Marauder

1 bod

1 2 3 následující >>
    • 8.5.2017  10:09
    Dárce (2014)

Podľa mňa vinikajúci film len škoda bola toho zakončenia

• 7.5.2017  16:14

Videl som už viacero podobných filmov a napriek tomu má tento film dosť zaujal. Príbeh podľa mňa spravili dosť pútavo aby to zaujalo takmer každého

• 6.5.2017  00:28

Podľa mňa toto bol fakt dosť klišé a bol aj príšerne naivní (USA zase zachránila celú planétu Hurá hurá) fakt otras

• 6.5.2017  00:27

Tento film bol fakt super a podľa mňa aj jeden z Neesonovích najlepších filmov takže ho bola radosť pozerať

• 6.5.2017  00:25
    NON-STOP (2014)

Až na pár nereálnych detailov sa mi film celkom páčil. Dali dobre herecké obsadenie a celé to zasadili do dobrého prostredia. Takže celkom dobrý film

• 6.5.2017  00:22

Úžas!!! Caine a Freeman boli top a inak je smutné že tento film má v sebe aj kúsok pravdy. Bohužiaľ vo svete to naozaj funguje dosť podobne. Takže po zhrnutí bol tento film super a je hodný aj zamyslenia.

• 6.5.2017  00:20

Mne sa na tomto filme páčila hlavne dvojica Stallone a Schwarzenegger. Tí boli fakt top a do tohto filmu sa úžasne hodili nemám čo vytknúť

• 5.5.2017  19:17

Podľa mňa jednoznačne najlepší film za tento rok ktorý som videl (teda až za Loganom) ale inak tento film fakt nemá chybu páčilo sa mi na ňom úplne všetko a bol by som rád keby z toho spravili trilógiu.

• 23.4.2017  18:44

Jednu hviezdičku dávam len za vtipnosť nič viac. Bez nej by si tento film nezaslúžil ani jednu

• 22.4.2017  21:33
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Tento seriál má bavil len dokiaľ O'NEILA nevymenovali za veliteľa základné potom to so seriálom išlo dolu vodou. Aj keď sa O'Neila snažili všakovak nahradiť ale nebolo to ono nuž škoda

• 22.4.2017  21:31
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

Efekty v tomto seriály boli fakt úžasné a pomerne dôveryhodné oproti niektorým iným filmom/seriálom ale občas som pri začiatkoch zaspával kvôli ich občasným komenton ("je určite rusko-čínska") až NATO má seriál celkom zaujal

• 22.4.2017  21:27

Mne v tomto filme nič nechýbalo bola tu akcia, vtipnosť ale aj napínavosť a dojimavosť. Takže jedným slovom ÚŽAS!!!!!

• 21.4.2017  22:38

Efektami dobre spracované ale štvali má tú tie ich pesničky podľa mňa boli fakt otrasné a nehodili sa tam inak celkom dobrý film

• 26.3.2017  10:00

Efekty aj obsadenie je dobré ale inak úplne zbytočné dlhý a nudný film ktorý mňa absolútne nezaujal.

• 25.3.2017  22:45

Tento film čo sa prevedenia týka bol v skutku dobrý ale strašne ma tam štvali tie ich kecy a tie úžasne dojemné scénky inak celkom dobrý film

• 25.3.2017  19:52
    Grimm (TV seriál) (2011)

Je pravda že tento seriál neni veľmi nadčasový ani neni výhra v lotérii ale keď po čase sledovania som si ho celkom obľúbil aj napriek celkom priemerným efektom a tým strašným americkým kecom je fajn aspoň na aké také odreagovanie

1 2 3 následující >>