BluT

BluT

J. Zídek

okres Praha

• 15.12.2012  19:31

100% ještě teď, několik dní po prvním zhlédnutí (půlnoční premiéra) vzpomínám na to, jakej to byl úžasnej film. 3D se taky neskutečně povedlo, vypadalo to úžasně přirozeně a do filmu mě to ještě víc vtáhlo. Jedinou vadou na kráse byl dabing písniček. To prostě nezkousnu. Proto na to jdu zejtra znova, ve 2D a s titulkama. Edit 16.12.2012: originální znění je největší vůně! Dabing nikdy více. Stále 100% - i přes pár drobných výtek, jež zmiňují ostatní uživatelé, je to prostě perfektní film. Edit 12.12.13: zpětně si sám pro sebe snižuji na 99% - dvojka mi ukázala, co přesně tady chybělo.

• 10.12.2012  00:52

god damn it, trochu zklamání, vážně že jo. Já nevim co jsem čekal, ale tohle prostě nebylo ono. Jako čtyři tomu dám, to jó, to jó, ale tyvole, třeba abych to někomu doporučoval nebo mě něco malýho uvnitř nutilo se na to podívat podruhý, to vůbec. 70% edit few days later: tyvole, nechápu, že jsem napsal, že bych to nikomu nedoporučil a přesto dal 4*. Snižuju na adekvátnější 3*.

• 10.12.2012  00:44

Já si nemůžu pomoct, ale mě se to prostě fakt líbilo, a ač jsem to měl ze začátku pouze jako takovou kulisu, která běžela ke konverzaci, postupně mě film pohltil. Animace těch transformerů byla prostě neskutečná, je vidět, že už na to Bay dostal asi neomezený prostředky. Hlavní dvojice v pohodě, i v jedničce mi tam oba seděli. Příběh dostatečně epickej, ale nějak zbytečně nesrozumitelnej, prostě pohodová americká (a to je myšleno pouze LEHOUNCE pejorativně) pecička. 87% (Ten konec už byl jenom asi už trošku moc emotivní, ale to mi nezkazí zbytek filmu, že jo)

• 17.11.2012  23:54

Jelikož se film soustředí dost na psy, tak už to prostě nemůže bejt to samý. Tam, kde v minulých dílech dodával filmu šťávu chlapec Mikey, trojka jasně ztrácí. Nekoná se tragédie, ale není to nic, co bych doporučoval vnoučatům se slzou v oku. 45%

• 17.11.2012  23:49

Není to špatná série filmů a dvojka je pro mě nejvtipnější a nejsilnější. Musím proto hodnotit vysoko.

• 10.11.2012  02:25
    MasterChef (TV pořad) (2012)

I když to není nic moc, tak je to furt o jídle a to se mi prostě líbí :) 50%

• 10.11.2012  02:07

Já se u toho teda upřímně nudil. Váhám mezi jednou a dvěma hvězdičkami, ale z nedostatku momentálního optimismu dám jednu. Edit: 11.11.2012 a o den později to díky dostatku optimismu zvedám na dvě :) Vlastně to nebylo špatný, ale na to, že to režíroval Burton, hraje tam Bonham Carterová a Depp a stálo to bůhvíkolik mega, to je propadák.

• 28.10.2012  20:21
    Zlatovláska (TV film) (1973)

Neskutečná kvaliteta. Fakt jsem chcípal smíchy u některých scén. Tehdejší ČS produkce teda fakt stála za to.

• 28.10.2012  20:14

Film, který bych (pokud tam již není) zařadil do knihy "1001 filmů, které musíte vidět". Sofistikovaný brilantní snímek. 95%

• 28.10.2012  20:10
    Skyfall (2012)

Po k-uzoufání-debilně-sestříhaném Quatum of Solace přichází Bond jak má být. Zajímavá prostředí, chytré zápletky a klasicky skvělá produkce dělá ze Skyfallu mainstreamový hit, který se ale bude líbit i kritikům. 90%

• 28.10.2012  20:00
    Melancholia (2011)

Tento film se mi nelíbil. Dneska seru na originalitu komentáře.

• 24.10.2012  23:55

Perfektní bondovka. Jedna z mála, která mě dostala, ale fakt se všim všudy.

• 10.10.2012  00:40

Tyhle tři díly se mi moc nelíbily. Ale pokud vytvoření tohoto pokračování pomohlo alespoň trochu ke vzniku Red Dwarf X, tak jsem spokojenej.

• 24.9.2012  13:38

Jeden z nejlepších snímků natočených kolem poloviny minulého století. 90%

• 19.9.2012  22:52

Kdyby to byla taková jiná Alenka v říši divů, tak by mě to asi bavilo víc. Ty scény z druhý světový mě akorát rušily. Vlastně i kdyby to byl jenom drsnej příběh bez holčičky, tak by mě to asi bavilo víc. Dohromady to bylo sice originální, ale ne úplně celistvý a spíš mírně nefuknční. Za to úžasný monstrum s očima v rukou mě láká dát 4*, ale budu zlej, protože tam bylo moc moc krátce a nechám to na silnejch 3*. 70%

• 14.9.2012  01:04

Batman nebyl a priori mým z nejoblíbenějších super-hrdinů, ale po celé nové sérii ho prostě musím mít rád. To se fakt jinak nedá. Film "č. 3" byl skvělej, fakt jsem se na něj těšil a vůbec mě nezklamal. Bane je dokonalej záporák, osobně ho řadim výš než jakýhokoli předhozího zloducha, včetně Jokera. Ten hlas, tyvole, ten hlas! Perfektní. Jinak: 164 min je sice strašně moc na jeden film, ale konec byl dostatečně našláplej, aby udržel pozornost i po dvou hodinách. Konec se mně prostě líbil a celkově nepřemejšlim o jinym, než absolutnim hodnocení: 94%

• 6.9.2012  22:52
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Scrubs je prostě přesně ten seriál, kterej si chcete pustit. Kdykoliv. Vtipnej, nenáročnej, ale rozhodně ne stupidní. 95% edit 9.1.2013: trochu se děsim podívat se na díly s českym dabingem, který teď začal vysílat Cool, abych si to nadšení pro tenhle seriál nezkazil.

