vydumnica

vydumnica

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 23.8.2019  03:29

Aj tento diel nam priniesol poriadnu davku napatia...80%.

• 20.8.2019  22:36

Tento diel ma asi bavil najmenej (aj vratane 1. serie)...az privela priestoru tu ma skola a dianie v nej...70%.

• 19.8.2019  21:20

Tento diel mi sposobil zimomriavky a to asi az 7krat!!! Uzasne, wow! Najsilnejsie momenty su tie s Nicole...90%.

• 19.8.2019  13:49

Patrim do tej kategorie ludi, ktorych do kina prilakali herci, Brad a Leo spolu vo filme - cool, lenze som si vobec nezistila, o com ten film vlastne je a to bola chyba. Totizto o herecke menom Sharon Tate som v zivote nepocula. Moj celkovy dojem z filmu bol trosku rozpacity, videl sa mi zvlastny, nechapala som vsetky suvislosti, napriklad aj to, preco tam ti hippies dostali tolko priestoru, ani zaver filmu som nepochopila! Preto odporucam, zistite si co to o filme, skor nez sa vyberiete do kina :-). Teraz mu uz lepsie rozumiem a asi si to pozriem v buducnosti este raz. Najlepsi filmovy zazitok maju urcite vsetci ti, ktorym Hollywood, film a 60te roky nieco hovoria. Pri scenkach, kde DiCaprio nakruca a kde hovoria o postavach, filmoch a serialoch, ktore nepoznam, som sa nudila. Naopak, film ponuka vela vtipnych scen, najlepsie su asi s Bradom Pittom. Po vizualnej stranke je to krasny film, super vyprava, zaujimava kamera. Po dejovej stranke je to take puzzle. A samotny zaver? Hmmh...prekvapujuci. Az sa trochu divim, preco tak...75%. P.S. Priatelstvo medzi Bradom a Leom mi pripomina tak trochu Green Book.

• 15.8.2019  10:16
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Bolo to nieco nove a originalne. Rada som to pozerala. A super hudba. Ally McBealova 4*.

• 15.8.2019  10:09
    Beverly Hills 90210 (TV seriál) (1990)

Bola som dost velkou fanynkou Beverly Hills, zbierala som aj nalepky zo zuvaciek a plagaty, obrazky z casopisov. Najradsej som mala Kelly a Dylana, ktory uz ani nie je medzi nami. Tie prve serie boli lepsie, potom to uz bolo horsie a horsie...4* za pekne chvile stravene s partiou z BH 902 10.

• 14.8.2019  21:51
    BH90210 - The Reunion (E01) (epizoda) (2019)

No sranda. Cakala som nieco uplne ine. Myslim si, ze to malo zmysel vratit sa po takmer 20 rokoch aj ked namiesto postav su tam herci "v skutocnosti" takze nie Kelly a Donna ale Jennie a Tori. Mam trosku zmiesane pocity zatial a niekedy neviem, co je sranda a co je pravda. Nikdy by mi nenapadlo, ze Tori Spelling moze mat financne problemy...alebo si asi fakt robia srandu. Pacil sa mi ten zaver, ze venovane Lukovi Perrymu a jedna zaujimava myslienka v zmysle "musime sa vratit tam, kde sme boli, aby sme sa mohli posunut vpred". Je pravda, ze herci uz zostali zaskatulkovani a v nicom poriadnom nehrali. Je mile, ze sa nam takto pripomenuli a my si mozme zaspominat na casy, ked sme boli mladucki a sledovali osudy z BH 90210. Zatial davam za napad a snahu aspon tie 3*.

• 14.8.2019  20:26

Dlho som sa tesila na druhu seriu a hura je tu! A este Meryl Streep k tomu ako krasny bonus:-). Nemozem nedat 5*, ani sekundu sa clovek nenudi pri tomto seriali. Bravo!!! Meryl tu vobec nevyzera ako Meryl Streep, hra zaujimavu postavu, tym nechcem povedat, ze by Meryl bola nezaujimava! Reese posobi stale mladistvo, Nicole vyzera na svoj vek skvelo, Zoe mi je cim dalej sympatickejsia, Shailene sa konecne usmieva no a najmenej zaujimava je pre mna Laura Dern, ktora myslim si, ze vyzera pristaro na mamu takej malej dcerky. Kazdopadne tesim sa na ostatne diely a tomuto davam tak 80%.

