Little Voice (2020) (seriál)

Tak tenhle seriál mě úplně pohltil svoji dechberoucí hudbou a zpěvem ale nejen tím. Ale i tím příběhem Bessy a Louieho a ostatních. Konečně něco co není tak komerčního. Jsem rád, že jsem na tenhle skvost narazil na Apple TV. Děkuji moc, že jste to natočili.

Little Voice - Zpívám to, co nemůžu říct (2020) (epizoda)

Vůbec jsem nečekal že máma dá Louiemu facku, to bylo fakt hnusný, ale pak se to začalo dobře vyvíjet. A to vystoupení Bess se Samuelem bylo něco ! Nečekal jsem, že se ti dva políbí. A ke konci mě dostali ti Louieho spolubydlící, to bylo prostě famózní, miluju ten seriál, doufám, že vyjde druhá série.

Little Voice - Moře změn (2020) (epizoda)

Dost mě zarazilo a překvapilo, že se tam objevila Bessina a Louieho máma, jako co si to dovoluje zmizet a pak se z čista jasna objevit.

Little Voice - Světlo pro duchy (2020) (epizoda)

Dost mě mrzelo, že nikdo Bess nenabídl spolupráci. Zasloužila by si to a Louieho je mi někdy líto jak se k němu chová ten spolubydlící.

Little Voice - Řekni jí to (2020) (epizoda)

Bess zažívala chmurné období což bylo velmi smutné. Tak snad se s Ethanem dají dohromady, doufám v tom.

Little Voice - Drahá naději (2020) (epizoda)

Líbilo se mi jak Bess s Louiem tancovala a zpívala, taková chvilka s bratrem se mi jednoznačně líbila, víc takových chvilek !

Little Voice - Láska bolí (2020) (epizoda)

Úplně jsem se vžil do toho nahrávání jak Bess zpívala, bylo to fabulózní. Nechám se vést jejím zpěvem, protože je kouzelný a také velmi sympatický.

Little Voice - Quick, Quick Slow (2020) (epizoda)

Směle jsem sledoval natáčení videoklipu a náhodou musím říct, že se mi to hrozně moc líbilo !

Little Voice - Přežiju (2020) (epizoda)

Svým zpěvem mně Bess okouzlila, až jsem se divil. Cítil jsem ladný zpěv lahodící mému srdci až mě to dojalo. Jak je to perfektně zpracované.

Little Voice - Nevím (2020) (epizoda)

Fenomenální zážitek, doufám, že to bude takhle dál pokračovat. Chci se toho víc nabažit a hlavně těch písní, úplně se v nich rozplývám.