Marauder

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 19.8.2019  18:19
    Annabelle 3 (2019)

Ako keď sa človek teší na úžasný steak a dostane kus surového mäsa ktoré síce není úplne na zahodenie ale oproti očakávaniu stojí úplne za nič. Je to celkom veľké sklamanie keďže film mal dobrý potenciál a dvojka bola parádna. Ale toto trocha dosť pokazili. Pár scén sa im vydarilo ale výsledok bol za mňa fakt dosť slabý. Ale tak čo už pokračovanie filmov je málokedy obstojné ba dokonca lepšie. Ale zaslúži si to aspoň aspoň tých pár hviezdičiek. 35/100

• 13.6.2019  05:58
    Good Omens (TV seriál) (2019)

David Tennant v roli absolútne nesklamal. Ja som so seriálom nadmieru spokojný. Bol spravený do príjemnej vtipnej ale predsa napínavej formy. 90/100

• 25.2.2019  09:06

Fakt LEGENDÁRNE. Za mňa jednoznačne najlepšie ukončenie trilógie aké som čakal. Proste fakt nádherné. Nečakal som že sa film môže takto vyvinúť. Ale pravda je inde. Síce film už bol plný romantiky a iných blábolov ale predsalen napriek tomu akcia tam aj tak nechýbala a bolo jej tam dosť. A k tomu fajné vtipy ktoré film dobre dopĺňali. A ešte miestami aj nádherné panoramatické zábery ( aj keď animované) ale boli fakt vydarené. Proste skvostné sa na to vôbec pozerať. Osobné neľutujem jedinú chvíľu pri tomto filme. A bol vtipný ten záver keď sa stretli a všetci sa hrali. Zaujímavé že nikto iný nedostal rovnaký nápad stretnúť sa so svojím bývalým drakom. Len Štikút. Ale aj tak bola z nich vtipná rodinka. 90/100

• 24.5.2019  20:55
    John Wick 3 (2019)

Jednoznačne najlepší akčný film za posledné roky. Toto mi tu strašné chýbalo. Kúsky nostalgie z predchádzajúcich filmov, parádna dávka akcie a samozrejme obohatené o humor. A som strašné rád že aj napriek tomu že je to pokračovanie tak bolo fakt úžasné. Užil som si to naplno ako sa len dalo. A už sa teším že spravia pokračovanie keďže koniec nechali pekne otvorený ale zato dúfam že aj z toho vyťažia maximum a bude to stáť za to. 100/100

• 18.3.2018  21:13

Na pomery Aktov X je to dosť slabý diel. Záhada bola až na konci a aj tak dosť slabá. Tento diel neponúkol ani zábavu ani záhady ani nič.

• 23.2.2019  23:12

Nádherný a prepracovaný film. A to najlepšie od Queen. Proste BOMBA. Stálo to za to a myslím si že ešte aj bude to stáť za to aj keď sa na to pozriem o takých 30 rokov. Je to fakt legendárny film o legendárnej skupine. Nemám tomu čo vytknúť. 99/100 ( a to sa mi ešte žiaden film takto nepáčil)

• 3.2.2019  19:14
    Bumblebee (2018)

V celku pomerne slušný snímok na to že posledné diely Transformerov stáli za nič. Aspoň príjemné pobavil. Čo som na začiatku filmu nečakal.... Je fakt miestami to bolo zase o "úžasnej" Amerike alebo "zlom" Rusku čo sa mi zase až tak nepáčilo. Ale dalo sa to prežiť. A John Cena tomu pridal na grádoch a príjemné to oživil v niektorých scénach. Takže miestami to bola radosť pozerať a miestami to bol horor keďže silné nezávislé dievčatá zachraňujú svet aj v 80tych rokoch a vypečený američania a ešte k tomu aj z armády sa len nečinne prizerajú ako ich zachraňuje nejaká 18 ročná puberťáčka. A vyzerajú ako keby nedokázali spraviť jedinú vec bez nej ale museli čakať na jej záchranu lebo sú úplne neschopný. Ale aj tak väčšina filmu stála aspoň trocha za to.... 65/100

• 5.3.2019  15:39
    Extinction (2018)

Síce klasické béčkové sci-fi ale aj tak bolo pozerateľné a miestami aj zaujímavé. A síce to bolo miestami príšerné naivné a "hrdinské" príjemné má to pobavilo. 60/100

