BluT

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>
    • 20.7.2008  00:40

Klasika

• 20.7.2008  00:38

Já prostě žeru Toma a jerryho.

• 24.9.2012  13:38

Jeden z nejlepších snímků natočených kolem poloviny minulého století. 90%

• 22.7.2009  14:09
    Dracula (1931)

Hodně zajímavej filmovej zážitek. Příběh se mi celkem líbil, ale dostávali mě drobnosti, jako třeba několika vteřinový záběry na Belův ksicht každejch pár minut (eště mu přitom svítili ňákym světlem do očí aby vypadal "zlověstnějc"), který se tam vůbec nehodily. Navíc on u toho vypadal fakt blbě. Vlastně nejvíc mě zarazilo, že Bela Lugosi hrál hrozně hrozně špatně a prkenně. Prostě se mi v tom nelíbil hlavně on. Škoda. Za to ten šílenec (Dwight Frye) byl zahranej úplně skvěle a na jeho repliky jsem se potom dycky těšil. Nezáměrně vtipný taky bylo, jak jeli na moři v brutální bouři na lodi, která se mrtě kejvala ze strany na stranu a pak záběr do podpalubí a tak se nepohnula ani židle a Dracula tam stál jak prkno a zase se zle ksichtil. Že by mě film extrémně bavil se říct nedá, ale zábava to jistym způsobem byla.

• 7.1.2009  21:12

Jediná vtipná na tom byla pointa. Jinak celkem slabota oproti takovýmu Tom a Jerry.

• 8.1.2009  03:53

Tak tenhle díl je vážně dobrej. Celkovej námět docela fajn, díl je krátkej a není zbytečně natahovanej a obsahuje i jednu fakt vtipnou scénu. Poctivý čtyry.

• 9.9.2008  16:18

Jedna z nejzvláštnějších věcí co jsem měl tu možnost vidět. Tohle natočil v roce 1912? Téměř před sto lety?? Neuvěřitelný. 5*

• 31.10.2008  23:07

Wow, ze začátku trochu jak současná amatérská divadelní tvorba, ale pak se to rozjelo a bylo to, ... no dobře, o trošku lepší, ale stejně. Archaická kvalitka.

• 17.8.2008  21:21

Jak to mám asi hodnotit? :) Myslím, že výjimečně nechám hodnocení "žádné", protože tohle se fakt hodnotit nedá. Dávat tomu odpad nebo pět *, cokoli je zbytečný.

• 17.8.2008  21:31

Oproti třeba "Monkeyshines, No. 1" naprosto geniální. Aspoň ty dvě hvězdy, protože mi to zas o něco rozšířilo obzory :) Jo a hele, není to zvláštní psát komentář k dílu trvajícímu dvě sekundy?

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>