Infernal_Vampire

okres Zlín

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 26.4.2019  13:37
    The 100 - Sanctum (S06E01) (epizoda) (2019)

Tato epizoda unikla ještě před vydáním a mohu říci, že to tvůrci zase velmi dobře nastartovali. Je to pojaté jako začátek druhé knihy dějství na jiné planetě. Zatím to vypadá velmi dobře a je oficiálně potvrzena i sedmá série, tak se nechám překvapit zda ti aktuálně nasazené tempo seriál udrží.

• 26.10.2018  11:58

Seriál měl velký potenciál ohledně prozkoumávání nových tajů Antiků. Je škoda, že bylo natáčení zastaveno a dále nepokračovalo.

• 27.11.2015  21:51
    Assassin (2015)

Naprosto totální brak , který je neslaný nemastný a příšerně nudný. Člověk čeká 105 minut kdy se to konečně rozběhne a stále nic. Jediné pěkné byla příroda, jinak nic.

• 14.11.2015  13:31
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

Seriál, který přišel se solidní myšlenkou a mohl by toho ještě spoustu nabídnout. Bohužel se natočilo pouze 13 dílů první série a pak jej zrušili. Myslím si, že je to veliká škoda jelikož mohl nabídnout nepřeberné množství možností od rozsáhlého neprozkoumaného světa až po přesnější určení časové křivky. Takto bohužel zůstává spousta otázek bez odpovědi. Je smutné, že stupidní seriály jenž jsou naprostým odpadem dostanou tuny sérií a něco s velkým potenciálem prostě utnou.

• 13.11.2015  22:10
    Entertainment Tonight (TV pořad) (1981)

Prakticky o něco zajímavější než číst bulvární plátek a hlavně místy alespoň solidní fórky.

• 13.11.2015  22:06

Tento snímek si nezaslouží ani jednu frčku. Velmi znuděn jsem jej celý prošel a bylo to zbytečně promrhaných 100 minut života. Diana ala kult , který byl snad milionkrát omílaný neustále dokolečka. Ano je škoda každého mladého lidského života a jestli jde o princeznu nebo pouhého bezdomovce je naprosto jedno , jen o bezdomovci by nebyl hned film. K závěru bych řekl, že je to pěkná sra*ka a opravdu naprostá ztráta času.

• 20.10.2015  22:15
    Marťan (2015)

Na tento film jsem narazil naprostou náhodou. Očekávání nebylo vůbec žádné, ale velmi mile tento snímek překvapil.

• 13.10.2015  13:17
    John Wick (2014)

Tento poutavý snímek nabízí opravdu notnou dávku čisté akce , škoda jen délky ... 101 minut je opravdu málo.

• 13.10.2015  13:15
    Ex Machina (2014)

Vcelku povedené drama s nečekaným koncem. Snad jen nutno dodat, že nejspíš je to reální blízká budoucnost.

• 13.10.2015  13:14

Velmi očekávaný díl kultovní série Mad Max ukazuje, že stále má hodně co nabídnout. Žel snad v dalším díle se konečně dočkáme zodpovězení některých otázek ohledně Maxe.

• 13.10.2015  13:13
    Blackthorn (2011)

Hodnocení filmu nevalné nicméně je potřeba nedávat na první dojem. Jedná se na dnešní dobu o velmi solidní western, který vrhá poněkud úplně jiný pohled na legendy Butche Cassidy a Sundance Kida.

• 13.10.2015  13:10
    Kano (2014)

Precizně natočený snímek prakticky extrémní délky. Sportovní zápletka hezká a velmi potěšující bylo poznání, že opravdu nekončí jako USA filmy "happy" ale nečekaně realisticky. Palec nahoru a doporučuji pro sportovní nadšence.

• 13.10.2015  13:08
    Všemocný (2011)

Kdo by si v dnešní době nepřál být všemocným bohem. Začátek není zrovna valný ale po nijakém začátku je zápletka již celkem zajímavá a tak od poloviny se snímek dá zhltnout na pohodu.

• 13.10.2015  13:06
    Jako malí kluci (2013)

Francie a komedie ... osobně jsem jejich komediím moc na chuť nepřišel. Tento film na mne působil hloupě až přímo stupidně. Byla to spíše nuda než-li komedie.

• 13.10.2015  13:04

Očekávání nulové , výsledek fenomenální. Tento film sice nemá nijak zvlášť valný začátek a proto může některé jedince donutit spíše k jeho vypnutí a přesunutí pozornosti jinak nicméně po nějaké době začíná být opravdu zajímavým dílem na které opravdu stojí za to se podívat.