• 3.3.2019  23:52

Zastávam názor že Godzilla má byť zlá a nemajú ju silou mocou zachraňovať keď majú príležitosť. Tým pádom dosť odbočili od základnej dejovej myšlienky...."zabiť Godzillu" čo je dosť blbé keďže Godzilla je parádny námet či už animovaný alebo hraný. Aj keď na záver ju zabili pre mňa to bola len chabá kompenzácia celého filmu keď sa ju nijako nepokúšali zabiť a akurát jej pomáhali. A ani tých pár sekúnd hrdinstva a smrti Godzilly na konci má nijako nepresvedčí o väčšej kvalite tohoto filmu. A bolo smutné že ju ukončili v tomto filme za pár sekúnd a predtým celý film bojovali a bezvýsledne. Ten boj mi tuto dosť chýbal. A preto pre mňa z tohoto pohľadu film stratil to svoje know-how pre ktoré má to bavilo na začiatku. Takže tento záver bol pre mňa bolestné sklamanie čo je škoda lebo predchádzajúce dva filmy boli parádne animáky. A to mi nik nevezme nech si tvrdí kto chce čo chce. Je fakt sú aj lepšie ale aj tak bola to paráda pozerať. Bohužiaľ o tomto sa to už až tak nedá povedať. Ale aj tak minimálne nádherne spracovaný film aj keď dej už nestál za nič. 35/100

• 5.3.2019  00:23

Oproti jednotke a v podstate z časti aj dvojke toto bola úplná katastrofa. Absolútne žiadna výpovedná hodnota a ani čo sa rozprávky týka. Celé to bolo také nemastné neslané. Snažili sa zaujať všetkým možným a nakoniec nezaujali ničím. Samé blbé keci o láske a bla-blabla. Absolútne nudné, nezáživné a ani vtipné. Čo je škoda keďže aspoň to to mohlo byť ale holt asi nie. Pre mňa veľké sklamanie. 20/100

• 14.8.2018  01:33

Absolútne sklamanie oproti celej sérii Jurassic Park a aj Jurassic World. Celý film bol postavený predovšetkým na efektoch ktoré boli síce celkom dobré ale ako fanúšikovi Jurského Parku hovorím asi za všetkých že toto bola úplná hlúposť z ktorej nakoniec spravili len takmer klasický akčný film a strieľačka a dej týkajúci sa dinosaurov a aj pohľady na nich sa nedajú porovnať s predchádzajúcimi filmami pretože boli zanedbateľné. Všetko sa viac točilo okolo zbraní a pomoci nejakej obrovskej korporácií a keby tam nebola zakomponovaná záchrana Blue tak film je len klasická béčková strieľačka s pár dinosaurami. 50/100

• 20.8.2018  00:36
    Máš ji! (2018)

Super naháňačka 😉

• 13.1.2019  15:22
    Plán útěku 2 (2018)

Rozmýšľam či ten kameraman nebol feťák čo pár dní neostal svoju dávku lebo sa mu tak klepala ruka celý film že takmer aj mňa kleplo. Nápad bol príšerný a takisto aj prevedenie. A miestami aj tie efekty boli na porazenie. Čakal by som že keď už moderný film a hrá tam aj Sylvester tak sa aspoň trocha posnažia ale bohužiaľ nestalo sa. A ani Sylvester to nijako nezachránil. Proste úplná katastrofa.10/100

• 28.3.2018  22:42

Bezpochyby jeden z najlepších a najbombastickejších filmov tohto roku. Nádherné efekty, skvelý herci, super vtipy, celkom dobrý soundtrack a aj pekný dej. A dokonca aj koniec trocha prekvapil čo sa mi náramne páčilo. Aj keď bolo tam pár absurdností ale aj tak tie dobré veci prekonali všetky tie absurdnosti v jednom okamihu a vzniklo z toho nádherné filmové dielo. Spielberg sa toho fakt chytil a dotiahol to aj do úžasného konca. Všetka česť aj jemu.

