crjules

Jan Dvorak

okres Chrudim

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 9.10.2018  18:22

Ano, ano, variace na Heat od A do Z. Ale coz, ono kdyz se to povede a neni to jen druhorady opis, nebudu to brat jako plagiat ale jako poctu puvodnimu filmu! Navic, po dluhe dobe svizny, akcni, koukatelny film. ****

• 26.4.2016  09:44
    Tony Arzenta (1973)

Tady mi prislo, ze si Italove chteli natocit gangsterku podle kolegu Francouzu.Jenze.. obsazeni Delona jim samo o sobe dobry film neudela. Takze z ucty k Alainovi ***

• 18.3.2015  12:04

Laciny a zbytecny remake skveleho, puvodniho filmu! Navic nemam rad herecku Amandu Peet .Uz z plakatu k filmu, je mi zle z tech dokonale vybelenych zubu obou hercu. Z uctou vzpominam na puvodni verzi s Peterem Falkem.

• 4.3.2015  15:16
    Jen Bůh odpouští (2013)

Refne,Refne, mel by ses vratit na zacatek! To jsi jeste tocil dost slusne filmy. Precenovany Drive , mne o tom presvedcil a tahle donebevolajici slatanina mi to jen potvrdila. Vykradat, sokovat a navonene predvadet neco, co uz jednou a o dost lepe udelali jini...tim chces obluznit koho?! A jeste skrze to sokovani a takove ty "prisnejsi" sceny .... nejsi Scorsese a nikdy nikdy nebudes!

• 10.7.2014  23:45
    Sabotáž (2014)

Prekvapeni! David Ayer se s tim nemazlil.U nekterych scen a zaberu jsem byl az prekvapeny jejich brutalitou. Akce na jednicku.Herci uveritelni, Mireille Enos byla husta :) . A samozrejme tezky neherec Arnold (je to Arnold, tak co :), ktery se pro mne timhle filmem plnohodnotne vratil do sveta akcniho filmu! Zaver filmu v temer "Eastwoodovskem" stylu !!! ****

• 13.4.2014  20:08

Woody ...porad to stejne - konverzacka, jazz, typicky ironicky humor. A ja jsem porad spokojen a bavi mne to! :) Pro Allena netypicky, silne depresivni zaver, super! Vcetne skvele Cate. ****

• 8.4.2014  15:20

Kdyby nebylo tech gay "porno scenek" a bylo to natocene ucesaneji a pro sirsi verejnost , dal bych urcite ctyri hvezdy. Minimalisticky natocene, podmanive prostredi, napeti, dobry zaver. Mohlo to byt super krimi, ale reziser zrejme sazel na to, primarne sokovat. Bohuzel..

• 24.3.2014  16:38
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Na muj vkus spousta zbytecnych ,nudnych a zdlouhavych psychovizi.V kazde epizode, nejaky masovy vrah,nebo jiny uchylak. K tomu nam Mikkelsen podava vzdy originalni chod. Epizoda s andely, mi prisla jako okopirovany Dexter, ale bylo to hoodne slaby.Logicky...jeden dil na to nestaci. A nesympaticky vysetrovatel se schopnosti videt sceny z mista cinu a vcitit se do vraha a to hned videt z prvniho pohledu.Sice originalni, ale neuveritelne blby.

• 18.3.2014  13:03

Sebrat trochu trpelivosti a prokousavat se filmem pres nudne, trapne pasaze a zhovadilostni, kretenske radoby vtipne sceny, jinak to nejde. No a mezi tim vsim, se da najit i dost dobrych gagu a hlasek,ktere vas za tu trpelivost odmeni. To je holt Ferrell.Ale mam ho rad :) Pri ceste karavanem se smejicim se "weather manem" a nasledne zpomalene bouracce, jsem ale brecel smichy! Nic proti nicemu *** a pochvalu za paradni soundtrack!

• 14.3.2014  14:24

Tohle bych nazval ztratou casu. Pritom to melo zadelano aspon na prumerny,dobry a napinavy film. Ale jen zhruba do pulky.Tedy po Goodmana. Postavy kluku, byly spatne, zato fanatici celkem presvedcivi.Kazani ale prilis zdlouhave. Goodman jako agent s postavou do jazzu, byl jako pest na oko. A ono filozofovani na konci mne uz otravilo uplne.. **

• 13.3.2014  12:07

Uf uz to mam za sebou :) Tak lepsi nez trojka to take nebylo. Navic mam pocit, ze tady se vsechno dohani detailni nechutnosti a film mi silne pripomina italske "skvosty" 80tych let s tematikou kanibalu. Navic debilita z postav strika jako ta krev. "Nedelej to, jsi lepsi,budes s tim muset do konce zivota zit" ... od te chvile jsem te tesil, kdy a jak uz tu uplne blbou cuzu zabiji , zacal jsem fandit tem zpotvorencum a touzebne vyckaval konec filmu.

