Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Drama
  • Dobrodružný

plakát

Like House (2021) (TV pořad) odpad!

Děti na které vydělávají děti, v pořadu..Nebo spíše v "pořadu" .. nesympatický až slizký osoby...Nejde dát ani 1* . Absolutně bez nějakého smyslu..Jestli to má být přirovnáváno k Vyvoleným tak to potěš anál.

plakát

Nevyjasněné záhady (2020) (TV seriál)

K tomu není moc co říct, sestříhané a poskládané poznatky a události skutečných příběhů. To se nikdy neokouká, ale počet dílů je zoufale malý.

plakát

Gangy z Birminghamu (2013) (TV seriál)

20 léta minulého století a pohled na Tommyho Shelbyho alias lídra gangu z Birminghamu. Peníze, ženy, drogy, zbraně, whisky...a taktiky dostat víc a víc, které nedají Tommymu Shelbymu spát. Nakonec to řekl dobře, jediný koho nedokáži porazit jsem já sám. Výborný výběr postav, zvlášť Arthura hraje Paul Anderson naprosto skvěle a také ukecaný Alfie jako Tom Hardy super. A soundtrack, taky není co dodat. No 6 série velmi vyhlížena. 95%

plakát

The Haunting - Dům na kopci (2018) (série)

Super seriál, krásně zakomponován časový přechod. Atmosféra skvělá, mrazivá a lekačky se taky našly. Prostě se to povedlo, takže 5*.

Méďa 2 (2015)

Po delsi dobe pokracovani uspesneho prvniho dilu, ktery se nestal propadakem, ba naopak !

plakát

Vlci a bojovníci (2018) (TV seriál)

skvely napad, skvela rezie, skvely vlci a bojovnici

plakát

Stranger Things - Série 3 (2019) (série)

Doriana.g : Nemusis spamovat kazdy dil tvym zoufalym hodnocenim, jdi si pustit Hru o predkozky a bud v klidu! ..K serialu, na treti serii jsem cekal jako na smilovani. Atmosfera neskutecna, M.B.B opet skvely vykon a doufam ze to treti serii zdaleka nekonci. Myslel jsem, ze hudba v prvni a druhe serii je nejlepsi nostalgicka balada, ale spletl jsem se..Ve treti serii me to odrovnalo jeste vice, zatim nejlepsi pocin kinematografie v tomhle roce! ..99%!! Procento dolu za nizky pocet dilu! 8 na takovou bombu je zoufale malo.

Nedotknutelní (2011)

Trochu horka komedie/drama s vynikajicim pribehem, Sy a Cluzet si bezvadne sedli a rostouci pratelstvi mezi nimi je hodne citlive a krasne sledovat jak s hocha vychovaneho ulici pomalu roste velice inteligentni a vnimavy muz, skvely prirozeny film, bez pocitacovych efektu, ktery klade duraz pouze na osobni vztah, cisty cit a duvtip mezi herci. 95%

Pravdivé lži (1994)

Skvely film, misty akcnak, komedie, rodinny... proste J. Cameron to promyslel skvele, herecke vykony netreba komentovat. To byla jedna velka parada. Kdyz tak patram v hlave ( 5 minut po dokoukani ) nebyla snad ani pasaz kdy bych se podival na hodiny nebo kolik zbyva do konce. Super! 85%. Ps: Skvely tanecek

Ovládací panel

Fanklub