BluT

J. Zídek

okres Praha

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>
    • 30.5.2007  21:03
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Legendární sračka.

• 30.5.2007  20:16
    Sám doma 3 (1997)

FU SD3. Jedno z vůbec nejhorších pokračování. Nevím, jak by to vypadalo, kdyby tam hrál furt Macaulay Culkin, ale takhle fakt hrůza.

• 23.6.2014  00:14

A to jsem doufal, že tenhle film Davida Lynche bude "normální"; na nedělní noc to však bylo trochu ujetý kafe. Nechápu jak je Watts tak neskutečná herečka, strašně se mi líbila každá scéna s ní. Dlouho jsem taky neviděl tak skvěle napínavej počin. Horory obecně moc nemusim, kvůli umělejm lekacím scénám, ale v Mulholland Drive byl spíš strach z neznámého a tísnivá atmosféra (již Lynch umí skvěle). Dvě a půl hodiny jsem byl přivařenej k židli, protože už od autonehody měl film úžasnej ponurej drive. Mulholland Drive. Podobný díla točí vážně málo režisérů. Není to film století, ale rozhodně něco, co ve vás zanechá dojem. Něco, co s vámi smýkne ze strany na stranu a pak to udělá ještě dvě stě krát. Něco, z čeho si nebudete pamatovat příběh, ale vzbudí to takovej zvláštní pocit, kterej se těžko popisuje a těžko dostává z hlavy. Zatím nechávám bez hvězdičkového ohodnocení. Třeba mně později dojde, jaké si film zaslouží.

• 18.2.2013  21:05
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Údržbář!!! Zatim jsem viděl jen jeden díl, ale docela mě to bavilo.

• 29.1.2012  00:46
    Wanted (2008)

Ha, jeden film, kterej vim, že jsem viděl, ale zapomněl jsem ho hodnotit :D No co, tak teď už ho hodnotit nebudu, počkám na příště. Teda pokud nějaký příště bude, pamatuju si, že mě to vlastně ani moc nabavilo...

• 29.1.2012  00:33
    Barbar Conan (1982)

Zatím jsem viděl jen začátek, když to tuhle běželo v televizi a absolutně jsem na to neměl náladu. Přece jen už má film 30 let od natočení a je to znát. Musim se na to kouknout někdy, až to zvládnu brát s odstupem a nadhledem.

• 29.11.2010  20:02

Ke zhlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=EewGMBOB4Gg&feature=related

• 6.9.2008  17:50

Zde je samozřejmě chyba v letopočtu. Film byl dokončen v roce 1896 ne 1996.

• 1.9.2008  13:11
    Jadosagaši (2006)

Malej kousek tohoto díla se dá najít na Youtube. Vypadá to celkem zajímavě, až na to že téměř stejně jak Cesta do Fantazie. Stejná hlavní hrdinka, stejné grimasy, pohyby... Hodnotit to samozřejmě nemůžu, ale asi bych to stejnak vidět nechtěl.. I když... Vlastně jsem už viděl i větší pitomosti a má to jen 12 minut, takže až pojedu do Tokia, tak proč ne ^^

• 17.8.2008  21:21

Jak to mám asi hodnotit? :) Myslím, že výjimečně nechám hodnocení "žádné", protože tohle se fakt hodnotit nedá. Dávat tomu odpad nebo pět *, cokoli je zbytečný.

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>