BluT

BluT

J. Zídek

okres Praha

• 19.9.2013  19:01

Pěkný animovaný příběh o kočce a myši. Od tohoto režiséra je ale mnohem originálnější Vnější svět

• 19.9.2013  15:06

Neskutečně originální. Miluju, když absolutně nevím co bude následovat a přesto to pak dává smysl.

• 7.9.2013  23:06
    Kick-Ass 2 (2013)

já jsem byl až moc nadšenej po skončení! Fakt mě film upřímně bavil a vůbec jsem nečekal, že se do toho tak vžiju. Jedničku už jsem si tolik nepamatoval, ale jelikož byla hlavně o akci a o hláškách, tak mi stačilo, že jsem znal hlavní postavy. Nejlepší je na filmu asi výběr herců. Všichni jsou skvělí, sympatičtí a hodící se do svých rolí. I dialogy jsou napsaný luxusně, prostě člověk může vypnout a nechat se vtáhnout. Jediná opravdová výtka jde ode mě k přílišnému násilí. A to říkám jako člověk, kterému ve správném filmu nějak zvlášť nevadí a špatně se mu z něj nedělá. Ale sem se to prostě nehodilo. Kdyby něco jen naznačili, tak by asi udělali líp. Nevim jestli se to do budoucna bude ještě stupňovat a za pár let bude i v amerických animácích spousta krve a sexuálních narážek, ale do filmů tohodle typu se to prostě nehodilo. Bojím se, že ve mě Kick-Ass 2 nezanechá nijak hluboký dojem, ale svůj účel (pobavit) splnil na jedničku, takže se přikláním k maximálnímu hodnocení. 85%

• 15.8.2013  03:09

Úžasnej námět, ale dalo se z toho vytřískat o dost víc. I tak mě ale bavilo. Prostě příběh vyprávěnej z pohledu zombie, to je tak originální, že to člověka zaujme, i kdyby fimy podobnýho ražení nemusel. 75% P.S. Výbornej soundtrack!

• 11.8.2013  23:45
    B*A*T*M*A*N (amatérský film) (2011)

Chtěl jsem vidět nejhůře hodnocený amatérský film na csfd a rozhodně jsem nebyl zklamán.

• 11.8.2013  23:36
    Nakonec zemře (amatérský film) (2010)

Nemám rád lekačky, ale tohle bylo nápaditý a chytrý. Na rozdíl od odkazu, který do svého komentáře přidal pan Hnědý >:(

• 30.7.2013  23:18

Tezko se mi to hodnoti, protoze se v tom filmu prakticky nic nedelo - bylo to jako jeden hooodne protahlej dil serialu. Ale jinak jsem se vlastne ani nenudil. Proste uz jsem videl dost spatnejch filmu, abych poznal, ze tohle nebyla uplna sra*cka. Slusny 3*

• 29.7.2013  03:18
    Přátelé Zeleného údolí (TV seriál) (1980)

Ale má to aspoň super znělku!

• 27.7.2013  22:13

Prekvapive dobry film s dokonce vybornymi hereckymi vykony. Staci necekat moc a clovek si tenhle film fakt uzije.

• 19.7.2013  00:19
    Muž z oceli (2013)