• 12.3.2014  17:42
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Po dlouhe dobe mne neco doslova dostalo! Od prvniho dilu do osmeho, jsem byl naplno udrzovan v pozornosti, napeti a sklicenosti, vse diky naprosto precizni rezii, kamere, dialogum a hercum, prostredi a pribehu. Proste tady budu pet ody na komplet cele to dilko,se vsim okolo. HBO zainvestovala velmi dobre! Matthew je tady az demonicky! Skoro mne mrzi, ze zastinil i skveleho Harrelsona, ale byl tak dobry, ze by zastinil snad kazdeho. Fukunagovo Sin Nombre drzim ve sbirce hned jak vybehlo a tesi mne, ze se i ted potvrdila reziserova kvalita! Kluk umi a ja se budu tesit na dalsi jeho pociny. Jinak serial je pro mne na jasnych ***** a kdyby slo dat vic, tak dam vic. Protoze je o dve tridy lepsi, nez vetsina, do teto doby mnou ohodnocenych petihvezdickovych serialu!

• 12.3.2014  15:11
    Pach krve 3 (2009)

Tvurci filmu USA/Nemecko , ale chybi mi tam Bulharsko. Jejich jmen je totiz v titulcich suverene nejvic. Coz se take asi podepsalo primou umerou na kvalite dalsiho dilu serie :) Pro zajimavost si sezenu dalsi pokracovani, ale myslim, ze to bude jen horsi! **

• 12.3.2014  15:03

No , jeste to slo.Ale jen taktak. Henry Rollins to zachranil na ***, jeho "Rambovska" akce mne bavila. Jinak co do zanru, tak slabota a prijde mi, ze se sem misty vkradaji prvky komedie.

• 28.2.2014  00:36

Pomstychtivy Australec sam, proti nekolika neschopnym "strazcum zakona" v prazdnem westernovem skanzenu :) Po par minutach jsem pochopil, kdo je kladas a kdo padouch a o co tady i rezii vlastne asi jde. S nadsazkou natocene sceny, pro mne (at se nikdo nezlobi) , temer ala Machete-vcetne zjizveneho ksichtu. Byl jsem hlavne zvedavy na rezisera Hughese , tedy rezisera nadchazejicich Expendables III. Tak si rikam, chlapec za sebou dva kratkometrazniky, spoty,reklamy, pustim si nejakou jeho prvotinu. Pohodova oddychovka ***. A myslim, ze to i se Slyem bude v pohode :)

• 21.2.2014  10:35
    Oldboy (2013)

Vsechno asijske prehravani, hysterie, uchylarny, pokrouceny pripitomely konec....vsechno,co bylo pro mne spatne v puvodnim Oldeuboiovi , je tady natocene s citem, lehce ucesane a snimku je vtisknuta inteligentni podoba a zaver. Navic se mi libila ta reminiscence a odkaz na Monte Christa. Brolin vyborny, Olsen mne prekvapila, Imperioli potesil a Samuel Jackson ma na konte dalsi nezapomenutelnou postavicku! :) Spike Lee je vyborny reziser. ****a pul.

• 8.2.2014  02:48
    Arrow (TV seriál) (2012)

Prvni dil mne navnadil a sahl jsem po cele serii. Bavilo mne to do tretiho-ctvrteho dilu.Potom zacal scenar prudce uvadat. Pri osmem dilu serialek najel na vlnu totalni debility. Herecka mimika byla u nekterych postav jako z jihoamerickych telenovel,dialogy jakbysmet a uz i ty akcni sceny (nastoupila divka se skraboskou a minikusi) byly trapne. Serial si dovedu predstavit ve vysilacim case 15:20 na tv Nova.Tam mu to bude sedet! :) **

• 7.2.2014  02:29

Sice bohate na efekty a krasne udelane pozlatko, skryvajici pro mne zdlouhavou nudu a potom zase preplacanou druhou cast .Krom toho, proc je Thor tak zoufale nesympaticky?! Jeste, ze to trochu zachranil charismaticky Loki. **