• 6.9.2012  22:44
    Projekt X (2012)

this is a good shit

• 5.9.2012  02:44

The Meaning of Life, se podle mě nejvíce přiblížil originálnímu seriálu a svou kvalitou mě naprosto rozsekal. Souhlasim s jejich neskrývaným světonázorem, že smyslem života je: dělat si ze všeho prdel. 90%

• 17.8.2012  17:40

Moc pěkně animovaný příběh o LEGO mě nenadchnul tak, jak jsem doufal. Spíš mi to přišlo jako animovaný dokument, než zábavně-poučné vyprávění. 65%

• 10.8.2012  11:30
    Sucker Punch (2011)

Tak tohle jsem fakt nečekal. Šílený snový scény střídaj scény až nečekaně reálný a uchopitelný, ale jinak je celej film absolutně mimo běžnou komerci a klasický scénáře. Už od začátku do mě Snyder sypal skvělej vizuál a přehnaný počítačový triky mě udivovaly až do konce. Dohromady to sice nebylo úplně celistvý, ale rozhodně to nebylo nepochopitelný a pokud člověk přistoupil na režisérovu hru, tak se chvílema prostě fakt musel bavit. I přesto Sucker Punch bohužel nedosahuje kvalit jeho předchozích filmů (obzvlášť Úsvit mrtvých je fakt náser) a furt mi hlodalo v hlavě, že je spíš takový domakanější běčko, ale koukat se na to dalo. 60%

• 9.7.2012  13:01

Taryn má hezkej hlas i dobře vypadá, ale tenhle song se mi moc nelíbí. Zato Wrong Hole je absolutní nářez!

• 9.7.2012  12:42
    Porn Rental (TV film) (2011)

Přestože mi byla pointa poměrně jasná, tak mě to pobavilo. 60%

• 7.7.2012  16:35

100% - Kdybych si měl vybrat jedinou postavu ze všech filmů, tak bych chtěl být Marty McFly: dokáže cestovat časem, má neskutečně našláplý auto, umí skvěle jezdit na skateboardu (na rozdíl ode mě) a je absurdně sympatickej. Pro jistotu to teď ohodnotím znovu: 100%

• 3.7.2012  23:33
    Božský Evan (2007)

Debilní, naprosto debilní film. A to tam hrálo NĚKOLIK mých oblíbených herců (Lauren Graham, Jonah Hill, i ten Freeman je fajn) , ale tuhle mizérii stejně nedokázali pozvednout. Samotnej námět je stupidní, průběh filmu absurdní a nelogický a i kdybych přistoupil na jejich hru, že komedie logická bejt nemusí, tak tady jsem se bohužel snad ani jednou nezasmál. Radši se podívám na sračky typu Epic Movie nebo Date Movie než znova na tohle, protože tyhle filmy si aspoň na dobrej film nehrajou... 15%

• 29.6.2012  17:25

Nic převratnýho, ale v porovnání s předchozími díly, které jsem ze srdce nesnášel, můžeme bejt rádi, že to dopadlo alespoň takhle. 70%

• 25.6.2012  11:28
    Bělocvětov (studentský film) (1993)

Nějaký ty obrazy byly poměrně pěkný, ale celkově to nebyl zrovna záživný dokument.

• 24.6.2012  22:54

Prakticky jsem u toho spal... Začátek vypadal jako supr nápad, ale ten mumiovitej císař byl nudnější, než jsem čekal. 40% P.S. kdyby tam byla Rachel Weisz, tak by šel film určitě brutálně nahoru. Klidně přes 70%, ta "nová" se fakt nechytá.

• 3.6.2012  17:27

Tři mušketýři "v novém" mě překvapili svou kvalitou zpracování a rozhodně jsem se nenudil. Přes nezanedbatelný množství nedotažeností a logických nesmyslů jsem se nechal unášel popcornovou blockbusterovou jízdou a prostě jsem se bavil. Prostě mi to asi sedlo v tu danou chvíli, páč jsem na to koukal ráno a něco náročnějšího bych rozhodně nezvládl. 82%

• 1.4.2012  23:39
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

U těchto pořadů se vždy divím, že jsou na čsfd tak špatně hodnocené. Prostě mi přijde, že komerčně úspěšný pořad se běžnému uživateli této stránky ze zásady hnusí a po zhlédnutí deseti minut si řekne, že to je s*ačka a dá tomu odpad!. Jasně, je to jedno a to samý, jako přes kopírák, jako by si z oka vypadli, prostě podobné superstar, ale úplně špatný to rozhodně není. Že je tento pořad primárně pro masy nemusí nutně znamenat, že nemá vlastnosti, které vyhledává náročnější divák. 50%