Lillyilly

okres Jindřichův Hradec

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 17.9.2018  12:48

Úvodní scéna kde fičí vesmírná loď + ta hudba a já si říkám - doprdele to jsou hvězdný války? No a pak už to jede. S původním relativně vážně udělaným predátorem to nemá zamák společnýho. Tohle je polokomedie, kde se střílí a tečou střeva. Na konci jsem si říkala, jestli tohle tvůrci mysleli vážně? Jako jo asi fakt mysleli - tož pak za mě dvě hvězdy.

• 23.7.2018  07:54
    RoboCop 2 (1990)

Rekneme si to uprimne - dvojka oproti jednicce je proste uplna sracka.

• 28.5.2018  13:33

Joo jako pěkně udělaný, koukatelný, nějákej příběh... ale prostě pro mě už to byla vykrádačka. Kdyby se nevědělo že to má být Han tak by to mohl bejt uplně klidně příběh o nějákým maníkovi. Prostě tak zázračný to nebylo jen se k tomu přidalo "star wars story" a to sype lidi na to půjdou. Tak kdypak nás asi čeká příběh princezny Lei?

• 12.5.2018  19:57

Nic moc, spousta veci byla jinak nez v knizce.

• 13.3.2018  20:06
    Ďáblice (1989)

Jo misty to bylo pridebilnele, vsak kdo je takovy pako jako Mary Fisherova. Ale jako komedie vzata s nadsazkou dobry. A namet pomstychtive podvedene, dobry a asi aktualni na veky veku :) Pri scenkach kdy Bobik s Ruth pomerne dost slovne vyjebaval jsem se divila ze mu nekrisla hlavou o zed. Postavu na to mela.

• 3.1.2018  20:27

Ja to brala jako total becko, starou scifarnu, spis parodii a neskutecne jsem si ten film uzivala :D bavila jsem se az do konce a ty stupidni bojovniky jsem furt komentovala. Za me 4 ja se bavila.

• 30.10.2017  22:41

Pro me nejlepsi ze vsech Thoru.

• 15.7.2017  00:23
    Billy Elliot Muzikál (divadelní záznam) (2014)

Zachytila jsem to na ct art a za me teda naprosta bomba. Sceny byly promakany skvele zahrany a vtipny. Tanecne to bylo naprosto vynikajici! Ja jsem se nemohla odtrhnout. A Elliot Hanna to nejen skvele odtancil ale naprosto prirozene zahral vcetne emotivnich casti. Bravo. Ja si to pustim znova. Ovsem mam rada i filmoveho Billiho Elliota, ten byl taky vyborne zpracovanej.

• 27.5.2017  16:47

Já Aliena miluju havně jedničku. A fakt i Promethea jsem brala i když stál celkem za hovno. Ale tohle byla totální sračka. Myslela jsem, že to naváže na Shawovou z Promethea a Davida a ono to teda navázalo a jediný na čem to stojí jsou akční scény. Monstra je vidět ale stojí to prostě za hovno. V alienovi jedničcce nevidíte skoro nic, ale atmosféra i díky hudbě a dobré posádce je prostě výborná. Tady ta posádka to byl jeden blbec vedle druhýho. Chvílema jsem si připadala jako v absurdistánu. Prostě od Ridleyho jsem čekala víc.

• 3.4.2017  09:11
    Život (2017)

Když jsem na to šla říkala jsem si, že by to mohlo být něco trochu jako vetřelec. Ale zároveň vetřelce prostě těžko něco překoná. Takže mně ten film dal to co jsem od něj zhruba čekala. Jsem ráda, že Ryan Reynolds zakukal jako první, protože ten mi na roli výzkumnýho pracovníka ve vesmíru prostě nějak neseděl. Děj jede celkem svižně, napětí bylo a konec se mi teda líbil hodně. Takže za mě slušný 4 hvězdičky.

• 10.2.2017  18:48

Tak toto je oprvdu zlé. Jednička byla celkem v pohodě i na tři hvězdy, tak jsem čekala prostě průměrnou slaďárnu. Ale tohle? Tak stupidní dialogy, přijde mi že tam chtěli strašně moc narvat vše co v té knížce bylo a z toho vznikla sračka, která něměla děj, žádný vyvrcholení (teda krom těch milostných). No a když tam přilítl s tou helikoptérou tak to už jsem se fakt neudržela a začala jsem se fakt smát.

• 13.1.2017  16:14

Fuuj depresivní podívaná, ale zápletka dobrá, nicméně předpokládatelná.

• 16.12.2016  15:26
    A December Bride (TV film) (2016)

Rekla bych takovy prumerny romanticky film s vanocni tematikou. Docela předvídatelný a na můj vkus to nijak extra negraduje, prostě to tak jako plyne.

• 12.8.2016  07:26

Partička super, jen ta zápletka s čarodějnicí...mně by tam seděl spíš nějákej šílenej záporák.

• 11.8.2016  16:59

Uplně nevím jak ten film ohodnotit. Pro Kelli všechna čest jak to zahrála, protože zahrát takovou dylinu to chce um. Mně se v podstatě Marilyn totálně zhnusila. Osobnost? Tak to ani náhodou, uvzdychaná labilní chudina, fetka, vožrala a ještě pěkně manipulativní. Artur tam byl asi jedinej kdo jí to řekl do ksichtu. No fuj ble. Ale film byl natočenej dobře, šlo to pěkně popořádku.

