

• 25.12.2009  22:25

Je na tom videt starsi kousek a to jeste navic z ruske kinematografie. Je to takove roztahane, ne zrovna idealni kamera a akcni, eroticke a jine sceny jsou trochu usmevne. V kazdem priapde se to ale da odkoukat a atmosfera prazdneho mesta, okoli je velmi pusobiva. Da se to odkoukat jen bych necekal zadny akcni trhak :-)

• 14.12.2009  23:47
    Diamant 13 (2009)

Nezajimavy nudny a bez spadu. Casto jsem se ztracel o co tam vlastne jde mezi zivanim. Mate-li radi kriminalky ktere jsou roztrahane a stoji na slavnejsim hercovi klidne pokoukejte ale jinak daleko od tohoto.

• 15.10.2009  22:40

Prilis politicky film na muj vkus.

• 12.10.2009  22:15

Ac jsem od filmu nic necekal, musim rict ze me prekvapil. Spousta vtipu ktere nejsou trapne, na nemce dobre zpracovany film. Uzasny vyber elitniho pokoje (hercu). Rozhodne doporucuji jako relax, bez deje, bez nejake hloubky, proste jenom si uzit film.

• 24.9.2009  21:11

Ac mam rad animovane veci a rad se divam na detske filmy tak tohle me vubec nezaujalo. animace je prilis umela a misty spise vadi. Kdyby to radeji nakreslili. Pribeh je priserne jednoduchy ( chapu ze je to pro deti, ale tohle je skutecne pro mrnata). Nektere sceny s trolly jsou az nechutne. Shrnuto podtrzeno film u ktereho jsem se nudil a mel od ctvrtiny filmu jsem to mel chut neustale vypnout (kdybych koukal sam).

• 20.9.2009  23:32
    Tobruk (1967)

Klasicky valecny film. Jedine co me prekvapilo bylo to zpracovani. Vynikajici efekty, dobre masky a uchazejici vykony. Na to ze je to cesky film. Ovsem film me jinak ani dejem, ani koncem vubec nenadchl proto me hodnoceni je tkaove jake je. Proste pouze dobry valecny film bez konce.

• 19.9.2009  23:10
    Generace GEN (2007)

Takove utahane, pochmurne, nijake.

• 19.9.2009  10:47

Trochu jinak pojata druha serie oproti prvni. Ale i tak pro pubertaky vinikajici. Videl jsem to v tom veku a moc se mi to libilo.

• 19.9.2009  10:46
    Vládci kouzel (TV seriál) (1995)

Velice zajimavy namet. Sice kostymy a kulisy jsou poznat rozpoctem. Ale i tak to neubira serialu svou kvalitu. Pro pubertaky vynikajici. Videl jsem to v tom veku a moc se mi to libilo. Moc se mi libily vzducholode.

• 18.9.2009  23:15

Nechapu jak nekteri zde cekaji od takovehoto filmu nejake duchovno nebo hloubku. U filmu je potreba naprosto vypnout a nechat se bavit. Rozhodne zde nejsou zadne trapne prehaneni jak treba v prci prcicky ani se nezachazi za unosnou mez kdy se z vtipu stava trapas. Dej je zcela standartni a stokrat ohrany, ale herci jsou svezi, holky sexy, vtipy unosne a film neni extra dlouhy. Tak proc se proste nepobavit.

<< předchozí 1 2 3