• Krátkometrážní

Hirošima - den poté (2010) (TV film)

Velmi znepokojující dokument o následcích obyvatel města Hirošima po svržení atomové bomby. Nejvíce mě zaujaly asi všechny faktické údaje o události, samotné pumě a spousta detailů ze "zákulisí" letadla, jež bombu svrhlo. 75%

Robinsonovi (2007)

Fakt hroznej animák. Ani jeden charakter nebyl ničím zajímavej a přestože cestování v čase je supr nosný téma, tady to prostě nefunguje. Myslim, že v Disney můžou bejt rádi, že se jim vrátily prachy, protože to je dle mýho totální propadák. Dvě hvězdy dávám snad jen proto, že ta animace nebyla špatná (ale s úplně top filmy tipu Shrek nebo Ice Age se rovnat nemůže) a nakonec to mělo i jakous takous pointu a poučení pro děti. 30% edit 12.03.2012 Po nějakém času snižuju hodnocení ještě o jednu hvězdu. Bylo to prostě fakt špatný. Vážně.

Jana Eyrová (1996)

Ve svém žánru (historický/romantický) je to rozhodně nadprůměrný počin. Není to film, na který bych se sám od sebe podíval, ale když už jsem ho viděl, tak toho rozhodně nelituju, ba skoro naopak. Jana Eyrová mě příjemně překvapila. 75%

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Sice jsem u toho částečně spal, ale párkrát jsem se i docela zasmál. Asi díky tomu, že romantické komedie mířené na ženskou (tady spíš dívčí) část publika nesleduju, takže pro mě jak herečka (která má už celkem bohatou filmografii), tak zápletky byly něčím relativně neokoukaným. A jak jsem tak projejžděl profil hlavní herečky, tak hraje jenom v podobnejch love-story filmech, který jsou určený pro průměrnou Američanku s podprůměrnou mozkovou kapacitou, takže se ani nedivim, že ji neznám. Ve vedlejší roli mě potěšila Jaime Pressly, ale to je tak všechno. 50%

Sabotáž (2007) (pořad) odpad!

Tenhle pořad je šílenej odpad. Nevim, jestli to ještě běží, ale párkrát jsem to viděl, protože to běželo v zajímavym čase na dvojce a absolutně jsem to nepobíral. Oba moderátoři jsou debilní, reportáže o ničem, rádoby zajímavá kamera to jenom ku*ví, prostě se na to nedá koukat. 5%

Goalissimo (2007) (pořad)

Jeden z nejlepších sportovních pořadů, který běžej v Česku. Rád se na něj dycky kouknu.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Ten Ital je vtipnej, má sranda přízvuk a věřim tomu, že ty jeho jídla můžou bejt dobrý.

Okruh (2008) (TV film)

Koukal jsem na to jenom kvůli Michelle Trachtenberg, kterou znám dobře z Eurotripu, ale samotnej příběh byl neskutečně špatnej, auta Nascar jezdila po okruhu naprosto nereálně ( neustále 1 cm od sebe) a strašně pomalu. Navíc tam byly i logický trhliny a debilní časový skoky (v jedný chvíli je do konce 30 kol, pak Michelle najede na kus upadlýho nárazníku, zajede ke straně, a než vyleze z auta, tak závod skončí). Film je plný klišé, který ale ani nejsou podaný správně. Děj prostě nudnej, žádná pointa, žádný vyvrcholení, film prostě jen tak skončí. 15% a to jsem ještě hodnej.

Muž, který nebyl (2001)

Skvěle natočené krimi. Ač to vypadá, že film má velmi klidné tempo (kvůli postavě Eda Cranea), pořád se něco děje a příběh se neustále někam posouvá, postupně graduje, pak přidá novou zápletku a znova se rozuzluje, ale přesto krásně plyne a vše je absolutně přehledné. Spousta režisérů by se od pánů Coenů mohla učit. 90%