• 27.7.2016  14:16

Mně se teda dvojka líbila hodně možná i víc než jednička. Ano dávám za pravdu, že je vidět, že to je dosti podobné dílko, zpracováním, kumulací děsu atd. Ale mě teda dostal na špek stejně jako minule. Šly jsme na to s kamarádkou večer, ve 21:40 a v sále ani noha. Když se ztlumily světla, bylo mi jasný že jít na horor samy dvě večer, no že to se asi pose..me. Takže to byl horor se vším všudy. Jinak zasazení do sedmdesátek výborný, chvílemi i super hudba. Takže za mě 5 *

• 14.7.2016  14:57
    Vinyl (TV seriál) (2016)

Sex, fet, vražda, sex, chlast, fet, kapela, fet... celkem o hovně. Ale že to je prošpikovaný parádní hudbou dávám 4.

• 7.4.2016  12:45
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

Super super, mně se seriál moc líbí. Jednak téma cestování časem mám hodně ráda a je to fakt parádně zpracovaný. Příběh, prostředí, hudba - super. Jediný co mě trochu pobavilo - vchod do minulosti přes skříň. A v prvním díle jak parkuje u motelu, jsou tam na zemi zažlucené patníky na auta, kam max mohou zajet. Tak u toho mě napadlo, jestli se opravdu už v 60 letech v ameru používali.

• 17.1.2016  21:48
    My všichni školou povinní (TV seriál) (1984)

Hudba příšerná, pro mě depresivní... některý dialogy a herecký výkony nic moc. Ale vesměs zápletky a věci co hlavní hrdinové řeší jsou pořád aktuální i když trochu jinak.

• 25.12.2015  21:03

Jediné co mi vadilo je to, jak až příliš často a někdy až moc rádoby vtipně dávají vzpomenout na předchozí epizody. A že nástup původních postav (Leia a Han) jsou až příliš napjaté/ dramatické nebo jak to říct. Kdyby byly zapojeny tak jako mimochodem, bylo by to víc ok. Jinak akce od začátku do konce a příběh docela dobrý. Hlavní postava Rey je mi sympatická. Snad jen jediná výtka, že je furt zadejchaná jak kdyby měla astma - proč???? Šla jsem na to dvakrát a podruhé už jsem to brala jako samozřejmost, že takto prostě Star Wars Epizoda VII je a bude a těším se na další díl.

• 14.12.2015  12:41

Já filmy ze staré doby nějak vůbec nemusím. Toto se mi líbilo i mě to bavilo. Zvažovala jsem 4 hvězdičky, ale pak jsem si nějak uvědomila, že jsem na tom byla ve 3D a že bez toho by to byl takový hezký film do televize. Takže dávám slušnou trojku.

• 9.12.2015  21:32
    U moře (2015)

Hmmm v podstatě film o tom jak to dopadá když se neřeší potřeby. Z manželky labil a paranoia, manžel radši sedí půl dne v v baru u moře, protože si nemají co říct a nemaj ani sex. Hlavně že si bábovka každej den udělá linku a nalepí umělý řasy. No byla jsem ráda, že na ní nakonec nalítnul a udělal čoro. Dávám tři hvězdičky, páč téma podle mě docela real. Jen to bylo docela roztahané...

• 8.11.2015  20:31
    Spectre (2015)

Ale jo, libil se mi vic nez Skyfall. A to uvodni entre bylo fakt pekne udelany.

• 17.10.2015  19:22

Na tento film jsem se fak těšila a splnil moje očekávání. Tom Hardy pecka. Dlouhý ale nenudila jsem se. 4 hvězdy jak vyšitý.

• 25.7.2015  22:25

Pro mě mnohem lepší než trojka a čtyřka. Líbila se mi návaznost na první díly a Arnoldovy hlášky byly dobrý. Trošičku debilní mi přišla ta akční scéna s autobusem, trošku přehnaný, ale ok. A pak mě rozbil můj kamarád, že jak je možný, že John Connor prošel strojem času, když z pohledu fyziky by to nebylo možný, že by se rozložil :D Ale i tak, mě ten film dobře bavil.

• 28.5.2015  10:53

Na ten film jsem se děsně tešila ale bylo to naprosté zklamání... první cca půlka docela zajímavý a dobře nastartovaný. Pak se z toho ale stala taková sračka, že už jsem se modlila za konec.

• 28.5.2015  10:51
    Chappie (2015)

No, na to že jsem milovník sci-fi a líbí se mi snad pomalu všechno, tak toto mě vůbec nechytlo. Jakože nápad dobrej, ale asi by se mi víc líbilo, kdyby to zasadili do jiné dějové linie. Tohle bylo takový kýčovitý přeplácaný, nevím... prostě dvě hvězdy mě to nudilo.

• 7.5.2015  20:33
    Ex Machina (2014)

Wow, ano, pecka s výborným koncem.

• 1.5.2015  14:53
    Don't Blink (2014)

Jak už tu bylo zmíněno, chování postav předvídatelné, ale jinak mysteriozní atmosféru uvařili z toho co dům dal. Udrželo mě to až do konce, takže dobré tři hvězdy.

• 18.4.2015  21:32
    Neutečeš (2014)

Doprdele co to bylo? Tak tomuhle fakt nevím co dát za hodnocení. Když na to mrknu z pohledu dnešních hororů tak to byla uplná sračka. Když na to kouknu jako na starej total B horor - k čemuž by mi seděla i ta hudba - tak jako pecka. Tak co teď? Jinak ten nahej chlap na střeše bráku mě totálně rozsekal a začala jsem se chlámat na celý kino...

<< předchozí 1 2 3 4