BluT

J. Zídek

okres Praha

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>
    • 30.5.2007  19:57
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Je to zvláštní. Pořád mě baví na Simpsonovi koukat, ale neřežu se u toho jako u jinejch podobnejch seriálů (Family Guy, Futurama,..). Hodnotit čtyřma hvězdičkama rozhodně nemá cenu, to bych byl kkt, na to to je moc dobrý, ale u spoustu dílů mi vždycky něco chybí. Možná je to tim, že na konci bejvá ponaučení a všichni se usmířej. Po nějakym čase je to totiž trochu nuda.

• 30.5.2007  19:54

Jsou tady průhlední bílí zabijáci, Monica Belluci, honička na dálnici a Neo se stává postupně víc než supermanem. Wachovski bros. prostě umí a umět budou.

• 30.5.2007  19:54
    Matrix (1999)

Pro Blúda? Nejlepší akční film všech dob a to bez přehánění. Matrix mi učaroval už při prvním zhlédnutí a do dnes na něj nedám dopustit. Genialita Wachowskich nemá mezí. Všechy scény jsou lahůdkou pro oko i pro mysl. Matrix je plný nezapomenutelných momentů a vypjatých scén. Nejraději vzpomínám asi na výcvik a scénu v hale. Taková smršť se nevidí nikde jinde. Keanu Reevese se rolí Nea dostal bez problémů do mé top pět herců a ani ostatní nezaostávají. Prostě bomba a úžasnej film.

• 30.5.2007  19:52
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

Neokoukanej a vtipnej seriál. Po většinu dílů si drží vysokej standard, hlavní herečka je správně ujetá a vůbec celý je to povedený. Top hraje samozřejmě sluha Niles.

• 29.5.2007  19:39
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Boží záložitost, která si bez debat zaslouží 5*.

• 29.5.2007  19:30
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Kultovní seriál, na který se dá koukat znovu a znovu. Sice je v současnosti již překonán (především How I Met Your Mother), ale ve své době snad to nejlepší ve svém žánru. --- Jediný, co bych ještě chtěl dodat: nemám rád Chandlera. Má absolutně nejmíň vtipných hlášek a je celý takový nesympatický...

• 29.5.2007  18:59
    Road Trip (2000)

Velmi zábavná komedie se spoustou skvělých momentů a zajímavými herci.

• 29.5.2007  18:51
    Eurotrip (2004)

Kult.

• 29.5.2007  18:41
    Vybíjená (2004)

Neskutečnej film. Pár naprosto legendárních scén, který mě rozesmějou po každý. A jelikož byl tohle na starym kompu jeden z mála staženejch filmů, co jsem tam měl, tak ho znám dost nazpamět.

• 29.5.2007  17:01
    Saw 3 (2006)

Po dobrém Saw 2, které jsem viděl značně opilý, takže možná bylo horší, jsem se dostal k Saw 3 a je to jednoznčně bomba! Průběh filmu je možná zbytečně natahovaný a některé zkoušky, kterými musí hlavní hrdina projít, nejsou dostatečně odrovnávající, ale konec to vynahradí. Je naprosto skv + ělý a domakaný, takže nezatraťte Saw 3 na začátku na začátku. Jo a film má taky super soundtrack. Btw: můj vůbec první komentář:)

1 7 12 18 20 21 22 23 následující >>