hjvg11

T. J.

Slovensko

• 18.1.2019  10:37
    Underworld (2003)

Prevažne symbolických 5*. Spomienky s týmto filmom spojené sú ...

• 2.11.2018  21:49
    Cirkus (2013)

Objektívne to na tri asi nie je, ale na jedno pozretie je to OK + veľmi záleží na okolnostiach pri pozeraní ...

• 5.2.2018  11:24
    Až na krev (2007)

Dokážem uznať kvalitu filmu aj keď to nieje práve moja šálka kávy. Vo všeobecnosti takéto filmy nevyhľadávam pretože sú pre mňa zvyčajne nezáživné, napriek tomu je to skvele natočený snímok s bravúrnym Danielom Day-Lewisom. Hlavne preto 4*.

• 4.2.2018  09:38

Nostalgia ... 3*

• 2.12.2017  12:14
    Rocky (1976)

Musim dať 5* symbolicky za celú sériu - pretože ROCKY JE PÁN jednoducho super postava a parádne vykreslený jeho život v jednotlivých filmoch ktoré spolu vytvarajú jedinečný celok - aj keď objektívne by to bolo asi menej.

• 7.10.2017  19:42

Hoci horor nie je môj žáner, SAW patrí medzi moje naj filmy. Nie je to obyčajný horor v ktorom je len plno krvi a mŕtvol, kde sa vás snažia vydesiť pričom je to väčšinou skôr do plaču ako desivé. Tu je to iné. SAW má myslienku + záverečné rozuzlenie je unikát aký inde neuvidíte (rozhodne nie také !!!) 5*

• 7.10.2017  06:29

Toto asi nikdy nebudem hodnotiť objektívne - to by som asi nesmel dat 5*- AJ TAK ICH DÁM.

• 7.10.2017  06:24

Úžasné, málokedy ma životopisný film tak veľmi zaujme + celé to ešte vylepšuje výkon Russela Crowea. Asi na tom niečo bude že aj hrať treba vedieť ... 5*

• 29.5.2017  05:56

NIE je to ZLÝ film, lenže ... Začiatok bol skvelý, to ako vždy len jeden prežije aby to tom mohol ďalej rozprávať. Potom príde na scénu Jack a čakal som že sa to rozprúdi a že PIRÁTI z Karibiku sú späť! Jack bol v tomto filme slabý článok, podobne ako väčšina postáv (napr. Carina mi šla dosť na nervy, ALE postava Salazar bol dobrá). Skutočne vtipných chvíľ tiež nebolo veľa. Autori sa tak VEĽMI snažili byť vtipný až to vtipné nebolo (Piráti z karibiku nikdy nebolo vážne dielo ale tu TO PREHÁŇAJÚ).Ako som vravel nebol to zlý film lenže kvalít pôvodnej trilógie zďaleka nedosahuje (Mohli skúsiť dať viac priestoru Willovi a Elizabeth). 3*

• 24.5.2017  07:01
    Nákupní maniačky (TV pořad) (2013)

Toto sa nedá pozerať................ stačí vidieť reklamu. ODPAD

• 12.4.2017  14:29

Na Underworld som sa tešil a to aj napriek tomu že minulý diel bol dosť zlý. Teraz mám nervy ! To čo s tým urobili? Celý ten film je od veci, tak veľmi že ... nemám slov. Od príbehu, postáv (samozrejme okrem Celine) až po to že tento film ničí celú sériu - ZLE. To čo sa stalo Michaelovi bola posledná kvapka. Mal som rád Underworld, ale dúfam že ďalšie časti už nebudú (aj keď už asi nie je čo pokaziť). 1*

• 21.3.2017  14:15

Od tohto filmu som veľa neočakával, ale nakoniec som BOL príjemne prekvapený. Vymazanie časti v meste filmu pomohlo- vďaka tomu TO nie je len obyčajný remake Jacksonovho King Konga + vizuálne paráda, DOBRÝ výber hercov, hlavne John C. Reilly sa mi páčil. Proste nenáročný (príbehovo) FILM ktorý zabaví. 4*

• 15.2.2017  18:11
    Profesionálové (TV seriál) (2009)

Hrozné veci vznikajú keď Česi a Slováci opakujú jeden po druhom. Toto je jeden (z mnohých) príkladov. ODPAD

• 15.2.2017  12:53

Prekvapenie!!! Šiel som na to s deťmi do kina bez väčších očakávaní, ale zostal som prekvapený.Nádherne animované so skvelým prostredím a HUDBOU ktorá je na Vaiane (Moane) najlepšia. Pravdou je že neviem opísať čo konkrétne je na tom také úžasné, ale aj tak vravím že dlho som takú dobrú rozprávku nevidel, môj názor totiž je že rozprávky ktoré sa momentálne točia za veľa nestoja. Pre mňa 5*.

• 6.2.2017  20:59
    Inferno (2016)

Tak to tomu dali. Radšej začnem tým čo je dobré - čiže vizuálna stránka filmu je v pohode aj Hanks je tradične dobrý, ale to je všetko. Pre toho čo nečítal knihu to je len obyčajný priemerný film o tom ako nejaký magor chce vyhladiť väčšinu sveta pre "vyššie dobro". Ja som ju však čítal a tam som nemal pocit že je to len nejaký magor. Tento film zničil myšlienku celej knihy. Netvrdím že sa jej mali držať , pokojne to môžu robiť po svojom, ale tvorcovia to zjednodušili až za hranice únosnosti, pričom téma ktorá sa v diele rieši (preľudnenie) je o dosť zložitejšia. Slabé - 3*

• 6.2.2017  20:58
    Drákuloviny (1995)

Jeden z mojich obľúbených filmov ktorý ma vždy rozosmeje. Neviem prečo, obyčajne to nie je práve môj druh humoru. ale tu je dobré všetko. Proste :D super - 5*

• 6.2.2017  20:57
    Rivalové (2013)

K tomuto som sa dostal len náhodou pretože tento typ filmov nevyhľadávam, ale bol som fakt prekvapený. Tento film má to čo je pre mňa dôležité - udrží si moju pozornosť po celú dobu trvania. Herci sa fakt podobali na reálne postavy, závody boli tiež vyobrazené úžasne. Nezrovnalosti s realitou, ako bitka po tlačovke atď. mi neprekážajú, predsa len je to film (nie je to nič také čo by malo vplyv na celý dej). Nemám čo vytknúť - 5*.

• 6.2.2017  20:56

Určite nie som jediný človek ktorý hral Assassin's Creed a bol zvedavý ako dopadne jeho filmová verzia. Problém nebol v tom že film nemal s hrou nič spoločné, ale v obsahu filmu. Celý bol taký akýsi natiahnutý. Myšlienky boli dobré - jablko raja, templári, asasíni a boj medzi nimi, ale nepodarilo sa to spracovať tak aby to bolo po celý čas zaujímavé - asi som čakal priveľa. Napriek tomu napríklad scény z ANIMUSU boli dobré - škoda že ich bolo tak málo. Čo dodať? Čakal som viac , ale ak by vyšlo pokračovanie určite si ho pozriem - 3*