Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Životopisný
  • Dokumentární

plakát

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Patrim do tej kategorie ludi, ktorych do kina prilakali herci, Brad a Leo spolu vo filme - cool, lenze som si vobec nezistila, o com ten film vlastne je a to bola chyba. Totizto o herecke menom Sharon Tate som v zivote nepocula. Moj celkovy dojem z filmu bol trosku rozpacity, videl sa mi zvlastny, nechapala som vsetky suvislosti, napriklad aj to, preco tam ti hippies dostali tolko priestoru, ani zaver filmu som nepochopila! Preto odporucam, zistite si co to o filme, skor nez sa vyberiete do kina :-). Teraz mu uz lepsie rozumiem a asi si to pozriem v buducnosti este raz. Najlepsi filmovy zazitok maju urcite vsetci ti, ktorym Hollywood, film a 60te roky nieco hovoria. Pri scenkach, kde DiCaprio nakruca a kde hovoria o postavach, filmoch a serialoch, ktore nepoznam, som sa nudila. Naopak, film ponuka vela vtipnych scen, najlepsie su asi s Bradom Pittom. Po vizualnej stranke je to krasny film, super vyprava, zaujimava kamera. Po dejovej stranke je to take puzzle. A samotny zaver? Hmmh...prekvapujuci. Az sa trochu divim, preco tak...75%. P.S. Priatelstvo medzi Bradom a Leom mi pripomina tak trochu Green Book.

plakát

Ally McBealová (1997) (TV seriál)

Bolo to nieco nove a originalne. Rada som to pozerala. A super hudba. Ally McBealova 4*.

plakát

Beverly Hills 90210 (1990) (TV seriál)

Bola som dost velkou fanynkou Beverly Hills, zbierala som aj nalepky zo zuvaciek a plagaty, obrazky z casopisov. Najradsej som mala Kelly a Dylana, ktory uz ani nie je medzi nami. Tie prve serie boli lepsie, potom to uz bolo horsie a horsie...4* za pekne chvile stravene s partiou z BH 902 10.

plakát

BH90210 - The Reunion (2019) (epizoda)

No sranda. Cakala som nieco uplne ine. Myslim si, ze to malo zmysel vratit sa po takmer 20 rokoch aj ked namiesto postav su tam herci "v skutocnosti" takze nie Kelly a Donna ale Jennie a Tori. Mam trosku zmiesane pocity zatial a niekedy neviem, co je sranda a co je pravda. Nikdy by mi nenapadlo, ze Tori Spelling moze mat financne problemy...alebo si asi fakt robia srandu. Pacil sa mi ten zaver, ze venovane Lukovi Perrymu a jedna zaujimava myslienka v zmysle "musime sa vratit tam, kde sme boli, aby sme sa mohli posunut vpred". Je pravda, ze herci uz zostali zaskatulkovani a v nicom poriadnom nehrali. Je mile, ze sa nam takto pripomenuli a my si mozme zaspominat na casy, ked sme boli mladucki a sledovali osudy z BH 90210. Zatial davam za napad a snahu aspon tie 3*.

plakát

Sedmilhářky - Co udělaly? (2019) (epizoda)

Dlho som sa tesila na druhu seriu a hura je tu! A este Meryl Streep k tomu ako krasny bonus:-). Nemozem nedat 5*, ani sekundu sa clovek nenudi pri tomto seriali. Bravo!!! Meryl tu vobec nevyzera ako Meryl Streep, hra zaujimavu postavu, tym nechcem povedat, ze by Meryl bola nezaujimava! Reese posobi stale mladistvo, Nicole vyzera na svoj vek skvelo, Zoe mi je cim dalej sympatickejsia, Shailene sa konecne usmieva no a najmenej zaujimava je pre mna Laura Dern, ktora myslim si, ze vyzera pristaro na mamu takej malej dcerky. Kazdopadne tesim sa na ostatne diely a tomuto davam tak 80%.

Good bye, Lenin! (2003)

Originalne a napadite. Smutne a miestami aj vtipne. Zavarane uhorky, ktore uz nie su v predaji, socha Lenina vo vzduchu, Burger King, reklama na kolu - ako to urobit, aby jeden clovek uveril, ze este zije v minulom rezime? Aj to sa da...(len neviem, ci je to aj realne...) Kazdopadne na film sa pozeralo dobre. 70% (nieco medzi 3 a 4*).

Madagaskar (2005)

Velmi jednoducha az primitivna zapletka a oproti inym animakom aj akosi malo vtipne. Trosku som sa nudila. Pozerala som to so slovenskym dabingom, skusim niekedy originalnu verziu a ak to bude vtipnejsie, zmenim hodnotenie :-). Najlepsia bola hlaska zebry, ze nevie, ci je biela s ciernymi pruhmi alebo cierna s bielymi pruhmi a taktiez lopta zo Stroskotanca.50%.

Rocketman (2019)

Moj nazor je, ze ide takmer o dvojca Bohemian Rhapsody, az na to, ze Elton este zije a taktiez Rocketman je obohateny o muzikalove vsuvky. Samotny zivotopis velmi podobny, alkohol, drogy, sex, homosexualita, samota atd. Elton John sa stal hviezdou raketovou rychlostou, pohltil ho svet soubiznisu a stavim sa, ze keby neprestal so svojimi zavislostami, uz by tu tiez nebol. Kazdopadne smutny film...

Na odstřel (2009)

Dobreeee to bolo, napinave, zaujimave bez nudnych ci zbytocnych scen...okrem toho slusne herecke obsadenie, najma Rachel a Russell. 75%.

Srážka s láskou (2019)

No neviem, dost priemerna komedia, i ked parkrat som sa v tej kinosale aj nahlas zasmiala. Charlize Theron uveritelna, jej herecky kolega sympaticky, ale ich romanticky vztah som im akosi neuverila. Cely film posobi velmi nerealne, az prehnane a prave to ho trosku kazi...60%. Kino Zriedlo, Bardejovske Kupele.

Ovládací panel
37. nej uživatel Německo