VeronikaaH

VeronikaaH

okres Děčín

• 7.9.2018  22:01
    Sestra (2018)

71 %. Sestra dobrá, V zajetí démonů 1 a 2 jsou ale stejně lepší. To už asi nepřekoná nic.. 🖤

• 17.7.2018  00:44
    Annihilation (2018)

Zajímavý film, z kterého mám dost rozporuplné dojmy, 55 % víc mu nedám.

• 1.6.2018  23:05
    Deadpool 2 (2018)

75 %. Skvělej nářez 👌

• 20.5.2018  15:08
    Tajemství přírody (TV seriál) (2004)

Viděla jsem zatím jen díl Sršně žlutavé a jejich tyranská královna 🐝 👍

• 29.4.2018  23:39
    Metanol (TV film) (2018)

Konečně po dloouhé době dobře natočený český film, který nepovažuji za ztrátu času. Jen tak dál, v posledních letech je kvalitních českých filmů jako šafránu.

• 17.4.2018  02:47
    Nell (1994)

Poměrně zdařilé psychologické melodrama, které dává vyniknout hereckému talentu Jodie Foster. Kladně hodnotím i zbytek hlavního osazenstva v podobě Liama Neesona a Natashy Richardson. Film pojednává o pokusu začlenění mladé ženy, která vyrůstala uprostřed lesa jen s matkou a sestrou. Po smrti matky ji objeví místní lékař, který se jí s spolu s psycholožkou snaží porozumět a zjistit, zda je schopna začlenit se do společnosti. Nakonec všichni zůčastnění dojdou k závěru, že v jejím přirozeném prostředí je jí nejlépe. 70 %.

• 16.4.2018  15:40

Obyčejné a dosti průměrné rodinné dobrodružné fantasy, které neurazí, ale ani nenadchne. Potěší snad jen obsazení Michaela Sheena a Sama Neilla. 50 %.

• 2.4.2018  03:59
    Bezva chlap (2010)

70 %.

• 30.3.2018  23:16

Tak Geostorm nakonec docela překvapil, nečekala jsem žádný zázrak, ale ve finále se z toho vyklubal docela slušný počin, u kterýho jsem se vůbec nenudila. Podle očekávání bude Země v posledních vteřinách zachráněna, ale na druhou stranu, děj celýho filmu není až tak předvídatelný, stejně jako to, kdo je hlavní padouch. Dobrej drajv filmu dává i hlavní protagonista Gerard Butler, kterej ve filmu občas těžce zaperlí. Takže vážně nechápu tak zatraceně nízký hodnocení. 75 %.

• 19.2.2018  01:08
    Doll Face (2005)

• 25.1.2018  22:16
    Prezidentský duel – finále (TV pořad) (2018)

Za mě byla volba moderátorky Světlany Witowské pro seriózní prezidentský duel nejlepší možnou volbou 🔝 Prezidentská debata na ČT1 byla dle mého skromného názoru jedinou ze vše odvysílaných debat ta, která měla úroveň a smysl. Například debata odvysílaná na Primě postrádala jakýkoli hlubší význam, neboť přes neutichající potlesk a pokřiky diváků skoro nebyl prostor pro reagování kandidátů na dotazy. O debatě na televizním kanálu TV Barrandov se ani nevyjadřuji, jelikož slovo kanál zde nabývá úplně jiný rozměr...

• 31.12.2017  00:41
    Akt války / lásky (amatérský film) (2013)

2,5 *

• 31.12.2017  00:02
    Zloby z rybníka (amatérský film) (2017)

Vyprávění Valérie Zawadské tomu dávalo šmrnc, ale film jako takový byl na můj vkus trochu vleklý, chtělo by to trochu svižnější tempo a lepší animace, ale jako celek to nebylo špatný.

• 19.12.2017  00:43
    Odcházení (2011)

Filmové zpracování absurdního dramatu, které se nemusí zamlouvat všem, ostatně po tom ani  Václav Havel netoužil. Mě se do noty celkem trefil. Odcházení nabízí skvělé herecké obsazení, výborné repliky, spoustu symboliky a jedinečnou pestrost barev. Osobně toto dílo považuji za výjimečné a originální. Havel forever ✌ ❤

• 5.12.2017  01:07
    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

TV Barrandov (spíš "TV Zeman") směřuje s tímto pánem jen jedním jediným směrem a to po hlavě rovnou do prdele.. Ú-D-Ě-S-N-Ý, nejdřív jsem si říkala, kdo mu ten flek dohodil, a kde vůbec takovýho šaška vyhrabali?!? Ale pak jsem zjistila, že to Soukup celý koupil. Tenhle démon, pasující se do role moderátora se neumí vyjadřovat, není schopen dát pořadu nějaký rozumný koncept, podle kterýho by mohl frčet a už vůbec neumí moderovat. Viděla jsem jeden díl s Ovčáčkem a otázky typu "Nikdy jsem nemíchal kečup s tatarkou?", "Nikdy jsem neviděl film Bridget Jones?" nebo "Nikdy jsem se nekoupal nahý?" a podobný zoufale vyhnilý otázky mi fakt stačili. Navíc pan moderátor se pomalu u každýho druhýho slova zakoktával... fakt 'profík'. Sledovat jeho pořady je jedním z nejvyšších stupnů sebetrýznění. 😵

• 30.11.2017  00:08
    Zahradník (2006)

Ale nééé, takhle se to přece nedělá. Kde jen začít, teda má-li vůbec smysl něco začínat... 1. 'Herci', tak ti dělali všechno možný, ale na to nejdůležitější a tím mám na mysli hraní, trošku zapoměli, no jo 'detail', stane se. 😂 2. Krev, tak ta byla mooc pěkná asi 'nejvěrohodnější' co jsem kdy viděla. Taková Jupí jahodová šťávička, samozřejmě zakoupená v akci v Bille. Doufám, že alespoň nějaký ty body za ní dostali, když už tenhle zázrak jim očividně nic nehodil 💰😂. Mohla bych pokračovat dál, ale to by byla jen ztráta času, protože tady je špatně v podstatě všechno, bohužel. 😞

• 28.11.2017  23:07
    Správné místo (amatérský film) (2005)

I když to není nic světobornýho, tak za mě dobrý. Na amatérský film to má poměrně kvalitní vizuál. Za zkouknutí to určitě stojí 😉

• 28.11.2017  17:41
    Poslední výkřik (2012)

Co si budem povídat, Češi horory prostě neumí a ani nemají k jejich natáčení adekvatní techniku. Tohle s hororem nemá nic společnýho, snad jen to obsazení je fakt děsivý, brrr 😨 Když už si pustíš nějakej horor tak Šmajdu, Machalu a Turka v něm fakt vidět nechceš.

• 6.6.2017  23:51
    Batesův motel - Série 5 (série) (2017)

Fenomenální seriál, jehož závěrečný díl mě dojal až k slzám. 💙