Sebevražedný oddíl (2016)

Suicide Squad alias sebevražedný příběh. Film je natočený hlavně kvůli představení postav. Trochu vás může zarazit, že se nejedná moc o tým záporáků, ale spíše klaďasů s psychickými problémy. Hlavní záporák je vyloženě vycucaný z prstu a příběh stojí za zlámanou grešli. Joker mi nesednul, ale Jared Leto ho hraje perfektně. ALE! Zase se hodně nasmějete a to se cení. Vypnete mozek a užijete si vtipnou akcičku.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Po feministickém 7 dílu jsem se konečně dočkal pořádného Star Wars! Pomalejší start mi vůbec nevadil, protože se divák krásně seznámí s postavami. Postavy i příběh dávají smysl, všechno je uvěřitelné. Film se nebál fanboyů a zkusil něco nového a originálního. Skvělý film, který směřuje do fantastického konce. Více z recenze na vecnykritik.cz

Sedm statečných (2016)

Sedm zmatených je vysláno na sebevražednou misi. Proč většina nasazuje své životy je mi však neznámé - asi jen aby byl film diverzní. Zápletka podprůměrná a záporák je totální idiot. Pif paf a bum. Nic víc, nic míň. Člověk u toho asi musí vypnout mozek. Průměrný western. Více na vecnykritik.cz

Džunkecu no Maria (2015) (seriál)

Historicky přesně zpracovaná doba stoleté války mezi Francií a Anglií a i život všech vrstev obyvatelstva. Úžasné souboje a parádní příšery. Bohužel je toho ale jen 5% z tohoto anime. Zbytek tvoří průměrný příběh, slabé postavy a nedotažený příběh. U neustálých sexuálních narážek a "vtipu" se člověk chytá za hlavu. Průměrné anime, které mohlo být něčím větším a originálním - bohužel ale zklamalo. Více na Vecnykritik.cz

Mind Field (2017) (seriál)

Velmi vydařený webový seriál. Povedené experimenty, zajímavé informace a super host. Co víc si přát. Škoda jen, že je to na Youtube Red (stojí prachy). Asi první seriál, díky kterému bych o Youtube Red uvažoval. Více na: vecnykritik.cz

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Po půlhodině jsem to vzdal, nedá se na to dívat. Je to určeno pro diváky s IQ tykve. Herecké výkony tragické, vtip žádný a kriminalistika úrovně žáka základní školy. Více z dojmů na vecnykritik.cz

Specialisté - Útěk podle jízdního řádu (2017) (epizoda) odpad!

Star Trek: Do neznáma (2016)

Film není vůbec špatný, ale čekal jsem od Star Treku něco jiného než posádku hipsterů. Perfektní vizuály, ale za to nepřemožitelná posádka, která by se v klidu mohla jmenovat Supermans. Celá posádka se chová jako školní výlet. Kapitán a důstojníci jsou nezodpovědní a ze všeho si dělají srandu. Film pro mě kromě začátku nemá vůbec žádné napětí, za to přehršel akce. A co na tom, že umře půl posádky – kapitán má přece narozeniny! Více na: Star Trek: Do neznáma – hipster Star Strek