• 6.2.2014  13:48

No, klobouk dolu! Film, stejne jako skutecnost pusobivy. Farmaceuticke mega firmy drzi pod krkem vsechny ostatni,majice temer monopol. Na svuj maly pisecek jen tak nekoho nepusti-natoz s lekem, ktery neni jejich a ktery by byl snad proboha i cenove dostupny. Diktuji si cenu,maji na vyplatnich listinach ty, co rozhoduji o uvedeni urcitych leku (jejich leku) na trh. Nic noveho pod sluncem a asi je to problem vsude na svete. Z toho duvodu mi film nejak dech nevyrazil. Rozhodne ale velmi slusna zalezitost, bez vykalkulovaneho patosu, natocena ala nezavisly film. Co me ale dostava uplne, je Mathew! On posledni dobou tak herecky vyzral, az to bije do oci. Posledni tri roky mne v tom utvrzuje. Killer Joe- tam si rikam,hele tady je dobrej ,, v Magic Mike- tam byl magicky jen a jen on, striptera zahral s uplnou posedlosti a 100% uveritelnosti,, vyrazna rolicka ve Wolfovi-taky k zapamatovani a tady v tom filmu me uz od zacatku boura! A to nemluvim o novem HBO serialku True Detective! Tak si rikam " : hochu, ten Oscar musi byt v nejblizsi dobe tvuj"...

• 5.2.2014  16:52
    Konzultant (2013)

Popravde, moudry jsem z toho nebyl. Jednotlive sceny ale pusobily originalne.Herecke obsazeni bylo hvezdne a dobre vybrane, diky tomu kazda hlavni postava mela charisma a styl. Vcetne steku na konci (Leguizamo,Norris). McCarthy byl z filmu citit na sto honu a i kdyz to nerezirovali Coeni, stylem mi to stale pripominalo No Country for Old Men. Neco na tom bude, protoze jsem film pustil a nevedic o nem vubec nic, jen obsazeni a rezii. Po shlednuti jsem mel hodne otazniku, ktere jsem si postupem dohledal a jejich pocet ubyl.Clovek musi byt hooodne pozorny, protoze na hodne z toho co se ke konci nevyhnutelne stane, bylo na zacatku poukazovano, pri zdanlive nudnych a jakoby nepodstatnych rozhovorech. Tenhle film neni na jedno shleduti, myslim ,ze ho doceni ten , kdo si ho pozorne vychutna jeste jednou, ne-li vickrat. Myslim, ze to stoji za to.

• 5.2.2014  12:09

Filmu jsem se vylozene bal.Z ucty k De Nirovu Jakeu Lamottovi a Stalloneho Rockymu. Co proboha chteji predvadet v tomhle hlubokem duchodovem veku? Sly mozna, ale Bob?! Take namet samotny s nacrtem scenare mne nejak neoslnil , spis daval varovani. Jeste prvnich par minut filmu jsem mel tyhle predsudky, ktere se postupem casu rozplynuly a to uplne. Oba herci naprosto v pohode a panove, ja smekam! Ostatni obsazeni take, Arkin bozi-za roli by mel dostat nejakou cenu a Kim byla dokonale chytra volba. Nakonec to byl velmi mily pribeh. Tvurci si dali zalezet a vse bylo dost profesionalni.Vtipne obsazeni UFC sekce v cele s rejpalem Chealem Sonnenem (kym jinym uz :) bylo genialni. Samozrejmost po tomhle uz byl Larry Merchant, Chris Buffer a jine zname postavy okolo skutecneho boxu. Jen ten zapas samotny mne zklamal. Kdyz uz maji vsechno okolo tak pekne poresene, proc si nedali vic prace s choreografii zapasu, ktery nevypadal jako box, ale hospodska rvacka. Ale co, byla to vlastne jedina vada na krase. A to jenom kosmeticka :) Kdyz to shrnu, dostal jsem laskavy, mily pribeh z prostredi co mam rad, spoustu vtipnych hlasek a prijemnych prekvapeni.Nejlepsi cekalo na konci :)) ...a ja si behem filmu rikal " :sakra, chybi tady Mike ". Ode mne ****a pul!

• 28.1.2014  21:35

Perfektni retro , co se toho tyce tak pecka! Kostymy, muzika, stylovka jak ma byt. Herci jsou vyborni, Bale ma presne to, co o nem rika jeho filmova partnerka.On ma proste NECO a i s tim pupkem a nechutnou prehazovackou je cool. Cooper je komediant, to se nezapre a ty kudrny k tomu dokonale sedi.Jennifer Lawrence, krom toho, ze je pekna holka , jak jsem zjistil hrat umi a uz ji nebudu mit zaskatulkovanou jako Katniss z Hunger Games. A zlaty hreb filmu Amy Adams...byla tak sexy, ze ani nepamatuju, kde by se mi nejaka herecka libila vic.Smyslna az do ...... Slabsi stranka je v delsi stopazi a bohuzel,asi v ne uplne stastne poskladanem scenari. Film si zaslouzi spis *** ,ja ale zvedam, za stylovku jako prase, humor a herce **** .

