BluT

BluT

J. Zídek

okres Praha

• 30.5.2007  21:03
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Legendární sračka.

• 30.5.2007  21:01
    Joey (TV seriál) (2004)

Podle mě je stále téměř na úrovni přátel. Parádní seriál.

• 30.5.2007  20:59
    Čokoláda (2000)

Teď zpětně přemejšlim, proč jsem tomu dal jen čtyři. Sice už si to úplně nepamatuju, ale vim, že to byl hustej film. Možná změnim hodnocení až to uvidim znova..

• 30.5.2007  20:52

Jako nejde jinak, úžasnej film, legendární scény... Pět hvězdiček s hvězdičkou.

• 30.5.2007  20:51
    Kouř (1990)

Originální, vtipný, nadčasový, nářezový, odvazový, svěží a úžasný film. Vřele doporučuju, páč je to jeden z nejlepších filmů celé české i slovenské tvorby! A hlavní je, se na něj kouknout víckrát. Poprvý dobrý, ale po tom co jsem si k němu vytvořil vztah je dokonalý. 100% "Tak jsme si zazpívali a teď deme chlastat!"

• 30.5.2007  20:38
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

Nejlepší Hasselhoffova role. Jako malej sem to žral a měl jsem i nálepky s tim fešnym autem!

• 30.5.2007  20:38
    Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)

Nezlobte se, ale tohle je klasika. To je tak blbý až je to dobrý. A ta znělka z první série?? Dokonalost sama. Furt mi vyvstává v mysli jak ňákej pseudo-pomník. - Go go power rangers, you mighty morfin' power rangersssss!

• 30.5.2007  20:37

Nechápu, jak to může mít tak nízká hodnocení. Film si stále drží vysoký standard, i když kvalit Sám doma jedna a dva nedosahuje...

• 30.5.2007  20:31

Vy zvrhlíci! Já na tom byl (kdysi dáávno) v kině a líbilo se mi to! Solidní tři hvězdy.

• 30.5.2007  20:31

Já na tom tak ulítával.... Teď si připádám trochu trapně, ale zrovna jednička je dobrej film. I když ho asi už NIKDY v životě nechci vidět.

• 30.5.2007  20:30
    Pokémon (TV seriál) (1997)

I já byl v tý éře dítětem, když letěli pokémoni, takže nemůžu dát špatný hodnocení. Co špatný, já nemůžu dát ani 4*, tak jsem to žral! - I kartičky jsem hrál a nálepky měl a jak Ash Kečem jsem býti chtěl!

• 30.5.2007  20:20
    Bulšit (2001)

Slabá komedie, co víc říct...

• 30.5.2007  20:19

Nechápu, co lidi na tomhle filmu vidí. Mě osobně vůbec nepřesvědčil a dost jsem se nudil. Ani Tom Cruise nepředvedl nějaký oslňující výkon a příběh trochu nudnej a natahovanej. Prostě zklamání.

• 30.5.2007  20:17
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Jeden čas jsem to sledoval na Primě. Je to překvapivě kvalitní a domakanej seriál, a když se do něj zažerete, těžko se opouští. Hned po Scrubs nejlepší seriál z nemocničního prostředí. Navíc Ellen Pompeo a Katherine Heigl jsou moc pěkný herečky, i díky nim se na to dobře kouká :)

• 30.5.2007  20:16
    Sám doma 3 (1997)

FU SD3. Jedno z vůbec nejhorších pokračování. Nevím, jak by to vypadalo, kdyby tam hrál furt Macaulay Culkin, ale takhle fakt hrůza.

• 30.5.2007  20:16

Ukrutně zábavný a v žánru rodinných komedií snad nepřekonaný.

• 30.5.2007  20:15
    Sám doma (1990)

Jeden z nejoblíbenějších filmů malého Já.

• 30.5.2007  20:14

No, když jsem na to šel do kina, čekal jsem to lepší. Jediné co vyniká, je neuvěřitelně sexy Jessica Alba.

