Marauder

okres Banská Bystrica

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 25.10.2017  20:52
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Bezpochyby pre mňa jeden z najlepších komedialnych seriálov vôbec. Super nápady, a prevedenie. KVALITKA

• 18.3.2018  21:13

Na pomery Aktov X je to dosť slabý diel. Záhada bola až na konci a aj tak dosť slabá. Tento diel neponúkol ani zábavu ani záhady ani nič.

• 19.8.2019  18:19
    Annabelle 3 (2019)

Ako keď sa človek teší na úžasný steak a dostane kus surového mäsa ktoré síce není úplne na zahodenie ale oproti očakávaniu stojí úplne za nič. Je to celkom veľké sklamanie keďže film mal dobrý potenciál a dvojka bola parádna. Ale toto trocha dosť pokazili. Pár scén sa im vydarilo ale výsledok bol za mňa fakt dosť slabý. Ale tak čo už pokračovanie filmov je málokedy obstojné ba dokonca lepšie. Ale zaslúži si to aspoň aspoň tých pár hviezdičiek. 35/100

• 6.5.2017  00:28

Podľa mňa toto bol fakt dosť klišé a bol aj príšerne naivní (USA zase zachránila celú planétu Hurá hurá) fakt otras

• 11.6.2018  22:06

Jednoznačne jedna z najlepších komédii aké som kedy videl. Dokázala zaujať nápadmi, vtipmi, hereckými výkonmi a veľa ďalšími vecami. Toto bolo komediálny raj. 120%/100%

• 23.2.2019  23:12

Nádherný a prepracovaný film. A to najlepšie od Queen. Proste BOMBA. Stálo to za to a myslím si že ešte aj bude to stáť za to aj keď sa na to pozriem o takých 30 rokov. Je to fakt legendárny film o legendárnej skupine. Nemám tomu čo vytknúť. 99/100 ( a to sa mi ešte žiaden film takto nepáčil)

• 3.2.2019  19:14
    Bumblebee (2018)

V celku pomerne slušný snímok na to že posledné diely Transformerov stáli za nič. Aspoň príjemné pobavil. Čo som na začiatku filmu nečakal.... Je fakt miestami to bolo zase o "úžasnej" Amerike alebo "zlom" Rusku čo sa mi zase až tak nepáčilo. Ale dalo sa to prežiť. A John Cena tomu pridal na grádoch a príjemné to oživil v niektorých scénach. Takže miestami to bola radosť pozerať a miestami to bol horor keďže silné nezávislé dievčatá zachraňujú svet aj v 80tych rokoch a vypečený američania a ešte k tomu aj z armády sa len nečinne prizerajú ako ich zachraňuje nejaká 18 ročná puberťáčka. A vyzerajú ako keby nedokázali spraviť jedinú vec bez nej ale museli čakať na jej záchranu lebo sú úplne neschopný. Ale aj tak väčšina filmu stála aspoň trocha za to.... 65/100

• 6.1.2018  12:54
    Childhood's End (TV seriál) (2015)

Seriál v celku dosť zaujímavý a mal aj dosť prekvapivý koniec takže po dejovej stránke super, herci super, a efekty taktiež super.

• 17.6.2017  20:45

Vinikajúci film. Mne sa to zdalo náramne ftipné a zaujímavé ja tomu nemám čo vytknúť. Proste geniálne

• 29.12.2018  13:36
    Dredd (2012)

Dejovo trocha slabšie ale čo sa týka efektov nádherný film. A ešte pár super hlášok...... I am the law!...

• 11.9.2018  13:45
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Po Charlieho odchode to bolo mučenie najvyššej triedy.

• 8.5.2017  10:09
    Dárce (2014)

Podľa mňa vinikajúci film len škoda bola toho zakončenia

• 26.3.2017  10:00

Efekty aj obsadenie je dobré ale inak úplne zbytočné dlhý a nudný film ktorý mňa absolútne nezaujal.

• 18.3.2018  21:19
    Ex Machina (2014)

Tu je pekne ukázané aké sú ľudia svine a to nie len k sebe ale aj k umelej inteligencii. A je tu pekne ukázané že svet speje do záhuby. Inak v celku dobrý a pútavý film s peknými efektami a aj celkom sympatickými hercami a podľa mňa aj s dosť dobrým príbehom.

• 5.3.2019  15:39
    Extinction (2018)

Síce klasické béčkové sci-fi ale aj tak bolo pozerateľné a miestami aj zaujímavé. A síce to bolo miestami príšerné naivné a "hrdinské" príjemné má to pobavilo. 60/100

• 2.2.2018  13:42

Úplne priemerný film s ale celkom dobrými efektami ale aj tak dosť predvídateľný. A prečo sakra keď sa snažili zachrániť planétu zem tak posielajú do vesmíru raketoplán len s jedným pasažierom ?

• 7.5.2017  16:14

Videl som už viacero podobných filmov a napriek tomu má tento film dosť zaujal. Príbeh podľa mňa spravili dosť pútavo aby to zaujalo takmer každého

• 17.9.2018  06:39
    Ghosted (TV seriál) (2017)

Miestami kôli tomu seriálu ani nechápem prečo by som vôbec mal žiť. Je to príšerná sprostosť.