• 12.8.2019  10:01

Originalne a napadite. Smutne a miestami aj vtipne. Zavarane uhorky, ktore uz nie su v predaji, socha Lenina vo vzduchu, Burger King, reklama na kolu - ako to urobit, aby jeden clovek uveril, ze este zije v minulom rezime? Aj to sa da...(len neviem, ci je to aj realne...) Kazdopadne na film sa pozeralo dobre. 70% (nieco medzi 3 a 4*).

• 10.8.2019  17:46
    Madagaskar (2005)

Velmi jednoducha az primitivna zapletka a oproti inym animakom aj akosi malo vtipne. Trosku som sa nudila. Pozerala som to so slovenskym dabingom, skusim niekedy originalnu verziu a ak to bude vtipnejsie, zmenim hodnotenie :-). Najlepsia bola hlaska zebry, ze nevie, ci je biela s ciernymi pruhmi alebo cierna s bielymi pruhmi a taktiez lopta zo Stroskotanca.50%.

• 28.7.2019  18:21
    Rocketman (2019)

Moj nazor je, ze ide takmer o dvojca Bohemian Rhapsody, az na to, ze Elton este zije a taktiez Rocketman je obohateny o muzikalove vsuvky. Samotny zivotopis velmi podobny, alkohol, drogy, sex, homosexualita, samota atd. Elton John sa stal hviezdou raketovou rychlostou, pohltil ho svet soubiznisu a stavim sa, ze keby neprestal so svojimi zavislostami, uz by tu tiez nebol. Kazdopadne smutny film...

• 26.7.2019  15:17
    Na odstřel (2009)

Dobreeee to bolo, napinave, zaujimave bez nudnych ci zbytocnych scen...okrem toho slusne herecke obsadenie, najma Rachel a Russell. 75%.

• 23.7.2019  21:13

No neviem, dost priemerna komedia, i ked parkrat som sa v tej kinosale aj nahlas zasmiala. Charlize Theron uveritelna, jej herecky kolega sympaticky, ale ich romanticky vztah som im akosi neuverila. Cely film posobi velmi nerealne, az prehnane a prave to ho trosku kazi...60%. Kino Zriedlo, Bardejovske Kupele.

• 23.7.2019  16:50

V poslednej dobe som bola nemeckou kinematografiou milo prekvapena, ale tento film sa mi nijako zvlast nepacil. Na komediu to bolo slabe, malo vtipne. Posobilo to cele tak nerealne. Herecka dvojica sympaticka, ale na dobry film to nestaci. Velmi ma sklamal aj dabing v kine! Keby som bola vedela...to ho nemohli nechat v nemcine? Asi som mala ist radsej na Spidermana. Nevyslo to, skoda...55%.

• 22.6.2019  12:19
    Dumbo (2019)

Mile slonicatko, sympaticke deti, no dospeli herci mi akosi nesadli, predovsetkym Eva Green sa mi tam nehodila alebo mi je mozno len nesympaticka, neviem. Kresleneho Dumba som nevidela, tak porovnavat nebudem. Dumba hodnotim ako priemernu rozpravku/rodinny film, avsak pre malicke deti asi nie. 65%.

• 21.6.2019  21:48

Asi ho chcem vidiet este raz a ani knihu by nebolo zle precitat :-). Spielbergov film uz dost stary, ale az teraz som sa k nemu dostala. Prekvapila ma Whoopi Goldberg, myslela som si, ze hra len v komediach! A tu zrazu taka vazna rola a este aka mlada tam bola a Oprah Winfrey a jej filmovy debut. Jedna sa o film, ktory urcite stoji za pozretie alebo aj viac pozreti. Vrelo odporucam, ak ste to este nevideli.

• 17.6.2019  20:41

Mne sa to pacilo, i ked dej je od zaciatku velmi predvidatelny. Malo to vsak peknu atmosferu, vypravu, kostymy, sympatickych hercov a samotny zaver filmu je podla mojho gusta. Povojnove Nemecko, to uz samo o sebe znie ako zaujimavy namet a v The Aftermath je to slusne spracovane. Dobry vyber hercov. Keira patri medzi moje oblubene herecky, i ked je pravda, ze uz akosi dostava podobne roly - dufam, ze ju nezaskatulkuju :-) A som rada, ze som spoznala Skarsgarda mladsieho.

• 16.6.2019  17:27

Tri generacie zien, to mam vo filme rada. Celkom vtipna komedia, parkrat som sa nahlas rozosmiala. Keby to ale cele bolo realnejsie, dala by som o hviezdicku viac. 70%.

