Godzilla: Hoši o kú mono (2018)

Zastávam názor že Godzilla má byť zlá a nemajú ju silou mocou zachraňovať keď majú príležitosť. Tým pádom dosť odbočili od základnej dejovej myšlienky...."zabiť Godzillu" čo je dosť blbé keďže Godzilla je parádny námet či už animovaný alebo hraný. Aj keď na záver ju zabili pre mňa to bola len chabá kompenzácia celého filmu keď sa ju nijako nepokúšali zabiť a akurát jej pomáhali. A ani tých pár sekúnd hrdinstva a smrti Godzilly na konci má nijako nepresvedčí o väčšej kvalite tohoto filmu. A bolo smutné že ju ukončili v tomto filme za pár sekúnd a predtým celý film bojovali a bezvýsledne. Ten boj mi tuto dosť chýbal. A preto pre mňa z tohoto pohľadu film stratil to svoje know-how pre ktoré má to bavilo na začiatku. Takže tento záver bol pre mňa bolestné sklamanie čo je škoda lebo predchádzajúce dva filmy boli parádne animáky. A to mi nik nevezme nech si tvrdí kto chce čo chce. Je fakt sú aj lepšie ale aj tak bola to paráda pozerať. Bohužiaľ o tomto sa to už až tak nedá povedať. Ale aj tak minimálne nádherne spracovaný film aj keď dej už nestál za nič. 35/100

Grimm (2011) (seriál)

Je pravda že tento seriál neni veľmi nadčasový ani neni výhra v lotérii ale keď po čase sledovania som si ho celkom obľúbil aj napriek celkom priemerným efektom a tým strašným americkým kecom je fajn aspoň na aké také odreagovanie

Gulliverovy cesty (2010)

Jediné čo sa dá povedať že bol aspoň trocha vtipný nič viac

Hotel Transylvánie (2012)

Pohodová rozprávačka na večer a na pobavenie. Ale bohužiaľ ako pri väčšine filmov platí že v najlepšom treba prestať...a túto sa už nechali uniesť. Fakt stačila jednotka s tou sa pekne pohrali a pobavili divákov. Takže jednotka stála za to. Ale to je všetko. Konečne to bola fajná kvalitná rozprávka po veľmi dlhej dobe. Takže u mňa spokojnosť aspoň pri tejto. 80/100

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Stále pozerateľná rozprávka ale oproti jednotke už nevedeli čo vymyslieť tak dali nejaký béčkový rodinný film s príšerami zanimovali ho a bolo hotovo. Mne to ale ani zďaleka nestačilo. Sranda ubudla aj keď našťastie nie úplne ale nič legendárne z toho nebude. Takže podľa mňa je to len nejaká priemerná béčková rozprávačka ktorá mala ambície byť niečo viac ale ani nevyšlo a ani by si to podľa mňa nezaslúžila. 60/100

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Oproti jednotke a v podstate z časti aj dvojke toto bola úplná katastrofa. Absolútne žiadna výpovedná hodnota a ani čo sa rozprávky týka. Celé to bolo také nemastné neslané. Snažili sa zaujať všetkým možným a nakoniec nezaujali ničím. Samé blbé keci o láske a bla-blabla. Absolútne nudné, nezáživné a ani vtipné. Čo je škoda keďže aspoň to to mohlo byť ale holt asi nie. Pre mňa veľké sklamanie. 20/100

Hrdinové ohně (2017)

Čakal som od toho viac patriotickú hlúposť ktorá vyzdvihuje slávu a úžastnosť USA ale nakoniec sa z toho vykľul celkom pozerateľný thriler ktorý má udržal pri filme celý čas. Takže som nadmieru spokojný keďže film prekonal moje očakávania ale že poriadne. Efekty sa mi fakt páčili. A ten ohnivý medveď no proste nádhera takže super. 75/100

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tento seriál má bavil len dokiaľ O'NEILA nevymenovali za veliteľa základné potom to so seriálom išlo dolu vodou. Aj keď sa O'Neila snažili všakovak nahradiť ale nebolo to ono nuž škoda

Childhood's End (2015) (seriál)

Seriál v celku dosť zaujímavý a mal aj dosť prekvapivý koniec takže po dejovej stránke super, herci super, a efekty taktiež super.