Marauder

okres Banská Bystrica

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 8.9.2019  00:22

Fakt výborný začiatok filmu čo sa ale bohužiaľ o konci povedať nedá. Ten bol už takmer samé klišé a kópia za sebou čo má celkom sklamalo lebo do takých 2/3 si ten film atmosféru parádne držal a nevyzeral že od toho upustí ale nanešťastie stalo sa. Ale fakt aspoň na jedno pozretie to je fajn večerný film. Hlavne keď človek sa nechce cítiť úplne sám. 65/100

• 19.8.2019  18:19
    Annabelle 3 (2019)

Ako keď sa človek teší na úžasný steak a dostane kus surového mäsa ktoré síce není úplne na zahodenie ale oproti očakávaniu stojí úplne za nič. Je to celkom veľké sklamanie keďže film mal dobrý potenciál a dvojka bola parádna. Ale toto trocha dosť pokazili. Pár scén sa im vydarilo ale výsledok bol za mňa fakt dosť slabý. Ale tak čo už pokračovanie filmov je málokedy obstojné ba dokonca lepšie. Ale zaslúži si to aspoň aspoň tých pár hviezdičiek. 35/100

• 22.7.2019  00:27
    Sirotčinec (2007)

Máloktorý film si podľa mňa dokáže udržať atmosféru napätia až do konca. A spraviť to tak že koniec bol mix všetkých možných pocitov a výsledok bol fantastický a nie zbytočné romantický ako takmer každý americký film. Pre niekoho ten koniec mohol byť smutný pre iného krásny ale za mňa perfektný. Ani celkovému dejú nechýbalo napätie ani zimomriavky. A je paráda že kdekoľvek má Guillermo del Toro nejaký kus roboty tak to za niečo stojí. Toto bola paráda sledovať od začiatku až po koniec. 95/100

• 19.6.2019  13:18
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Postavy sú spravené neskutočne sprosté ale za ten nápad to stojí. A páči sa mi aj prevedenie a pekný vývoj deja aj napriek úžasnej schopnosti postáv zo všetkého sa dostať živý. Podľa mňa v sci-fi by niekto zomrieť mal. A robot to nemá byť.....takže to je celkom škoda. Ale stále to je pozerateľné.

• 13.6.2019  05:58
    Good Omens (TV seriál) (2019)

David Tennant v roli absolútne nesklamal. Ja som so seriálom nadmieru spokojný. Bol spravený do príjemnej vtipnej ale predsa napínavej formy. 90/100

• 2.6.2019  23:08
    Smrt ve tmě (2016)

Film síce zaujímavý ale medzi horory by som ho vonkoncom nezaradil. Úplne mi stačilo jedno pozretie keďže síce herci boli slušný ( viac ich nenazvem ) a celkom sa mi páčili niektoré scény. Ale beztak celkom som z filmu sklamaný lebo som od neho očakával podstatne viac a nie len takúto slabú pseudo ľakačku ktorú aj tak mohli vyvinúť v niečo lepšie keďže potenciál tento film mal. Len škoda že ho premrhal. 65/100

• 24.5.2019  20:55
    John Wick 3 (2019)

Jednoznačne najlepší akčný film za posledné roky. Toto mi tu strašné chýbalo. Kúsky nostalgie z predchádzajúcich filmov, parádna dávka akcie a samozrejme obohatené o humor. A som strašné rád že aj napriek tomu že je to pokračovanie tak bolo fakt úžasné. Užil som si to naplno ako sa len dalo. A už sa teším že spravia pokračovanie keďže koniec nechali pekne otvorený ale zato dúfam že aj z toho vyťažia maximum a bude to stáť za to. 100/100

• 5.3.2019  15:39
    Extinction (2018)

Síce klasické béčkové sci-fi ale aj tak bolo pozerateľné a miestami aj zaujímavé. A síce to bolo miestami príšerné naivné a "hrdinské" príjemné má to pobavilo. 60/100

• 5.3.2019  00:30

Pohodová rozprávačka na večer a na pobavenie. Ale bohužiaľ ako pri väčšine filmov platí že v najlepšom treba prestať...a túto sa už nechali uniesť. Fakt stačila jednotka s tou sa pekne pohrali a pobavili divákov. Takže jednotka stála za to. Ale to je všetko. Konečne to bola fajná kvalitná rozprávka po veľmi dlhej dobe. Takže u mňa spokojnosť aspoň pri tejto. 80/100

• 5.3.2019  00:27

Stále pozerateľná rozprávka ale oproti jednotke už nevedeli čo vymyslieť tak dali nejaký béčkový rodinný film s príšerami zanimovali ho a bolo hotovo. Mne to ale ani zďaleka nestačilo. Sranda ubudla aj keď našťastie nie úplne ale nič legendárne z toho nebude. Takže podľa mňa je to len nejaká priemerná béčková rozprávačka ktorá mala ambície byť niečo viac ale ani nevyšlo a ani by si to podľa mňa nezaslúžila. 60/100

