BluT

J. Zídek

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 28.9.2010  11:59

Pěkná, moderní, svěží a díky francouzským hercům dost neokoukaná komedie. Vůbec ta francouzština se tam dost hodila. "Merde" zní vážně super s tim jejich "rrr". Vanessa Paradis se mi tam teda vůbec nelíbila, takže se mi trochu nehodila do role buchty, o kterou se perou bohatý i chudý (prostě všichni), ale jako pohoda. I když mojí slečně se zase nelíbil ten hlavní herec, tak tj jedno. Ale celkově sranda. 75%

• 17.6.2009  13:46
    10 Feet (1966)

wtf tu je, cože taky, otazníky taky, tak já nvm co napsat, prostě jsem to vůbec nepobral.

• 19.11.2008  15:12
    10 minuta (2002)

Jako bych se přenesl do Sarajeva a zažil to tam. Úžasně natočený. Silně originální.

• 17.6.2009  14:01
    1000 Frames (1960)

proč já na to vlastně koukám?

• 19.10.2008  15:46
    12 opic (1995)

Myslím, že 49 kč, jež jsem do toho vrazil se určitě vyplatilo. DVD edice tohoto díla stojí za to. Bruce i Brad, oba excelují a přestože by se filmu daly vytknout například hluché pasáže, pořád se jedná o parádní podívanou. Ach ta Sci-fi.

• 27.1.2010  14:47
    1984 (1984)

Klidně to mohli ještě natáhnout. Zdálo se mi, že film proletěl dějem knihy přehnaně rychle a jen konec byl takovej delší. Tohle je rozhodně jeden z filmů, kde neni jedno, jestli si přečtete nejdřiv knihu nebo nejdřív pustíte film. Bez znalostí pozadí celé Oceánie a životů postav bych se asi ve filmu začal ztrácet (hlavně na začátku). Ale natočený to bylo skvěle. Zajímavej by mohl bejt třeba seriál (takovejch 12 půlhodionovejch dílů). Děj by se dal solidně rozvést, ale furt by to ještě na "plátně" nevyznělo hluše. - Jsem moc rád, že jsem si konečně našel čas se na to podívat, páč to stálo za to.

• 29.9.2010  20:59
    2Bobule (2009)

No, moc mě to nenadchlo. Jednička se mi líbila víc, i když jsem teď slyšel lepší ohlasy na dvojku. Příběh nic moc, Terezka hrála rozmazlenou čubku, takže taky nuda a pár vtipnejch scén to nespraví.

• 26.2.2012  20:42

S dabingem to zdaleka nemá takový koule, ale furt je to dobrej film. eng ftw. THIS IS SPARTA!

• 9.1.2013  02:35
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Andrej Bičan to táhne nahoru jak svině. Jinak to až zas tak dobrý není.

• 3.1.2009  19:37
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Jeden z nejlepších soutěžních pořadů co se momentálně vysílají. Baví mě tipovat, co si nereprezentativní vzorek sta lidí myslí:) P.S. Viděl jsem to i párkrát ve slovenštině a moh' jsem se smíchy protočit. Celá soutěž je taková uvolněnější a vtipnější. P.P.S. Už mě to ňák přešlo :D Vlastně to zas tak dobrý neni. Snižuju hodnocení ze čtyř na dvě.

• 17.10.2010  23:59

Velmi svěží komedie, navíc s mou oblíbenou Zooey Deschanel. Nelze než doporučit a třeba se na ni podívat po nějaké době znova a zjistit, zda zkoušku časem vydržela. Zatím je to tak na 85%

• 18.2.2009  14:27

To bylo tak skvělý, tak skvělý. Jelikož jsem ze seriálu viděl velmi málo dílů, tak tohle pro mě bylo vlastně ideální dílko a moh sem se posmát smíchy. Pythoni předváděj perfektní humor, kterej se jen tak někde nevidí. Doporučují čtyři z pěti bláznů, předtím, než se zasřelí.