Komentář obsahuje SPOILERY. Celkově se mi film vážně líbil. Čekal jsem totiž něco mnohem míň epickýho a slabší zápletku - nakonec byl děj super a rozhodně jsem se v kině nenudil. Efekty si umí Snyder pošéfovat skvěle, to už vím z jeho ostatních filmů a on byl i jeden z důvodů, proč jsem chtěl na nového Supermana jít. Na velkém plátně bylo občas vidět, že různé drobnůstky už nedoladili (při bitvě Kal-Ela s dvěma emzákama ve městě - při záběru z výšky v pozadí v pohodě jezděj obyčejný auta, jako by se nic nedělo a nikdo jim právě nelikvidoval půlku města), ale to je při takové délce filmu běžný. Moc se mi líbily narážky na jiné filmy (třeba hned na začátku odkaz na Snyderův film 300 - Russel Crowe prohodí "This is madness!") a obecně si nemůžu úplně stěžovat na plytký dialogy. Mám ale tři takový drobný výtky. Za prvé - Henry Cavill v hlavní roli se mi nijak extra nelíbil. Teda jako nabušenej byl dobře, ale celkový herecký výkon byl poměrně průměrnej (Btw, hlavní herečka na sebe nijak pozornost nestrhávala, takže jí ani nic nebudu vytýkat). Za druhé - Film by se dal rozhodně zkrátit. Ne že by se dvě hodinky a něco nedaly snýst, ale neustálé záběry (na konci filmu) na relativně nepodstatné členy Daily Planet v troskách New Yorku mě fakt nebavily. Nerad to říkám, ale i některé (byť jinak pěkně udělané) souboje byly o pár minut delší, než by se mi líbilo a trochu paradoxně to neprospělo ani gradaci filmu. A za třetí - jak je dobrým zvykem u filmů s USA, tvůrci do toho nacpali tolik pro-americké hrdosti, že to bylo minimálně úsměvný. Přesto jsem však z kina odcházel s úsměvem na tváři a spokojenej. 85%

• 26.6.2013  23:17

Chvílema to bylo špatný a chvílema jenom trochu špatný. 30%

• 26.6.2013  23:15

Nezvládl jsem dokoukat. 10%

• 23.6.2013  12:48
    Sex House (TV seriál) (2012)

První díl jsem viděl tak desetkrát - je to natočený fakt výborně! Ale už druhý díl naznačil, že se to bude vyvíjet nějak divně a další díly byly vyloženě trapný a nechutný. Ale za nápad to musim hodnotit dobře.

• 23.6.2013  12:33
    Otravný pomeranč (TV seriál) (2009)

Ze začátku jsem to nadšeně sledoval, ale po pár měsících, kdy vycházely díly, kde byly vtipy spíš nucené než vážně vtipné, mě Annoying Orange začal doooost nudit. Asi mě odradilo to, že se to stalo mainstreamovým hitem a autor chtěl prostě vydávat další a další díly, ale jaksi mu došla inspirace.

• 13.6.2013  00:53
    Zločinec (2008)

Nevim proc, ale filmy z prostredi veznic me neprestavaji bavit a zajimat. I tento byl skvele napinavy, se silnym pribehem a hutnym scenarem. Dostala me tiziva atmosfera veznice a vztahy veznu mezi sebou i mezi dozorci. 85%

• 12.6.2013  02:43

Pěkný dokument, který běžel na novém kanálu Prima Zoom. Přestože mě obecně podobné dokumenty moc nezajímají, tento si mě dokázal udržet do konce. 70%

• 6.5.2013  21:26

Mé přítelkyni se to líbilo o dvě hvězdičky víc než mě, ale já se u toho přejedl popkornu, sedělo se mi příjemně, hrála tam Robin a i na hlavní herečku se dobře koukalo, dostalo se mi i celkem zajímavýho děje (což rozhodně není pravidlem u romantických filmů) a hlavní zápletka byla taky fajná. Na můj vkus tam bylo až příliš hluchých míst, ale závěr filmu to naštěstí celkem vynahradil. 60%

• 3.3.2013  16:31
    Drive Angry (2011)

Několikrát mi film připomenul Tarantinovu šílenost Grindhouse: Auto zabiják, ale kvalitativně se to zas tolik nepovedlo. Příběh se mi moc nelíbil, scény pořádně negradovaly, sem tam se vyskytly efekty jak z 80 let minulého století a Cage rozhodně není herec, kterej by nekvalitní film zachránil. Spíš se veze na vlně průměrnosti a svým výkonem nijak nevybočuje z řady. Za to z Williama Fichtnera jsem byl úplně nadšenej. Pomalu ale jistě se stává jedním z mých nejoblíbenějších herců! Ten jedinej asi film zachraňuje, aby z něj nebylo úplný a typický Béčko. 40%

• 3.3.2013  16:13

Top animák! Originální příběh sice přímo nesršel vtipem každou vteřinu, ale o to lépe pak každý gag vyzněl. Tvůrci také velmi vkusně do příběhu zapracovali několik Škyťákových vztahů (drak, holka a táta), které občas vyzní tak trochu nuceně, ale tady se vše povedlo na jedničku. Nechybělo napětí, zápletky, ani pěknej příběh. Tohle by bejvalo stálo za to vidět v kině... No, tak možná na dvojku pudu do kina. 90%

• 18.2.2013  21:05
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Údržbář!!! Zatim jsem viděl jen jeden díl, ale docela mě to bavilo.