• 30.5.2007  20:12
    Pelíšky (1999)

"A komu tím prospěješ?!" se mi dycky vybaví, když si na Pelíšky vzpomenu. Skvělej film.

• 30.5.2007  20:11
    Spider-Man 2 (2004)

O něco lepší než jednička (zelenej goblin nebyl takovej drsnej záporák jako Dr. Octopus bo jak se menuje). Navíc scény v metru a úplně na konci jsou skvěle udělaný. Takže dost nadprůměrnej film podle komiksu.

• 30.5.2007  20:10

Stále parádní film, ale po předchozích dvou mi přišel nejslabší. edit 23.12.2014: já si nemůžu pomoct, pořád dávám trojce šanci, ale nikdy mě nebaví tolik, jako předchozí dva filmy. Nevím čím to je a zas a znova se divím tomu, že obecně maj radši lidi trojku než dvojku... Ale třeba na to někdy přijdu.

• 30.5.2007  20:06

Bohužel trochu zklamání. Čekal jsem mnoho a ono mnoho nepřišlo. Ale grafická stylizace je úžasná, to zase jo.

• 30.5.2007  20:05
    Hulk (2003)

Srážim hodnocení, páč to vlastně bylo o ničem. Po zralém uvážení prostě jeden z nejhorších filmů podle komiksu. edit 3.5.2012 po zhlédnutí Avengers si u mě Hulk značně spravil reputaci :)

• 30.5.2007  20:03
    Futurama (TV seriál) (1999)

Prej že se Simpsonům nevyrovná, ha! Podle mě je Futurama ještě lepší!

• 30.5.2007  20:03
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Vždy se u něj bavím. Family guy mě dostal hned napoprvé a nepustil. 95%

• 30.5.2007  20:02

Čekal jsem propadák, ale nestalo se. Film si drží kvalitu nadprůměrných dílů seriálu a to už je co říct, protože seriál je výborný.

• 30.5.2007  20:00

Jsou filmy, které jsou v kině mnohem lepší, než pak doma na malé obrazovce. Borat je určitě jedním z nich. Po prvním zhlédnutí v kině jsem byl úplně odvařenej a na nic jinýho než na 5* jsem to neviděl, ale když jsem to viděl podruhé doma, některé vtipy už přestaly být vtipné (což je teda normální, když je očekáváš), ale hlavně film neměl tu jiskru, neměl jsem pocit, že je to zkutečný Kazach v U,S and A. Jinak výkon S. B. Cohena je výborný, ale ještě lepší je v Ali G indahouse nebo v jeho původní show. Ze které tedy byly některé gagy "ukradeny" a přehrány znovu teď ve filmu.. No, nevadí. Celkově je film zábavný, ale na horním patře je pocit, že by mohl být ještě o hodně lepší. Slabší 4*.

• 30.5.2007  19:59

Pro mě už klasika, která se neokouká. Hold, když jsem to jako puberťák maximálně žral, tak mi to i teď připadá neskutečně skvělý. Film celou dobu jede a jede a já se furt řežu a hláškuju spolu s postavama. Ne že by mě dokázal film posedmý něčim překvapit, ale jak se řiká: (možná neřiká, nevim :) ) "Dobrýmu vtipu se zasměješ jednou, geniálnímu pokaždý". A tady jich pár geniálních je.

• 30.5.2007  19:59

Spolu s Auty nejlepší animák. Ne kecám, na Auta nemá, ale furt je to paráda se skvělým příběhem, zápletkou, vtipy, ...

• 30.5.2007  19:58
    Ed Wood (1994)

Jo jo. Pět hvězd. Jak Tim Burton, tak Ed Wood jsou děsný frajeři (OK, OK, každej úplně jinak, ale ...). Dík tomuto snímku jsem viděl i pár děl od Eda Wooda a musím říct, že jsou nezapomenutelné.