• 13.6.2019  13:16
    Hra (1997)

Vobec nechapem, preco je tu v obsahu na CSFD ako oficialny text distributora napisany takmer cely obsah filmu! Zvyknem si precitat o com film je, ale tu som sa dozvedela viac nez by mi stacilo vediet. Takze ano, mozno je moje hodnotenie ovplyvnene tym, ze som vedela o kazdom dalsom postupe hry! Ale aj tak sa mi to nepacilo! Pre mna to bol nerealny takmer sci-fi horor s rozpravkovym koncom! No dakujem pekne za taku hru!!! What's the point? Manzel ma na film nahovoril, ze vraj zaver je super. OK cakala som 2 hodiny, kym konecne ten film skonci a ked prisiel ten slavny zaver, pytam sa, ze co to ako malo byt?! 30%.

• 10.6.2019  22:18

Black Book je pre mna novinkou, doteraz som o tomto filme nepocula. Z 2.svetovej vojny tu uz bolo tolko filmov, tento je predsa v niecom iny. Hlavna hrdinka je Zidovka, ale svojim vzhladom, povahou a spravanim sa lisi od typickych zidovskych zien, ktore pozname bezne z filmov. Tato dievcinka posobi nebojacne, sebavedomo a miestami skoro az bezstarostne. A emocie? Pozor, spoilery. Cakala by som, ze prejavi vacsi zial po tom, co jej zavrazdia celu rodinu. A ked pride o ukryt, docasny domov, akoby si z toho nic nerobila! Emocie, to mi tu chyba...ale film vobec nenudi, jeden zvrat za druhym, stale sa nieco deje. Najde sa tam aj zopar zartovnych situacii asi na odlahcenie deja. Dobry vyber hlavnych hercov. Celkovy dojem 70%.

• 6.6.2019  15:39
    Černobyl (TV seriál) (2019)

5 hodin stravenych pri pozerani miniserialu Chernobyl naozaj stoji za to. Verim, ze buduci rok ziska aj niekolko Golden Globes :-). Bol by z toho aj pekny kinofilm, viem si zivo predstavit tie preplnene kina a zatajeny dych divakov. No naozaj vydarene spracovanie jednej velkej katastrofy, ktora sa udiala nie tak davno ani nie tak daleko...Tesi ma, ze vdaka tomuto serialu som sa dozvedela vela novych, zaujimavych, desivych a neuveritelnych informacii...Chvalim najma herecke vykony, ale aj preciznu kameru a strasne trefnu hudbu. Skarsgarda som najprv ani nespoznala, podal naozaj genialny vykon a nechce sa mi verit, ze je to ten isty herec, ktory hral v Mamma Mii a tancoval a spieval hity od ABBY :-). Velmi presne su zobrazene aj realie, interiery a exteriery. Vsetko posobi tak skutocne! Najmrazivejsie scenky su z 3.casti, kde vidime aky dopad ma radiacia na ludske telo!!! 5.diel je taky napinavy, ze som asi ani nedychala! Najslabsi je 4. diel, likvidacia zvierat mohla dostat mozno menej priestoru, ale nevadi. Trosku mi prekazala anglictina, ale to je zanedbatelne, ved aj tak to bude nadabovane do roznych jazykov. Chernobyl obsahuje vela silnych a zapamatatelnych scen, vela z nich nepotrebuje ani slova...Len jedna vec mi usla, lamem si hlavu nad tym, odkial Chomjuk vedela o Ljudmilinom tehotenstve, akosi som to nepostrehla...Odporucam vsetkym! Fakt super!!! A este jedna poznamka. Herci sa museli ucit naozaj odborne texty a som prekvapena, ze ma ten podrobny vyklad o tom, ako a preco doslo k explozii bavil aj napriek tej odbornosti a vysvetlili to postacujuco aj pre laika. Vdaka uspesnosti serialu sa konecne udalostiam z Cernobylu venuje viac pozornosti. Tolko som toho nevedela...95%.

• 31.5.2019  22:17

Film nielen pre teenegerov. Neoriginalny namet, podobnych filmov tu uz bolo niekolko - iba choroba je ina, tiez dost predvidatelne, ale hlavne vdaka velmi sympatickej ustrednej dvojici sa na to fajn pozeralo. Priemerny filmik na jedno pozretie...