• 10.6.2008  14:10

Nůůůdá. Sorry Jime, s tímhle jdi někam.

• 10.6.2008  14:11

Divím se, že natočili pokračování. Jednička stojí celkem za prd.

• 29.5.2007  19:39
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Boží záložitost, která si bez debat zaslouží 5*.

• 16.11.2010  11:50
    Aladin (1992)

Omg, dokonalá pohádka! U sledování tohoto Disneyovského skvostu jsem měl fakt mega záchvaty nostalgie, páč jsem kdysi vlastnil originální hru na DOS/PC Aladdin a nikdy jsem ji nepřestal milovat :) Myslim, že po zhlédnutí filmu si to musim zahrát znova, abych si připomněl, jaká ultra-pecka to byla. Film naprosto splnil má očekávání a nemůžu mu (snad krom dabingu písniček) nic vytknout. 99%

• 25.3.2010  22:09

Pěkný, ale kéž by to natočili jako film pro dospělý a ne jako pohádku. Knížka byla o něčem jinym.. Líbilo se, ale očekávání to ani zdaleka nesplnilo. Kua.

• 30.5.2007  19:59

Pro mě už klasika, která se neokouká. Hold, když jsem to jako puberťák maximálně žral, tak mi to i teď připadá neskutečně skvělý. Film celou dobu jede a jede a já se furt řežu a hláškuju spolu s postavama. Ne že by mě dokázal film posedmý něčim překvapit, ale jak se řiká: (možná neřiká, nevim :) ) "Dobrýmu vtipu se zasměješ jednou, geniálnímu pokaždý". A tady jich pár geniálních je.

• 8.5.2014  04:34

Novej Spider-Man je vážně vtipnej! Takovou kadenci drobnejch jokeů a narážek jsem rozhodně nečekal. Sice jsem se do hlavního hrdiny nedokázal pořádně vžít a filmu chybělo něco, čím by se nesmazatelně zapsal do historie, ale jinak je to skvěle natočenej blockbuster, kterej jsem si pořádně užil. Emmu Stone jsem nikdy vyloženě nežral, ale s blond vlasy jí to už od prvního dílu moc sluší a na tom se nic nezměnilo. Ještě příště zvážim, že bych šel na premiéru, protože v plnym kině bych si film užil ještě o něco víc. 81%

• 31.5.2007  19:03

Už jsem to říkal? Jeden z mejch nejoblíbenějších filmů vůbec! Koukal bych na to furt.

• 7.7.2009  10:50
    Americký chopper (TV pořad) (2003)

Tohle mě fakt nebaví, jeden z nejhorších pořadů na Discovery.

• 15.10.2008  13:02

Na začátek bych chtěl říct, že jsem film viděl asi na třikrát, protože jsem se u něj poněkud nudil a ztrácel jsem pozornost, takže jsem to vždy radši vypnul a šel dělat něco jinýho než abych u toho třeba usnul nebo pak nevěděl o čem to je. ; Hlavní téma filmu, tedy drogy a jejich distribuce, je sice celkem zajímavé, ale nedokázal jsem se ztotožnit s žádnou z postav, žádná nebyla dostatečně zajímavá, abych jí fandil či naopak zavrhoval a celkově mi to přišlo celý takový anonymní. ; Bonusový body by mohl přidat fakt, že film je podle skutečný události, ale mě se někdy zdá, že je to dvousečný. Sice může u filmu dostat pocit, že se to fakt někde stalo a proto se právě víc vžít, ale taky (a tak to přišlo mě) může hláška "based on a true story" omezovat rozlet a hloubku filmu. Vytvoří zdi za který se jít nedá a člověk pak ví, že tohle a tohle se stát nemůže, páč to tak třeba v historii nebylo. Samozřejmě je spousta výjimek a já všeobecně nezavrhuju filmy podle skutečných událostí, ale tady se to moc nepovedlo. ; Škoda taky, že na místo Russella Crowa nedali někoho jinýho, protože podobnou, ne-li téměř totožnou roli spávňáka policisty si zahrál už v L.A. Přísně tajné a tak se mi po celou dobu zdálo, jako bych to už viděl. Pak taky Lymari Nadal jako misska nehrála ani zdaleka oslnivě, a přestože je to málo známá herečka, dostala celkem velkou roli a moc dobře s ní nenaložila. Ostatním hercům nemám moc co vytknout a hlavně Denzel Washington hrál výborně. ; Verdikt? Nakonec se přes celkem velká očekávání z Americkýho "gengsty" stal průměrný film, který ve mi nedopřál moc požitků z koukání na dobrej film.

