neojk

Jakub Sítník

Česko

• 30.4.2019  22:59
    Captain Marvel (2019)

Šel jsem na to jenom proto, abych věděl, kdo je Captain Marvel. Tak nějak jsem tušil, že to bude hovadina a nakonec se překvapení nekonalo. Jsem fanoušek Marvel Univerza a DC se mi nelíbí jenom proto, že je udělané ve světě lidí a je to totalně přepatlaná pičovina. Tohle bylo úplně stejné. Nesmysl non plus ultra, chování postav nelogické a ještě k tomu byl volný jen dabing a to jen podtrhlo, jaká kravina to byla. Z kina jsem odcházel znechucený. Doufám, že Avengers 4 to napraví.

• 10.12.2018  22:54

jak tohle muze mit 50% nechapu, spis bych to videl nekde mezi 30-40. Je to temer odpad, totalni picovina, u ktere mi bylo tak trapne, ze jsem to nemohl brat ani jako zabavu. To uz rovnou muzeme skakat 40m do vysky, mit nekonecne munice, protoze kdyz picoviny tak poradne ne? Vzdyt je to totalni sracka. Achjo

• 16.10.2018  17:32

zatim nejslabsi dil serie. Nicmene nebyt prvnich dvou dilu, ktere nastavily latku dost vysoko, asi by to byl takovej SP standart.. Aspon poslednich dvou sezon

• 16.10.2018  11:48

Jestli tomuhle nekdo neda plnej, tak nechapu, proc na SP kouka.. Tohle je totiz cistokrevny SP, jak za starejch casu. RANDY JE KRAL! :D

• 20.7.2018  19:21

Sracka sracka sracka. Byli jsem na tom s pritelkyni a po hodine jsme z kina odesli. Absolutne prehany nesmysl, ve kterem se neustale odkazuje na Meril Streepovou, az to cloveku zacne vadit. Nelogicke pohnutky postav, originalni pisne, ktere bouzel nezazni, pouze jejich instrumental, herci z "minulosti" jsou totalne nesympaticti. Nechapu, kde to vzalo 73%. (19.7.2018), tohle je naprosty des, za ktery by se melo vracet vstupne.

• 17.7.2018  17:34
    Kazišuci (2018)

Tohle vtipny fakt nebylo, herecke vykony taky tragicke, ani vlastne nevim, za co tech 40% davam

• 5.6.2018  15:10

Myslel jsem, ze to bude daleko vetsi pruser nez nakonec byl. Butlera jako herce dost cenim, ale v tehle roli mi moc nesedel. Na druhou stranu, co se tyce zapornych postav, nejvetsi pruser byl 50 cent :D herec to neni a nikdy nebude. The Rock se z nej proste nestane, protoze na to nema. Jednu hvezdu jsem pridal za konec, ten nebyl uplne cekany :-)

• 30.5.2018  18:08
    Tiché místo (2018)

Takovou sracku jsem dlouho nevidel. Nemam rad filmy, ktere se snazi mit myslenku, pritom postradaji veskerou logiku. Jednou ufon projede zelezem jak nuz maslem, po druhe do nej mlati minutu v kuse :D Komedie. Slysi zvuky, ale dupani, to neslysi :D A takovych nelogicnosti je film narvanej. Urazelo me se na to divat a mel jsem co delat, abych se na to vubec dodival. Kde je armada? Normalni lidi se schovaji do bunkru ale armada ne? Kde jsou vrtulniky? Nevypadali, ze maji kridla. Zastreli je brokovnici? PROSTE SRACKA!!!!

• 19.5.2018  13:59

Prvnich 10 minut jsem to chtel vypnout, myslel jsem, ze to bude des. Jsem rad, ze jsem to neudelal. Spousta emoci, film utika dost svizne, pisnicky chytlave a hlavne neotravujou. Pribeh celkem klasicky, zadna novinka ani necekany zvrat. 5 hvezd je hlavne za ty songy a Fergusonovou. Hned jsem musel jit na YT a najit si "never enough".

• 27.4.2018  16:31

jednoznacne nejlepsi Avengers a osobne mozna i nejlepsi Marvel. Akce akce akce ale nebyl to neprehledny pruser. SPOILER ALERT a kdyz prisel Thor s novym kladivem a jebnul s nim do zeme, malem se mi i postavil :D

• 26.3.2018  00:49
    Ladíme 3 (2017)

Jsem chlap. Skoro 30 roku, jsem hetero a miluju hudbu. Videl jsem oba predchozi dily, jednicka super, dvojka slabsi, ale tohle? Vymackli z toho absolutni maximum, z Toxic mi prebehl mraz po ruce, celou dobu jsem se jak blb usmival, moc nechapu, jak se tohle nekomu, kdo vi do ceho jde nemuze libit. Je to vtipne, mile, odsypa to, neni to hloupe ani trapne. Za me jednoznacnych 5, klidne se na to podivam kdykoliv znova.