• 27.1.2014  21:02

Jak tady procitam komentare, nekdy zasnu a divim se a nerozumim tomu, co by nekteri od filmu-treba ted komedie chteli. Ctu tady nalepky jako "prvoplanove" , nebo "vykonstruovane" , nebo ze se "tlaci moc na pilu" . Co je prvoplanove?! Divam se na jasne dany zanr,natoceny za ucelem pobavit, coz se taky povedlo / ted mne napadlo, mohli take napsat, ze to bylo "ucelove" :) . A kdyz se v komedii sazi kazdou chvilku vtipna hlaska, v podstate cely film, tak je to podle mne dobre. Tak ma sakra komedie vypadat! Jsou tuny "cool" komedii, kde se clovek zasmeje trikrat za cely film a to jsem pro zmenu zklamany ja. K filmu jsem po precteni nekterych recenzi a diky modrym cislum, pristupoval vlazne a nic moc necekal. O to vetsi a prijemnejsi bylo sledovani, protoze jsem se s narustajici stopazi skvele bavil a zadne slabsi chvile se nedockal. Takze ode mne ****.

• 4.1.2014  20:42

Tesil jsem se , tesil.A byl jsem namlsany trailerem, mym oblibenym (i kdyz zhorsujicim se) Bergem, Hirschem a byl v ocekavani na jmena Foster a hlavne Bana. A prislo zklamani. Natazena a zbytecne nudna prvni cast, akce = 2x pad ze skaly , Wahlberg(dalo se ocekavat) , jeho roli mohl hrat Eric Bana a bylo by to o 100% lepsi a vsudypritomny patos. ***

• 2.1.2014  01:45
    Silvestr hravý a dravý (TV pořad) (1978)

Kruta realita je, ze v roce 2013 musi davat televize silvestr z roku 1978!! Aby ale nedoslo k omylu - zaplat Vam to vsem v CT za to! Tomuhle rikam zabava, tomuhle rikam vtip, intelekt a umeni. Bavil jsem se naramne a se slzou v oku jsem se utvrdil v tom, ze nynejsi generace hercu a bavicu,nesaha tem starym velikanum ani po kotniky.

• 19.12.2013  18:11
    Stalingrad (2013)

Krasne vypraveny pribeh s lidskym odkazem i pro budouci generace na konci.Nemam co bych vytknul.Kamera, sceny,herci, vsechno na jednicku.100% zanr. Zadna vata v duchu americkych filmu. Mlady Bondarcuk zase jednou zavalel , drzi se sve parkety a je to mistr sveho oboru! Dnesnich 64 procent nechapu , ale myslim ze se film po urcite dobe musi vysplhat do cervenych cisel. Pro mne velke prekvapeni, velka spokojenost a jasnych *****.

• 19.12.2013  01:37

Napsal bych tak asi podobny komentar jako u mnou dvema hvezdami obodovaneho Ninji. Tedy jen s rozdilem, ze davam hvezdu jednu, za neskutecne debilni scenar a herecke "vykony"....

• 26.11.2013  15:04
    Eliška a její rod (TV seriál) (1966)

Genialni vtipne dialogy a neopakovatelne herectvi! Zajimalo by mne, co vse bylo natoceno mimo scenar, cistou improvizaci , protoze nektere hlasky od Sovaka, Janzurova, Scheinpflugova, to se myslim vymyslet dopredu neda :) Serial si pamatuju z dob detstvi a jsem rad, ze jsem si na nej po letech vzpomel. Stoji rozhodne za to!

• 9.10.2013  16:38

Zvlastne na mne pusobil tenhle film. Dokument , kde maji neherci napsane dialogy , jsou predem pripravene sceny a dej?! Jeste by mne zajimalo, jak to asi udelali s tim prejetym psem :) Abych ale nekrivdil, z filmu sala romantika, krasna priroda a jakesi poselstvi civilizaci a proto za shlednuti stoji.

• 20.9.2013  10:58

Priroda , hudba, dve ustredni postavy resici si sve problemy , nahodne setkavani s bizarnimi az mystickymi postavami a zaverecny odvaz , blbnuti pri kterem se nici veci....... JA TO UZ ALE VIDEL!!! Byl to muj srdecni Box of Moonlight s Turturrem a Rockwellem z roku 1996! Myslim ,ze i na Islandu jim byl dobrou predlohou. Tohle je dvakrat vykradeny film. Neni spatny, to ne, ale pro mne to je jenom slabsi kopie. Za to ty tri hvezdy. Ale Hirsch a Rudd me potesili.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11