• 13.10.2015  13:02
    Hrůza v lese (2011)

Na hodnocení filmů moc nedám jelikož 100 lidí má 100 chutí. Bohužel tento film je opravdu naprostý brak a lepší by bylo věnovat čas něčemu jinému než jen promarnit nad tak naprostou hovadinou.

• 7.3.2015  12:15

Podle trainerů jsem očekával něco mnohem lepšího. Tento snímek nebyl až tak špatný, ale prakticky v ukázkách bylo všechno nejzajímavější z celého filmu a zbytek byla jen omáčka. Na tento 151 minut dlouhý film bych do kina určitě nešel , maximálně pokud bych si chtěl pospat. Dle ukázek jsem čekal opravdu víc bojových scén, kterých bylo v tomto "duchovně historickém" snímku pramálo.

• 23.7.2014  08:43

Od tohoto snímku nelze očekávat žádné zázraky nicméně nenáročného diváka by mohl oslovit. V poslední době bohužel nevychází nějak moc povedených filmových děl a tak díky bohu, že to nebylo až tak stupidní a dalo se na to dívat. Pro odreagování s rodinou bych to klidně doporučil, ale na verdiktu 3/5 to nic nezmění.

• 21.7.2014  19:31

Děj je strašně stupidní, ale na druhou stranu souboje jsou kvalitní. Proto možná i trochu z nostalgie a skrz souboje 3/5.

• 6.1.2014  22:26
    Gravitace (2013)

Pokud film nevidíte v kině a nejlépe 3D tak nemá smysl po něm toužit. Příběh ve filmu není, spíš se jedná o kochání pohledem na zemi a na vesmír.

• 31.12.2013  15:05
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Škoda relativně brzkého konce tohoto taktéž povedeného seriálu. Věřím, že tvůrci měli ještě velmi širokou škálu možností k čerpání a mohli vytvořit ještě pár sérií. Po klasickém SGC to byl krok kupředu s velikým potenciálem.

• 31.12.2013  15:03
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Přelomový film na který navazuje tento dnes snad i již kultovní seriál. Scénář vždy kvalitní a nestalo se mi, že bych u některého dílu trpěl nudou ani při opětovném shlédnutí.

• 31.12.2013  15:01
    Stalker (1979)

Ač jsem tento film viděl několikrát, nikdy jsem ho pořádně nepochopil ale jedno je jisté ... vždy se to dá shlédnout.

• 31.12.2013  14:56

Umím si představit spoustu filmů pod pojmem "romantická komedie" ale I Hate Valentine's Day tam rozhodně nepatří, Ten film snad ani neměl žádný děj a hlavní herci naprosto nesympatičtí, Když si chtěla Nia Vardalos sama ve svém filmu zahrát, tak už si mohla sehnat nějaký lepší scénář a ne něco tak naprosto stupidního. Je mi celkem líto těch investorů co do něčeho takového vrazili peníze.

• 31.12.2013  14:49

Film z produkce USA a romantický tedy klasický slaďák až hrůza. Herecké výkony solidní a hlavně na tom snad nebylo co pokazit, tedy kromě konce filmu který snímku hodně podtrhl nohy. Myslím si, že 1x vidět naprosto bohatě stačí a hodnocení 3/5 je až nad míru.

• 31.12.2013  14:42
    KR 13 (2009)

Velmi špatně okopírovaný příběh filmu Kostka. Filmem se divák musí znuděně prokousávat a napětí či drama také nenajdete. Celkově je ztráta času se na něco takového vůbec dívat.

• 31.12.2013  14:36
    Jak jsem se stal psem (2006)

Osobně mi to přišlo nudné a stupidní , po 20 minutách jsem to raději vypl. Jediná pozitivní věc byl výkon psa.

• 31.12.2013  14:33
    Riddick (2013)

Vin Diesel podal opět excelentní herecký výkon , jen škoda děje tohoto dílu. Hodně se zaměřil tématicky na Černočernou tmu, která byla dějově kvalitnější než Riddick 2 ze kterého zde bylo také pár "doplňků" ovšem prakticky David Twohy bohužel nepřišel s ničím novým. Zkopíroval první díl dějově a trochu upravil monstra. Nemít to tak stupidně okopírovaný scénář byl by to úžasný film. Takto musím ohodnotit prakticky jen herce.

• 30.10.2013  10:02
    Kufr (TV pořad) (1992)

Kde je ta době těchto kvalitních soutěžních pořadů.

• 30.10.2013  09:48
    Sabrina - mladá čarodějnice (TV seriál) (1996)

Hodnocení velmi nízké a ty dvě hvězdy pouze za tu podívanou na Melissu Joan Hart. Jinak dokonalá nuda a škoda peněz i času.

<< předchozí 1 2 3 4