• 5.3.2019  00:23

Oproti jednotke a v podstate z časti aj dvojke toto bola úplná katastrofa. Absolútne žiadna výpovedná hodnota a ani čo sa rozprávky týka. Celé to bolo také nemastné neslané. Snažili sa zaujať všetkým možným a nakoniec nezaujali ničím. Samé blbé keci o láske a bla-blabla. Absolútne nudné, nezáživné a ani vtipné. Čo je škoda keďže aspoň to to mohlo byť ale holt asi nie. Pre mňa veľké sklamanie. 20/100

• 3.3.2019  23:52

Zastávam názor že Godzilla má byť zlá a nemajú ju silou mocou zachraňovať keď majú príležitosť. Tým pádom dosť odbočili od základnej dejovej myšlienky...."zabiť Godzillu" čo je dosť blbé keďže Godzilla je parádny námet či už animovaný alebo hraný. Aj keď na záver ju zabili pre mňa to bola len chabá kompenzácia celého filmu keď sa ju nijako nepokúšali zabiť a akurát jej pomáhali. A ani tých pár sekúnd hrdinstva a smrti Godzilly na konci má nijako nepresvedčí o väčšej kvalite tohoto filmu. A bolo smutné že ju ukončili v tomto filme za pár sekúnd a predtým celý film bojovali a bezvýsledne. Ten boj mi tuto dosť chýbal. A preto pre mňa z tohoto pohľadu film stratil to svoje know-how pre ktoré má to bavilo na začiatku. Takže tento záver bol pre mňa bolestné sklamanie čo je škoda lebo predchádzajúce dva filmy boli parádne animáky. A to mi nik nevezme nech si tvrdí kto chce čo chce. Je fakt sú aj lepšie ale aj tak bola to paráda pozerať. Bohužiaľ o tomto sa to už až tak nedá povedať. Ale aj tak minimálne nádherne spracovaný film aj keď dej už nestál za nič. 35/100

• 2.3.2019  22:12

Dosť nudný začiatok. Ale krásne efekty a aj nápad. Cestovať celý rok po svete aby nezamrzli to sa mi zdalo dosť zaujímavé aj keď nereálne. Ale tak veď čo čakať od sci-fi ak len nie niečo nereálne. Ale tá brutalita sa tam dosť hodila a podstatne ten film oživila. To bola nádhera sledovať keď sa už film rozbehol. A koniec bol síce úplne na hlavu ale čo už. Na to má každý svoj názor čo spraví. Ja by som radšej ovládal vlak. Ale budiš. 65/100

• 2.3.2019  22:06

Čakal som od toho viac patriotickú hlúposť ktorá vyzdvihuje slávu a úžastnosť USA ale nakoniec sa z toho vykľul celkom pozerateľný thriler ktorý má udržal pri filme celý čas. Takže som nadmieru spokojný keďže film prekonal moje očakávania ale že poriadne. Efekty sa mi fakt páčili. A ten ohnivý medveď no proste nádhera takže super. 75/100

• 2.3.2019  21:59

Parádny animovaný Spiderman. Proste skvostné samo o sebe. Tie animácie boli luxusné a zároveň odlišné od všetkých ostatných moderných filmov....či už nízkorozpočtových animákov alebo kvalitných. Ale predsalen som si to parádne užil. A som si istý že jediný som nebol. A tajne dúfam že dajú aj pokračovanie. 95/100

• 2.3.2019  21:56
    TACHO (2010)

Na slovenské pomery som nečakal že dokážeme zvládnuť aj v tejto dobe celkom slušný film. Ale príjemne prekvapil. A koniec som veru nečakal takže som s ním v celku spokojný. 60/100

• 25.2.2019  09:06

Fakt LEGENDÁRNE. Za mňa jednoznačne najlepšie ukončenie trilógie aké som čakal. Proste fakt nádherné. Nečakal som že sa film môže takto vyvinúť. Ale pravda je inde. Síce film už bol plný romantiky a iných blábolov ale predsalen napriek tomu akcia tam aj tak nechýbala a bolo jej tam dosť. A k tomu fajné vtipy ktoré film dobre dopĺňali. A ešte miestami aj nádherné panoramatické zábery ( aj keď animované) ale boli fakt vydarené. Proste skvostné sa na to vôbec pozerať. Osobné neľutujem jedinú chvíľu pri tomto filme. A bol vtipný ten záver keď sa stretli a všetci sa hrali. Zaujímavé že nikto iný nedostal rovnaký nápad stretnúť sa so svojím bývalým drakom. Len Štikút. Ale aj tak bola z nich vtipná rodinka. 90/100

• 23.2.2019  23:12

Nádherný a prepracovaný film. A to najlepšie od Queen. Proste BOMBA. Stálo to za to a myslím si že ešte aj bude to stáť za to aj keď sa na to pozriem o takých 30 rokov. Je to fakt legendárny film o legendárnej skupine. Nemám tomu čo vytknúť. 99/100 ( a to sa mi ešte žiaden film takto nepáčil)