• 9.2.2013  01:12
    Beowulf (2007)

Sem tam se tam vyskytl i moment hodný zapamatování, ale celkový průměrný dojem to nezachránilo. Asi by to bylo lepší hraný, ale takhle si to aspoň všichni pamatujou, právě kvůli tý animaci. 60%

• 19.1.2013  16:00

Bylo to míň sladký a nezáživný než jsem čekal! To je tak když k něčemu člověk přistupuje s předsudkama... Písničky super, děj byl slušnej, na to, že to je romantická slaďárna, jen ti herci mě teda trochu zklamali. Ale příjemnejch 60%

• 15.1.2013  23:20
    Mad Love (TV seriál) (2011)

Pět hvězd si to objektivně asi nezaslouží, ale já se u toho bavil vážně hodně a těšil jsem se na každej další díl. Ale teda: vážně nejde nezmínit HIMYM, páč Jason Biggs (Ben) je úplnej Ted; což je asi moje hlavní výtka. Nejhorší je, že má úplně stejnej hlas. Kdyby tam producent dosadil někoho jinýho (ne že by byl Jason špatnej. Naopak. Ale prostě to tu už bylo) a tu postavu scenáristi postavili nějak jinak, Mad Love se mohlo klidně uchytit. Je to hrozná škoda, potenciál tu byl. 85%

• 12.1.2013  22:11
    Jonesovi (2009)

Námět skvělej, herci skvělý, ale celkový provedení vyznělo tak nějak polovičatě. Trochu škoda. Celkově to prostě nemělo takový to napětí nebo něco, co by diváka pořádně ponořilo do děje. 65%

• 9.1.2013  02:35
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Andrej Bičan to táhne nahoru jak svině. Jinak to až zas tak dobrý není.

• 9.1.2013  00:31

Bavil jsem se, a co je hodně důležitý, film neměl žádná hluchá místa! Vážně se od začátku do konce furt něco dělo. Michelle Monaghan to tu moc slušelo, i Jake vypadal jako správnej filmovej hrdina. Chyběla mi jen jakási hloubka filmu, o které by pak člověk mohl přemýšlet. Takhle jsme "jen" klouzali po povrchu Zdrojového kódu, ale napětí se tím naštěstí neztratilo. Možná právě naopak, člověk se prostě nechal unášet dějem a stačilo to. Podobný filmy mám moc rád a tenhle možná i doporučím dál. 80%

• 6.1.2013  18:36

Zvedám na pět. Nádhernej film!

• 27.12.2012  00:20
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Po dlouhý době moc pěkná česká pohádka. Originální, vtipná, no nemůžu si stěžovat.

• 25.12.2012  03:02

Po druhém zhlédnutí zvedám na pět hvězd. Perfektní romantická komedie. edit 22.12.2014: a po čtvrtém zhlédnutí na Love Actually nedám dopustit. Prostě bezkonkurenční ve svém všeobecně platném sdělení o vztazích a lásce.

• 25.12.2012  02:59
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Asi by bylo líp, kdybych se na to nekoukal. Kdybych byl sám, tak to asi po dvaceti minutách vypnu, ale jelikož jsem byl samozřejmě s celou rodinou, tak jsem to teda dokoukal. Měl jsem docela supr vánoční náladu předtim, ale tenhle snímek mě tak znudil, že ze mě pomalu začala vyprchávat. Naštěstí to nebylo zas tak dlouhý, takže moje buňky úplně nedegenerovaly a po nápravě vínkem a dárkama se nálada zase vrátila :) 30%