PAndyNooV

okres Topoľčany
Human.

2 body

• 22.3.2017  22:46
    Přehlídka smrti (TV seriál) (2015)

Veľa ľudí si kladie otázku,čo nastane po smrti?Nebo?Peklo?V tomto prípade je to bar,ktorý rozhoduje medzi reinkarnáciou človeka alebo zatratením jeho duše.V tomto rozhodovaní si sudca pomáha rôznymi dispciplínami,pri ktorom sa budú ľuďom vynárať spomienky a budú o nich prezrádzať ich povahu.Výborný nápad na anime,výborný príbeh.9/10

• 21.3.2017  15:09
    Naruto (TV seriál) (2002)

Klasické anime,ktoré zabaví na dlhé hodiny.Snáď každí pozeral Naruto a trochu sa chcel k nemu priblížiť.Toto anime patrí medzi moje obľúbené a vždy sa rád k nemu vraciam.8/10 :)

• 19.3.2017  16:26

V roku 2046, mnohé potreby života, sú vykonávané na virtuálnych sieťach.Bez ohľadu na to, ako pokročilé sa stávajú,nikdy však šikanovanie nezmizne.Haruyuki je jedným z šikanovaných žiakov. Avšak, jeden deň je kontaktovaný Kuroyukihime-najslávnejšou osobou na škole.Haruyuki je prenesený na "Accel World"(virtuálny svet) a rozhodne sa bojovať ako Kuroyukihime,pomocník proti šikane.

• 12.3.2017  15:02
    The Snare (2017)

Tento film bol strašne nudný a nezáživný.Herecké obsadie bolo hrozné,hlavne hlavná hrdinka,ktorá mi bola od začiatku nesympatická.Nudný dej,ktorý bol miestami trápny.Jediné čo mi zostáva je dať tomu 2/10.

• 12.3.2017  13:46
    Paintball (2009)

Veľmi nudný film,ktorý ľudí naláka na úvodnú fotku k filmu a obsahu,ale po pozretí sa zistí,že je to strata času pozerať.