Carthorias

Carthorias

Adam Pažourek

okres Brno

• 20.5.2010  22:28
    Stahovák (TV pořad) (2009)

Škoda že naprostá většina klipů co tam Bert a Ernie pouští jsou buď několik let stará, nebo notoricky známá, nebo absolutně nudná

• 20.5.2010  22:22
    Sheep in the Big City (TV seriál) (2000)

Některý slovní hříčky až trhají bránici, například Buffoons, Great Scott, oxymoron - the power of an oxe. No a na závěr samozřejmě Ranting Swede. Snad nejulítlejší cartoon co znám (možná ještě Courage the Cowardly Dog)

• 20.5.2010  22:19
    Pětka statečných (TV seriál) (2002)

Klubovna KND je asi druhou nejlepší tajnou základnou z kreslených seriálů (Až po Dexterově laboratoři, samozřejmě)

• 20.5.2010  22:17
    Helena a její chlapci (TV seriál) (1992)

Jednu hvězdičku za plakát Doors (to je to jediný co si z té blbosti pamatuju)

• 20.5.2010  22:17
    Robotí superopice v akci! (TV seriál) (2004)

Jako kdyby se zkřížili Kids Next Door a Samurai Jack

• 20.5.2010  22:12

Myslím si, že většina lidí ani tak nekomentuje pořad jako vyjadřuje svoje nesympatie k hlavním "hrdinkám". Ano, jsou to spratci, ano, dal bych jim pár facek za to jak se chovají, ale kvůli tomu nebudu dávat špatné hodnocení. Podle mě je Super Sweet 16 úžasným dokumentárním pořadem o americké zlaté a zkažené mládeži, srovnatelný s dokumenty například o živé zvěři v poušti Kalahari. Oba studují velmi vzácný druh, který by nejspíš nedokázal přežít v cizím prostředí.

• 20.5.2010  21:56
    Poldové z Rosenheimu (TV seriál) (2002)

Seriál nasazený Novou mezi 3. a 4. ráno asi nebude zrovna bomba. Jediná dramatická situace, kterou jsem za celý díl viděl, byla, když tlustej policajt ztratil povlak na peřinu. A to si jako nervydrásající krimiseriál fakt nepředstavuju.

• 12.4.2010  23:16

Chudák moucha, ty obří hodiny nad její hlavou to bylo fakt sprostý, jen když si představím, kdyby mi takhle nad hlavou tikaly digitálky, no fuj

• 12.4.2010  22:45

Prvních asi 30 minut byla celkem pecka, pak se ale děj zastavil natolik, až mi přišlo že film jede pozpátku. Možná to bylo tím, že jsem film sledoval v nevyvětrané místnosti ve třicetistupňovým vedru na jedné z nejnepříjemnějších židlí na kterých jsem v životě seděl. Ve chvíli kdy se film pomalu zase rozjel (bylo to počítám tak posledních patnáct minut) už jsem byl v takovém stavu apatie jako Bob Marley na centrifuze s koňskou dávkou sedimentů v krvi. Aneb abych citoval divadlo Sklep - "Vy říkáte objemný, široký, já říkám především dlouhý." Oproti geniální Metropolis Mabuse působí jako Aťka Janoušková vedle Nikolaje Valujeva.

• 12.4.2010  22:34
    Zátoka (2009)

Zcela právem zasloužený Oscar. Nejsilnější část filmu podle mě ale není ta investigativní výprava do nitra zátoky, ale příběh Ric O'Barryho, od zakladatele delfíního průmyslu až po "toho šílenýho dědka s LCD na hrudi". Je to podobné, jako kdyby se Václav Klaus stal největším popularizátorem Evropské Unie. Když už někdo dokáže změnit názor takhle radikálně, tak člověk cítí, že ho něco muselo změnit na tolika úrovních až se mu z toho točila hlava. Stejně jako se bude točit vám. Pusťe si to

• 12.4.2010  22:23

SF "časovek" není nikdy dost, podle mě ale měl film skončit tak dvě tři scény před koncem. Takhle to nakonec skončilo jakýms takýms happyendem, což sice hollywoodský divák chce, ale nemůže to diváka omámit takovým způsobem, jako například konec v Donnie Darkovi. Edit: Alternativní závěr přidává pátou hvězdičku

• 11.3.2010  17:24
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Rozhodne o nic mene horsi nez Rumcajs a podobne naivni sracky, jen je to z Japonska

• 10.3.2010  18:38

No jo, jenomze co s tim? 7 miliard lidskych zaludku nemuze byt nasyceno ze zridka rozesetych zvirecich farem. Kdyby tak Moopheus nabidl nejake reseni.