• 3.3.2019  23:52

Zastávam názor že Godzilla má byť zlá a nemajú ju silou mocou zachraňovať keď majú príležitosť. Tým pádom dosť odbočili od základnej dejovej myšlienky...."zabiť Godzillu" čo je dosť blbé keďže Godzilla je parádny námet či už animovaný alebo hraný. Aj keď na záver ju zabili pre mňa to bola len chabá kompenzácia celého filmu keď sa ju nijako nepokúšali zabiť a akurát jej pomáhali. A ani tých pár sekúnd hrdinstva a smrti Godzilly na konci má nijako nepresvedčí o väčšej kvalite tohoto filmu. A bolo smutné že ju ukončili v tomto filme za pár sekúnd a predtým celý film bojovali a bezvýsledne. Ten boj mi tuto dosť chýbal. A preto pre mňa z tohoto pohľadu film stratil to svoje know-how pre ktoré má to bavilo na začiatku. Takže tento záver bol pre mňa bolestné sklamanie čo je škoda lebo predchádzajúce dva filmy boli parádne animáky. A to mi nik nevezme nech si tvrdí kto chce čo chce. Je fakt sú aj lepšie ale aj tak bola to paráda pozerať. Bohužiaľ o tomto sa to už až tak nedá povedať. Ale aj tak minimálne nádherne spracovaný film aj keď dej už nestál za nič. 35/100

• 13.6.2019  05:58
    Good Omens (TV seriál) (2019)

David Tennant v roli absolútne nesklamal. Ja som so seriálom nadmieru spokojný. Bol spravený do príjemnej vtipnej ale predsa napínavej formy. 90/100

• 25.3.2017  19:52
    Grimm (TV seriál) (2011)

Je pravda že tento seriál neni veľmi nadčasový ani neni výhra v lotérii ale keď po čase sledovania som si ho celkom obľúbil aj napriek celkom priemerným efektom a tým strašným americkým kecom je fajn aspoň na aké také odreagovanie

• 2.1.2018  13:40

Jediné čo sa dá povedať že bol aspoň trocha vtipný nič viac

• 24.11.2017  19:33
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

Grandiózny koncert. Proste nemal chybu

• 5.3.2019  00:30

Pohodová rozprávačka na večer a na pobavenie. Ale bohužiaľ ako pri väčšine filmov platí že v najlepšom treba prestať...a túto sa už nechali uniesť. Fakt stačila jednotka s tou sa pekne pohrali a pobavili divákov. Takže jednotka stála za to. Ale to je všetko. Konečne to bola fajná kvalitná rozprávka po veľmi dlhej dobe. Takže u mňa spokojnosť aspoň pri tejto. 80/100

• 5.3.2019  00:27

Stále pozerateľná rozprávka ale oproti jednotke už nevedeli čo vymyslieť tak dali nejaký béčkový rodinný film s príšerami zanimovali ho a bolo hotovo. Mne to ale ani zďaleka nestačilo. Sranda ubudla aj keď našťastie nie úplne ale nič legendárne z toho nebude. Takže podľa mňa je to len nejaká priemerná béčková rozprávačka ktorá mala ambície byť niečo viac ale ani nevyšlo a ani by si to podľa mňa nezaslúžila. 60/100

• 5.3.2019  00:23

Oproti jednotke a v podstate z časti aj dvojke toto bola úplná katastrofa. Absolútne žiadna výpovedná hodnota a ani čo sa rozprávky týka. Celé to bolo také nemastné neslané. Snažili sa zaujať všetkým možným a nakoniec nezaujali ničím. Samé blbé keci o láske a bla-blabla. Absolútne nudné, nezáživné a ani vtipné. Čo je škoda keďže aspoň to to mohlo byť ale holt asi nie. Pre mňa veľké sklamanie. 20/100

• 2.3.2019  22:06

Čakal som od toho viac patriotickú hlúposť ktorá vyzdvihuje slávu a úžastnosť USA ale nakoniec sa z toho vykľul celkom pozerateľný thriler ktorý má udržal pri filme celý čas. Takže som nadmieru spokojný keďže film prekonal moje očakávania ale že poriadne. Efekty sa mi fakt páčili. A ten ohnivý medveď no proste nádhera takže super. 75/100

• 22.4.2017  21:33
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Tento seriál má bavil len dokiaľ O'NEILA nevymenovali za veliteľa základné potom to so seriálom išlo dolu vodou. Aj keď sa O'Neila snažili všakovak nahradiť ale nebolo to ono nuž škoda

• 25.2.2019  09:06

Fakt LEGENDÁRNE. Za mňa jednoznačne najlepšie ukončenie trilógie aké som čakal. Proste fakt nádherné. Nečakal som že sa film môže takto vyvinúť. Ale pravda je inde. Síce film už bol plný romantiky a iných blábolov ale predsalen napriek tomu akcia tam aj tak nechýbala a bolo jej tam dosť. A k tomu fajné vtipy ktoré film dobre dopĺňali. A ešte miestami aj nádherné panoramatické zábery ( aj keď animované) ale boli fakt vydarené. Proste skvostné sa na to vôbec pozerať. Osobné neľutujem jedinú chvíľu pri tomto filme. A bol vtipný ten záver keď sa stretli a všetci sa hrali. Zaujímavé že nikto iný nedostal rovnaký nápad stretnúť sa so svojím bývalým drakom. Len Štikút. Ale aj tak bola z nich vtipná rodinka. 90/100

• 24.5.2019  20:55
    John Wick 3 (2019)

Jednoznačne najlepší akčný film za posledné roky. Toto mi tu strašné chýbalo. Kúsky nostalgie z predchádzajúcich filmov, parádna dávka akcie a samozrejme obohatené o humor. A som strašné rád že aj napriek tomu že je to pokračovanie tak bolo fakt úžasné. Užil som si to naplno ako sa len dalo. A už sa teším že spravia pokračovanie keďže koniec nechali pekne otvorený ale zato dúfam že aj z toho vyťažia maximum a bude to stáť za to. 100/100

<< předchozí 1 2 3