• 25.3.2018  23:10

strasna sracka.

• 22.12.2017  02:48
    Malá smrt (2014)

vsechny historky jsou super, nejvic bych vyzdvihl pana se spici manzelkou a posledni scenku s prekladanim, u ktere jsem doslova a do pismene rval smichy :-D Za me super, 100%!

• 5.12.2017  10:43

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D za posledni 4 sezony suverene nejlepsi dil!!! Pro ty, co znaji peklo na zemi, to bude tezka satisfakce za loajalni roky venovane south parku :D Kurva to jsem se nasmal! xD

• 22.11.2017  23:38
    Lajna - Talkshow (S01E05) (epizoda) (2017)

Jak Langmajera nemam rad, tak tahle role je mu usita na miru a ja se kralovsky bavim, ba dokonce chcipam z neho. :D Jen tak dal Lubosi!!!!

• 18.11.2017  01:47
    Čára (2017)

Času v kine nelituju, znova bych na to nesel.. Chvilkama se to na me dost tahlo. 70%

• 18.11.2017  01:46

Rozhodne nejlepsi dil.

• 1.10.2017  23:17

zatim nejlepsi dil serie. A nesouhlasim s frajerem, uslo to? dyt to bylo naprosto TOP!!!!! xDDDD SouthPark zase vali, hura.

• 30.9.2017  22:58
    Osmý smysl (TV seriál) (2015)

Může mi někdo vysvětlit, jak 1. serie může mít hodnocení 87%, druhá série má 91%, vanéční specíal 87%, ale celkové hodnocení má 82%? :D to je nějaká pičovina ne?

• 27.9.2017  23:47

Pamatuji si, kdyz Dan Landa vydal muzikal Klíč králů. Po predstaveni jsme sli za nim do satny, kde sedel s hlavou v dlanich. Kdyz jsme se ho ptali, co se deje, proc je sklesly, vzdyt sklidil potlesk ve stoje, odpovedel: "Protoze jsem stal a koukal na ty lidi, kteri nam tleskaji, jasaji a pri pohledu do jejich oci pochopil, ze nic nepochopili a odejdou domu s naprosto stejnym nastavenim mysli, jako kdyz prisli." Presne takovy, je i tenhle film. Dosadte si to do vsech veci, ktere se deji kolem nas a bystrejsim to urcite dojde. P.S. Vzpomente si na otroctvi, kdy jeste pred 150 lety bylo normalni, ze LIDE byli v okovech, tyrani a zachazeni ne jako s lidskyma bytostma, ale jako s vecma.. Opravdu sila tohle.

• 17.9.2017  23:21
    Baby Driver (2017)

jedinny duvod, proc jsem dal 4 a ne 5 je, ze zhruba po hodine a ctvrt jde film uplne do kytek.. prvni hodina a pul je naprosto NASLAPANA! pomalu jsem skakal radosti, jakou pecku, jak co se tyce rezie, tak hercu i hudby, mam pred sebou.. a pak?! PROC?! z toho udelaji typickou Hollywoodovou sracku. Az me to uplne nasralo! skoda. Kazdopadne zabava to je paradni!

• 15.9.2017  00:26
    To (TV film) (1990)

knihu jsem četl, byl jsem na 4XD noveho TO a tak jsem si pustil teda i stare. Musim rict, ze nesouhlasim s vetsinou recenzentu zde.. videt do 27 let zpatky, tak jsem z klaun posranej strachy, atmosfera po celou dobu, krome konce dobra, hodne slusne se to drzi knizni predlohy a hlavne, neni to stavene na lekackach, ale na desu a hruze, kterou se snazi klaun v lidech vyvolat, coz jsem presne citil i z knihy. Novy TO, je jen o lekackach, zadna hruza - des, nic, nuda, prazdne. Novy drzi nad vodou jen kvalita jako takova a efekty. Skoda, ze u tohohle nemeli vice penez, ten konec je odflaklej a trosku komickej.. Kazdopadne Tim Curry mi jako klaun prisel daleko lepsi a i diky tomu sem dal 4 hvezdy.