• 7.3.2010  13:56

Když jsem byl na dovolené v New Yorku, tak tam tohle video pouštěli furt dokola na Times Square, nešlo od toho odtrhnout oči, zvlášť když je člověk nucenej stát ve čtyřhodinové frontě na lístky.

• 22.2.2010  18:06
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Geniální tah scénáristů, když zařadili tento seriál do škatulky drama/dobrodružství, i když se ve skutečnosti jedná o klasické sci-fi. Vsadím se o babiččiny zuby, že kdyby byl Lost odpočátku zařazen mezi diváky jako sci-fi show, v životě by z toho nebyl takový hit. Edit: Po "neuvěřitelném" finále, přesouvám z pěti hvězdiček na jednu. Horší televizní zážitek než sledování finále Lostu jsem nezažil a myslím že ani nezažiju.

• 22.2.2010  00:39

Podle mně si největší český sportovní úspěch zaslouží lepší zpracování než je tenhle dokument, věřím že se v budoucnosti bude o Naganu točit ještě spousta dalších snímků.

• 21.2.2010  16:05
    Rallye smrti (2008)

I guess he didn't like the oatmeal!!!

• 20.2.2010  22:27
    Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)

Jako starší bratr můžu říct, že jsem si neskutečně užíval všechny ty sviňárny co tomu malému prováděl, sám dobře vím jaká je to sranda

• 20.2.2010  22:25
    Pohádky o mašinkách (TV seriál) (1987)

Výborný seriál, který na hlavu poráží anglickou konkurenci mašinku Tomík (nebo jak se ten paskvil jmenuje)

• 20.2.2010  22:06

Doufám že ten rekord v brzké době zase překonáme

• 20.2.2010  22:03

Po solidních prvních pár dílech už seriál začíná unavovat, snad to finále první řady zase nakopne

• 20.2.2010  22:02

Spolu se survivorem nejlepší reality show vůbec, přičemž řada s hipíkama bezkonkurenčně vede.

• 20.2.2010  22:01
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Geniální věc, která na rozdíl od ostatních seriálů kvalitativně roste s každou další řadou.

• 20.2.2010  22:00
    Americký táta (TV seriál) (2005)

plagiarismo di plagiarismo

• 20.2.2010  21:54
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Jako celek je to slabší seriál než třeba Simpsonovi, ale v některých momentech je výrazně předčí, nejvíc mne dostala narážka na Monty Pythony, kterou nemohl z amerického publika pochopit snad nikdo, ale tvůrci ji tam přesto dali.

• 7.2.2010  21:21
    Armageddon (1998)

Většina astronautů je až sitcomovsky švihlá, Bruce je borec všech borců, Buscemi je už klasicky magor, Stormare hraje jednoho z mála sympatických Rusů v historii filmu a celý to natáčí Bay, který si pro explozi atomové bomby nejde daleko. Asi můj nejoblíbenější katastrofický film.

• 5.2.2010  20:19
    Father Ted (TV seriál) (1995)

Úžasná věc, a přitom u nás skoro neznámá, geniální je především otec Jack: "And father Jack, what will you say to a cup?" "Feck off, cup!!" Rozhodně se nedívejte na český dabing, ten hodnocení sráží opravdu hodně dolů.

• 31.1.2010  18:45

Salma ve snad nejvíc sexy scéně v jakémkoliv neporonografickém snímku, Tarantino jako výborný herec a hlavně uvaděč s kozičkama, prostě béčkový film, který je v mnoha ohledech lepší než tuna áčkových.

• 31.1.2010  00:03
    The Guild (TV seriál) (2007)

Skvělý nápad na seriál, a překrásná Felicia v hlavní roli. U nás na škole jsem taky měl takovýho frajera, který se chlubil tím, že má na WoW nahráno přes 13 000 (!) hodin (což od doby co hra vyšla vychází na zhruba 8 hodin denně). Vždycky když si na něho vzpomenu, tak se mi zlepší nálada, protože vím, že minimálně jeden člověk je větší zoufalec než já.

• 29.1.2010  14:15

Al Pacino v jeho méně známější gangsterce (ta druhá je Scarface) a Sean Penn s další příšerně nesympatickou postavou. Nutnost pro každého fajnšmekra se zálibou v mafiánských filmech.