MNTB

Martina S.

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 21.8.2014  12:16

Snad první step up, kde nejde o romanci ale pravdu o tanec. Scéna v bance a muzeu bezkonkurenčně nejlepší.

• 8.3.2014  17:52
    Zmizení (2013)

Přílišná očekávání proměnli tento smímek v největší zklamání za poslední dekádu. Filmů o zmizení sem už viděla dost a zatím žádnej nebyl tak hrozně udělanej, jako tohle "veledílo". Předvídatelné scény, neustálý déšť pro navození amosféry, která byla po celou dobu tak umělá, že by tomu neuvěřilo snad ani dítě. Naprosto patvarní twist v závěru filmu, který aby snímku pomohl, jej spíš pohřbil hluboko pod zamrzlou zem. Naprosto promarněný dvě a půl hodiny. Pokud se nudíte už na začátku, taxe to na konci opravdu nezlepší a vy budete stejně naštvaní jako já, že za těch 150 minut ste mohli dělat něco víc užitečného.

• 15.9.2012  15:29
    Sněhurka (2012)

I kýč se musí umět, a proto jako velký fanda Tima Burtona jsem trpěla celých 106 minut. Podle traileru se film jeví jako originální a vtipné zpracování klasického příběhu. Omyl je ale pravdou. Postavy jsou jak z jiné planety, konkrétně sněhurka působí, že je stále na Cracku. Celkové vykreslení scény, jak kdyby z oka vypadlo Alence v říši divů. Dost ale přirovnání, když tohle všechno pominu, tak ani samotné zpracování příběhu spolu s dialogy mě vůbec nenadchlo, nemluvě o hudbě. Sečteno podtrženo s těžkým srdcem uděluji 1 hvězdičku za Julii. Ta jako jediná vypadala a i herecky působila, že nějakým způsoběm ví, kam se celá tahle přehnaně růžová a zalepená vata ubírá

• 29.7.2012  23:38

Temný rytíř by už neměl nikdy vstát. Nikdy. Chápu je převelice těžké překonat sám sebe ale pokud na to nemáte, tak radši jděte od toho než aby vzniklo něco takového. Tento Batman je totiž ukecaný, chvílemi až nudný jak soap opera a velice předvídatelný. Kde je ten Batman nad kterým jsem jásala a s otevřenou hubičkou ani nedutala až do konce filmu? Pravděpodobně si odpovím sama, že leží někde v temných lovištích.

• 7.2.2012  11:26

konečně taneční film který dokazuje, že né všechny taneční filmy musí být pouze o hip hopu a jeho odnožích

• 5.12.2011  22:53
    Hranaři (2011)

Příkladná ukázka toho, jak se dá zrmvit dobrý námět bandou (j)elitních rádoby herců. nemluvě o dialogu a chaotickém ději.

• 18.9.2011  14:47

překvapivé kolik se toho dá stihnout během 10 minut

• 28.8.2011  11:02
    Nevěsta pro Paddyho (TV film) (1999)

skvělá ukázka toho, jak se dá zmrvit neokoukaný námět na pohádku

• 7.8.2011  22:46

Ve své podstatě se ničím neliší od ostatních dobovek. Divácké oko potěší nejen hezoun Pattison, který už v Nezapomeň nn mě dokázal, že překročil teen hranici twilight, ale i překrásný slon, který miluje whisky. Jinak je to ale neslané nemastné a filmový svět může bez tohoto díla klidně dýchat.

• 25.7.2011  21:41
    Láska bolí (TV seriál) (2011)

perfektně vyvážený seriál ze života mužů i žen okořenění humorem, sexem a celkovým životem.