• 3.2.2019  19:19

Poriadne obrovské sklamanie lebo film podľa traileru sľuboval nejaký ohromný zážitok. Ale opak je pravdou. Jediné čo na tom filme stálo za to boli luxusné efekty. Ale tak za to jedno pozretie to aspoň stálo. Keď už nič viac. Človeka to nespasí ale našťastie ani nezabije. Takže za mňa 45/100

• 2.3.2019  21:59

Parádny animovaný Spiderman. Proste skvostné samo o sebe. Tie animácie boli luxusné a zároveň odlišné od všetkých ostatných moderných filmov....či už nízkorozpočtových animákov alebo kvalitných. Ale predsalen som si to parádne užil. A som si istý že jediný som nebol. A tajne dúfam že dajú aj pokračovanie. 95/100

• 29.8.2018  23:26
    Upgrade (2018)

Geniálne prepracovaná sci-fi akčná strieľačka pri ktorej sa zabaví každý milovník kvalitného akčného scifi. Stem to celé pekne zahral a zakončil. A ukončil aj ostatných.

• 19.6.2019  13:18
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Postavy sú spravené neskutočne sprosté ale za ten nápad to stojí. A páči sa mi aj prevedenie a pekný vývoj deja aj napriek úžasnej schopnosti postáv zo všetkého sa dostať živý. Podľa mňa v sci-fi by niekto zomrieť mal. A robot to nemá byť.....takže to je celkom škoda. Ale stále to je pozerateľné.

• 2.2.2018  13:42

Úplne priemerný film s ale celkom dobrými efektami ale aj tak dosť predvídateľný. A prečo sakra keď sa snažili zachrániť planétu zem tak posielajú do vesmíru raketoplán len s jedným pasažierom ?

• 7.5.2017  16:14

Videl som už viacero podobných filmov a napriek tomu má tento film dosť zaujal. Príbeh podľa mňa spravili dosť pútavo aby to zaujalo takmer každého

• 17.9.2018  06:39
    Ghosted (TV seriál) (2017)

Miestami kôli tomu seriálu ani nechápem prečo by som vôbec mal žiť. Je to príšerná sprostosť.

• 24.11.2017  19:33
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

Grandiózny koncert. Proste nemal chybu

• 2.3.2019  22:06

Čakal som od toho viac patriotickú hlúposť ktorá vyzdvihuje slávu a úžastnosť USA ale nakoniec sa z toho vykľul celkom pozerateľný thriler ktorý má udržal pri filme celý čas. Takže som nadmieru spokojný keďže film prekonal moje očakávania ale že poriadne. Efekty sa mi fakt páčili. A ten ohnivý medveď no proste nádhera takže super. 75/100

• 10.3.2018  22:42

Pekné herecké obsadenie, zaujímavo obnovený film po pôvodnom Jumanji. Ale aj tak sa mi to celkom páčilo boli tam niektore vtipné scény, a dobre spravené efekty, trocha ma ale štval ten happyend ktorý mali tí dvaja(Spencer a Martha) to ma celkom sklamalo ale inak to bolo super.

• 22.4.2017  21:27

Mne v tomto filme nič nechýbalo bola tu akcia, vtipnosť ale aj napínavosť a dojimavosť. Takže jedným slovom ÚŽAS!!!!!

• 6.5.2017  00:22

Úžas!!! Caine a Freeman boli top a inak je smutné že tento film má v sebe aj kúsok pravdy. Bohužiaľ vo svete to naozaj funguje dosť podobne. Takže po zhrnutí bol tento film super a je hodný aj zamyslenia.

• 8.9.2019  00:22

Fakt výborný začiatok filmu čo sa ale bohužiaľ o konci povedať nedá. Ten bol už takmer samé klišé a kópia za sebou čo má celkom sklamalo lebo do takých 2/3 si ten film atmosféru parádne držal a nevyzeral že od toho upustí ale nanešťastie stalo sa. Ale fakt aspoň na jedno pozretie to je fajn večerný film. Hlavne keď človek sa nechce cítiť úplne sám. 65/100

• 2.1.2018  13:29

Z tohoto filmu som vážne celkom príjemne prekvapený. Boli tam fakt vydarené scény, vtipné momenty atď.

• 5.5.2017  19:17

Podľa mňa jednoznačne najlepší film za tento rok ktorý som videl (teda až za Loganom) ale inak tento film fakt nemá chybu páčilo sa mi na ňom úplne všetko a bol by som rád keby z toho spravili trilógiu.

• 11.2.2018  13:26

Vynikajúci a v celku vtipný film.

<< předchozí 1 2 3