• 22.5.2019  09:22
    Balón (2018)

Velmi silny skutocny pribeh o odvaznej rodine, ktora chcela lepsiu buducnost. Krasny film. Od zaciatku az do konca napinave. Och, tak som im drzala prsty! Cely film posobil tak realne, clovek mal pocit, ze sa naozaj pozera na rok 1979 (akurat hlavny hrdina mal dost moderny vzhlad - uces, brada). Nevidela som to sice v kine, ale bol to pre mna zazitok a film vrelo odporucam. Dokonca si dovolim tvrdit, ze Balon by si zasluzil aj nominaciu na Oscara! 85%

• 21.5.2019  13:18
    Klient (2016)

Take lepsie 3 hviezdicky. Cely cas to bolo napinave, mozno az na tie scenky v divadle. Herecke vykony pozoruhodne a velmi uveritelne. Oscar za film? No neviem...a inak, v takom byte by som neostala ani o den dlhsie...Obsah filmu zavadza, nejde o ziadne desive tajomstvo, cakala som nieco ovela horsie a strasnejsie...Film si dokaze udrzat divakovu pozornost, ale od oscaroveho filmu by som cakala viac. Pre mna dobre, ale na jedno pozretie.

• 20.5.2019  10:24

Celkom zabavne a nemyslim si, ze niekto by sa mohol urazit,(nechapem dovod nepremietania filmu v USA!) ved je to pravda, pravdive fakty o multi kulti Francuzsku podane s nadhladom a humorom, avsak bez urazky...a sympaticki herci...(mne vadil len dabing, ale to je moj problem)...vtipna komedia, ale mohla byt este vtipnejsia :) vlastne taka rozpravocka s happy endom, ako oddychovka velmi fajn a pozriem si aj 2.diel. 60%

• 13.5.2019  21:39

Laska v slovenskom a ceskom preklade nazvu filmu je dost zavadzajuce. Nejedna sa totiz o ziadnu lovestory, laska je tu len okrajovym motivom. Film by som ohodnotila na 3,5 *. Na kinematografii je uzasne, ze film sa moze odohravat kdekolvek a byt o comkolvek. Aj taky jednoduchy film odohravajuci sa v obycajnom supermarkete a o obycajnych a jednoduchych ludoch moze divaka zaujat prave svojou originalitou a jednoduchostou. Jednoduchy dej, pomale tempo, avsak vobec to nie je film povrchny. Hlavna postava, mlady Christian je velmi tichy, za cely film toho vela nepovie, ale vidime mu az do duse a drzime prsty. Pekny film. 65%.

• 11.5.2019  12:16
    Vice (2018)

Keby tento film nebol zaradeny k oscarovym, pravdepodobne by som ho nevidela. Urcite to nie je film pre kazdeho, asi ani pre mna nie, ale dopozerala som. Hodnotim to na nieco medzi 2 a 3 *. Pozoruhodne herecke vykony su to najlepsie na celom filme. VICE sa snazil zaujat divaka nezvycajnou formou a zaujimavo prekvapil falosnymi zaverecnymi titulkami niekde uprostred, ja som sa aj tak miestami nudila. Mam zmiesane pocity a co sa tyka politiky a vierohodnosti zivotopisu hlavnej postavy, netrufam si povedat, co vsetko je na tom pravdy...A myslim si, ze filmu uskodilo, ze nebol podany vazne, ale satiricky az komedialne.

• 8.5.2019  20:04

Najprv som videla film Christopher Robin (2018) a az potom tento. Odporucala by som to opacne. Kym tento film sa venuje malemu Christopherovi, tamten je uz o dospelom Christopherovi. Hra tu mily chlapcek s jamkami na lickach, takym bonusom je Margot Robbie, ale pre mna je to skor priemerny film. Z dospelych postav najsympatickejsia nanny. 60%.

• 5.5.2019  14:20

Mne sa tento mily cesky film pacil a skutocne dobre som sa zasmiala! Naozaj vydarena romanticka sci-fi komedia so skvelym napadom navratu do roku 1989! Moda a ucesy mohli vyzerat trosku viac ako z 80. rokov, napriklad Eliska vyzerala ako zo sucasnosti - outfity, uces, make-up. Dobry napad preniest "facebook" do roku 1989. Film ponuka mnozstvo vtipnych dialogov a hlasok. Za mna 70%.

• 2.5.2019  18:01
    Odnikud (2017)

Diane Kruger podala fantasticky vykon, to bolo prave na celom filme to najlepsie! Hodnotim na 65%.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7