• 4.6.2011  00:47

Jak řekla má kamarádka, Johnny zde spíše představuje nebojácného a hlavně nesmrtelného Semira z populárního seriálu kobra 11. Piráti svým 4 dílem ztratili nejen své kouzlo ale i osobitý vtip a o ději se nedá vůbec spekulovat. Modlim se aby na 5 díl nesehnali režii

• 24.6.2010  15:38
    Vrahouni (2010)

není to špatný jako film na odreagování. Jen se mi zdá, že autoři nevěděli jak ten film ukončit

• 26.3.2010  21:15

neuvěřitelně ukřičenej film. v dnešní době už se nehledá podle střevíčku, ale máme novinku pana ipoda

• 30.1.2010  16:29
    Trhni si! (2006)

ani odpad dát nemůžu. tohle bylo tak úděsný že to ani slovy nelze popsat. pro milovníky růžový je to jak dělaný

• 24.12.2009  20:31

postavit scénař na odkazech a hláškách z prvního dílu dokáže každej blbec. od toho filmu sem sice nic neočekávala, ale tohle bylo teda slabý. pro příště je lepší se vyprdnout na nesmyslný pokračování, nejen že škodí sami sobě, ale i prvnímu dílu, chudák Smyczek

• 17.12.2009  22:14
    Sabrina (1954)

tyhle filmy mě nikdy nepřestanou bavit, ta elegance a vkus. no krása

• 16.12.2009  11:05

není nad to pohrát si s bandou úředníků, jen se mi zdá, že typ těhle filmů je už poněkud ohraný

• 16.12.2009  11:03
    Samec (2009)

a ten konec byl jako co? že by se nám režisér rozdělil na 2 osoby a zvítězila romantická????

• 1.12.2009  00:19
    Zombieland (2009)

jako komedie splnili účel za 1, jako horor se sekli jako prase, takže krásnej střed na relax

• 17.11.2009  23:18

není to skutečný :D autor sází an 2 věci A) film točenej stylem dokumentu a za B)všichni sou přesycení hmotných duchů, což v tomhle případě zrovna nehrozí. ovšem záhadu v tom nehledejte. já jí osobně nikdy nepřišla na chuť a zrovna tenhle počin mi přijde přesvědčivější než záhada. jen by mě zajímalo co všichni maj s 3:15 :D

• 14.11.2009  19:46
    The Beautiful Life: TBL (TV seriál) (2009)

nechápu proč zrušili něco se ani nerozjelo, možná yb to mělo časem lepší hodnocení

• 26.10.2009  16:10

už to nemá takový šmrnc jako první dva díly . jedinou zvláštností bylo 3D, keré v polovině filmu omrzí přesně jak u krvavého valentýna. stále stejné záběry kdy ti něco lítá do oka. Chvílim ale za titulky a soundtrack

• 5.10.2009  22:40
    Náhradníci (2009)

lepší je Bruce bez vlasů než s vlasama

• 4.10.2009  20:17
    Dumbo (1941)

myslim že staré disneyovky mě nikdy nepřestanou bavit, krásná klasika nejen pro ty nejmenší

• 20.9.2009  02:03
    Smetánka (TV seriál) (2008)

hlavní hrdinka aneb naivní husička která vše řeší ve stylu brandona z 90210.možná se v dalších dílech rozkouká a pochytí zdravou drzost a dravost od teen sester

• 2.9.2009  22:31

předvídatelný až mě z toho bolí ruka. opět mě nepřekvapilo, že když dostane slušnou nakládačku, tak hned v dalším záběru má obličejíček jak porcelánová panenka. škoda trailer vypadal nadějně

• 31.8.2009  23:04

do thrileru to má fakt daleko a to nemluvim o samotným filmu ale i fakt, že při každý scéně řve sál smíchy. nazveme to spíše krimikomedií ve stylu dannyho parťáků.

• 2.8.2009  13:38

až teď zjišťuju proč obsazení tvoří převážně herci z velmi křehkých vztahů. zbytečně dlouhé a chvílemi dost nudné

• 21.7.2009  00:59

škoda že Yates netočil pottery už od prvního dílu, lidi by si možná zvykli, že filmy točené podle knih nejsou jejich přesně kopie ale pouze vodítko.

• 19.6.2009  23:54

úchvatný. stále mi hlava nebera, jak někdo může mít takovou fantazii aby stvořil takový dílko

<< předchozí 1 2