Rande naslepo (2017)

Německá romantická komedie, které si obratně hraje s tématem slepoty, nedojímá klasickým klišé, ale dokáže být v ten správný moment zábavná. Přesto vás umí chytit za srdce, když je potřeba. Příjemné překvapení. 7/10

Mimořádná událost (2022)

Tento vlak se rozjíždí pěkně a celkem dokáže držet i tempo, než vlak zastaví a začne couvat. A tím ztrácí tempo i samotný děj, který postavy nikterak nerozvíjí a neposouvá dál. Takže v celku zábavných postav se stanou karikatury, které šablonitě reagují na nepříznivé situace, které si vlastně dost hloupým způsobem vytváří sami. Konečný výsledek je, že ve filmu není jediný normální charakter a místo z blbce před kamerou si přijdu jak blbec já jako divák, že na něco takového koukám. 4/10

Batman: Duše draka (2021)

36. komnata Batmana a jeho nových přátel zabalená do hávu Jamese Bonda s Moorem. Bohužel obstojí tak na půl. 5/10

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Tohle je fakt ostuda. V tom filmu není absolutně nic dobrý, postavy jsou úplně mimo, akční scény díky zpomalovačkám a jakési osudovosti momentu naprosto naivní a nefungují a že i z takového božana jako je Djimon Hounsou udělají ve scéně "vstávání" figurku na odpis...škoda slov. 2/10

Jak ukrást Venuši (1966)

Brilantní romantika by William Wyler. Okouzlující Audrey a samolibý O'Toole si to dávají v situační komedii, která nese nežný humor, nadsázku, ale netypické romantické momenty. 8/10

Uvězněná (2018)

Uvězněná a zbytečná. Neuvěřitelně naivní a plochý snímek, který bohužel nevydoloval z celkem zajímavého záměru ani špetku ničeho. A se ještě Reilly hrát, ale je to těžký, když Evansovi to prostě nevěříte ani z čtvrt nehtu. Kde nic není, nic nenajdete. 4/10

Transformers: Probuzení monster (2023)

Tentokráte ten digibordel obzlášť vypečený. Ze začátku to tak nebolí a postupně se dostáváme šablonovitě do děje opět s mladým hrdinou objevujeme, kdo jsou roboti, kdo je hodnej a kdo zlej. Bohužel tohle jsme už viděli kolikrát? Takže ani ozvláštnění zvířecí roboti, kteří vypadají fakt divně nepřináší nic na čem by se dalo stavět. Takže jediné co funguje je sem tam nějaká hláška a vtip a stále fajn Bee, který díky nemluví a hláškování přes radio neomrzí. To je ale bohužel všechno. 4/10

Svůdná krása (1996)

Tahle cesta do Toskánska není úplně podle pravítka. Občas jsem měl pocit, že koukám na komedii, občas na drama a nebo na teenagerskou srandu. Vlastně ani nevím, co tím básník chtěl říct. Nicméně mladičká kráska Tyler nás zavede do bláznivé rodiny, která úplně není tak bez škraloupů a hledá svůj pohled na svět, možná i otce, ale hlavně letní lásku. Všechno je to zabalené do krásných italských kulis, ale tak nějak bez šťávy. 6/10

Rychle a zběsile 10 (2023)

Podle mě v těch autech budou jezdit ještě, když Dieslovi bude sedmdesát. Nicméně jde o tradiční projížďku plnou CGI, která teda už nějaký ten pátek bije do očí u této série, ale tentokrát je to alepoň trošku zábavnější než posledně. Navíc Momoa je tu nezpomenutlně afektovaný. Jinak o nějakých hereckých výkone nemůže být moc řeč, velké jména se tu mihnout vždy na pár záběrů, odehrají si svoje a pak zase rychle zmizí a tak opět vyčnívá Vin, který se tvaří jako v den své maturity a nedokáže být dost nad věcí, tak aby filmový výplach nebral vážně. 6/10

Hodně štěstí, pane Veliký (2022)

Příjemná konverzační komedie, která otvírá nejen sexuání témata. Exceluje Emma Thopson. Prakticky celý děj se odehrává na ploše čtyř stěn, ale stále je o co hrát a na ploše 90 minut jde o opravdu nenudící počit, který překvapí svou hravostí. 7/10