• 3.2.2019  19:19

Poriadne obrovské sklamanie lebo film podľa traileru sľuboval nejaký ohromný zážitok. Ale opak je pravdou. Jediné čo na tom filme stálo za to boli luxusné efekty. Ale tak za to jedno pozretie to aspoň stálo. Keď už nič viac. Človeka to nespasí ale našťastie ani nezabije. Takže za mňa 45/100

• 3.2.2019  19:14
    Bumblebee (2018)

V celku pomerne slušný snímok na to že posledné diely Transformerov stáli za nič. Aspoň príjemné pobavil. Čo som na začiatku filmu nečakal.... Je fakt miestami to bolo zase o "úžasnej" Amerike alebo "zlom" Rusku čo sa mi zase až tak nepáčilo. Ale dalo sa to prežiť. A John Cena tomu pridal na grádoch a príjemné to oživil v niektorých scénach. Takže miestami to bola radosť pozerať a miestami to bol horor keďže silné nezávislé dievčatá zachraňujú svet aj v 80tych rokoch a vypečený američania a ešte k tomu aj z armády sa len nečinne prizerajú ako ich zachraňuje nejaká 18 ročná puberťáčka. A vyzerajú ako keby nedokázali spraviť jedinú vec bez nej ale museli čakať na jej záchranu lebo sú úplne neschopný. Ale aj tak väčšina filmu stála aspoň trocha za to.... 65/100

• 13.1.2019  15:22
    Plán útěku 2 (2018)

Rozmýšľam či ten kameraman nebol feťák čo pár dní neostal svoju dávku lebo sa mu tak klepala ruka celý film že takmer aj mňa kleplo. Nápad bol príšerný a takisto aj prevedenie. A miestami aj tie efekty boli na porazenie. Čakal by som že keď už moderný film a hrá tam aj Sylvester tak sa aspoň trocha posnažia ale bohužiaľ nestalo sa. A ani Sylvester to nijako nezachránil. Proste úplná katastrofa.10/100

• 5.1.2019  22:50
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Začiatok bol fakt brutálny ale stálo to za to. Najmä prvé série kým to robili ešte Briti. Ale keď to už kúpil Netflix celý seriál šiel do kelu podľa mňa. Ako sa vraví "V najlepšom treba skončiť" a Briti to radšej nemali ani posúvať ďalej lebo zvyšok bola úplná katastrofa. Už sa tam ani nič poriadne nedialo. Všetko bolo idilicky učesané aby to vyzeralo že to nestratilo na kvalite ale seriál bol podľa mňa už dávno pochovaný. Veď ako vo väčšine prípadov američania zničia všetko.......Škoda seriálu lebo mal úžasný začiatok. 60/100

• 5.1.2019  22:45
    Orphan Black (TV seriál) (2013)

Nádherný seriál, Tatiana túto prácu odviedla fakt bravúrne. Seriál stál za to od začiatku až do konca. A postavy sa vyvíjali k dobrému alebo zlému, čo vo výsledku aj tak nemení nič na veci že to bol úžasný seriál. Aj keď niektoré postavy ako napríklad Kira má začínali poriadne štvať. Patrili k seriálu. Nápad to malo úplne úžasný, nevidel som totiž žiadny podobný seriál alebo film. Síce miestami bol až prehnane korektný a naivný ale nebolo to furt. Našťastie. Pekne skombinovali aj viacero žánrov takže som úplne spokojný. Stálo to za pozretie. 95/100

• 29.12.2018  13:36
    Dredd (2012)

Dejovo trocha slabšie ale čo sa týka efektov nádherný film. A ešte pár super hlášok...... I am the law!...

• 26.12.2018  18:42

Väčšia ale vtipná sprostosť asi ani neexistuje

• 27.11.2018  23:20
    Převrat (2015)

Úplne nelogická americká sprostosť ktorá mala za úlohu väčšine vymyť mozgy a ukázať aký sú američania "úžasný" za mňa jedine fajné efekty a inak slabý dej aj herci aj keď tam bol Owen. Aj ten bol miestami dosť mizerný. Absolútne nezaujímavá podradná strieľačka ale Made in USA. Za mňa hlúposť.

• 24.11.2018  20:00

Každý náš sen má moc nás zničiť a to nech je akokoľvek dobre mierený.

• 3.11.2018  12:17
    Popelka (2015)

Takto zničiť aj peknú klasickú rozprávku politikou že nemôže chýbať černoch je smutné.

• 17.9.2018  06:39
    Ghosted (TV seriál) (2017)

Miestami kôli tomu seriálu ani nechápem prečo by som vôbec mal žiť. Je to príšerná sprostosť.

• 11.9.2018  13:45
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Po Charlieho odchode to bolo mučenie najvyššej triedy.

<< předchozí 1 2 3