• 23.5.2010  17:28
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Hodně slabej odvar Family Guye. Hodně slabej.

• 16.4.2008  22:48

No to bylo strašný. Tak neuvěřitelně nudnej a trapnej film jsem nečekal. Zvlášť když jsem koukal na okolní hodnocení. Dokonce (a to se mi stavá výjimečně) jsem tento "skvost" ani nedokoukal! Prostě jsem to nezvládl. Váhám ještě nad odpadem, ale tak krutej bejt nemůžu. A nebo ne?

• 17.11.2008  01:38

Parádní oddychovka. Moc jsem se na tenhle film těšil, páč jsem slyšel jen pozitivní ohlasy a Amélie nezklamala. Sice to bylo hluboký jak kávová lžička, ale romantický příběhy, který jsou umně podaný já můžu. Mimochodem, Audrey Tautou aka Amélie má výbornou mimiku. Celej film dost táhne, ale to se od hlavní hérečky očekává.

• 25.12.2017  17:45

Zápletka byla slabší (vlastně nešlo vůbec o nic. Bartoška aka God by býval mohl ztracené jablko teleportovat zpátky na Nebe v jakémkoli okamžiku), ale ústřední dvojice byla super, takže v tomhle ohledu mi to fungovalo. Anděl a až překvapivě hodný čert se pěkně doplňují v dialozích a je dobře, že příběh stojí převážně na nich. Kerekes to slušelo a do role se hodila výborně (takovou nenafintěnou krásou), ale její dceru mohli teda vybrat lépe. Za a) nebyla matce ani trochu podobná a za b) hrála tak nějak průmerně, ale možná jsem jen zmlsanej z dětských herců z hollywoodské produkce. Jediné, co mi ve filmu vyloženě vadilo, byla přítomnost Bílé (kdyby tam měla větší roli, tak by mi nedělalo problém film přestat sledovat), ale aspoň byl na konci filmu někdo, kdo umí zpívat. 70%

• 8.1.2010  15:39

Ale tak jako jo. Lepší než Šifra, ale pořád to ve mně nevyvolalo žádný pořádný emoce, a ani mě tak úplně nezajímalo jak to dopadne. Pochybuju, že se na to někdy podívám znova. Ale jako solidní tři *.

• 5.12.2009  19:22

Nečekal jsem moc a o to víc mě tenhle film udeřil. Luxusní začátek, jenom tim koncem to trochu pokazili. Kdyby tam nedávali zbytečnou romantickou linku... Ale cool počin.

• 10.5.2008  14:22
    Animatrix (2003)

Jako celek úchvatný dílo i s celkem vyrovnanejma dílama. Žádnej špatnej, samý nadprůměrný a některý geniální. Nejvíc se mi líbili tyto: Program, Kid's Story a World Record. Matrix je úžasnej svět. 100%

• 29.5.2009  22:38

Nechybí tomu vtip, zápletka, pointa, téměř vše, co bych mohl chtít. Škoda jen, že je to tak krátký a... plochý. Jsem asi zbytečně náročnej, ale tomuto mini-dílku chybí něco navíc. Něco, díky čemu bych si to pamatoval. 9 out of 10.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23