• Krátkometrážní

Statečné srdce (1995)

Váhal jsem mezi 4*-5*, ale vlastně nemám filmu co vytknout. Seděl jsem zaujatě až do konce, bavil se, hodnotil si pro sebe tu to, tu ono, koukal jsem na Mela Gibsona s modrym obličejem a rozhodně jsem se nenudil. Pro mě je to prakticky perfektní historickej film. 91%

Hyde Park (2010) (pořad)

Koncepčně velmi povedený typ pořadu, který funkčně pracuje s různými komunikačními médii, se navíc zabývá zajímavými a často velmi aktuálními tématy z různých kulturně-společenských prostředí. Když na Hyde park narazím při přepínání kanálů před usnutím, tak mě zaručeně probudí a rozpumpuje mi mozek k práci. Hosté jsou občas lepší, občas horší, ale celkově si tento publicistický pořad drží velmi vysoký standard. 85%

Burák v Tokiu (2008)

Nejvíc "random" příběh, ale fakt vtipnej! 90%

Auta 2 (2011)

Á, tak co. Sice to nedosáhlo kvalit jedničky, ale stejně jsem si to užil. Všechny auta jsou prostě neskutečně sympatický! Ale přestože byl samotnej příběh poměrně chytrej, nebyl dostatečně nabitej vtipem a to mi teda trochu vadilo. Navíc Burák jako hlavní postava trošku skřípe, radši bych tam viděl zase Bleska. Takže jestli bude trojka, tak na ni rád pudu třeba do kina, ale hlavně s McQueenem v hlavní roli! 80%

Burák a Bludička (2006)

Vtipný, úžasně animovaný, originální, nemám co dodat. 85%

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Přestože tam byla spousta mých oblíbených herců, v průběhu jsem se chvílema nudil a přišlo mi, jak kdyby někdo z filmu vystříh pár scén, který by příběhu dodaly smysl resp. uvěřitelnost. 60%

Pravidla milostného provozu (2011) (seriál)

Tenhle seriál se docela poved. Čerpá sice z profláklých situací, ale dokáže je podat nově a neokoukaně. Navíc hlavní postavy jsou všechny celkem sympatický, takže bych tady viděl docela slušnej potenciál do budoucna. 70%

Vřískot 3 (2000)

Trojka pro mě byla velkým překvapením. Málokterá třetí část jakékoli série dokáže ještě nějak ohromit a Vřískot 3 se ve vtipných klišé a ohraných scénách přímo vyžíval, ale posunul je na takovou úroveň, že mě to bavilo. Chvílema jsem se o hlavní hrdiny docela bál, takže jsem se do filmu i celkem vžil. Navíc tam hrál kotel relativně známejch herců, takže to prostě nemohlo dopadnout špatně. 70%

Králíkova pomsta (2008)

Neskutečně slabej námět v porovnání s kvalitou animace. To se prostě jenom nějaká banda grafiků nudila a neměla co na práci, tak vymysleli pár nezajímavejch charakterů a rozpohybovali je. 40%