PanPluhař

• 5.6.2016  20:20
    Život je život (2015)

Proč?

• 6.11.2011  13:21

Zlatý fond české kinematografie. Naprosto úžasný film, tady se nedá hodnotit jinak než za plný počet.

• 27.9.2010  12:18

Poctivý akčńácký béčko se spoustou suchejch drsnejch hlášek. Dostal jsem přesně to co jsem očekával,takže spokojenost.

• 20.9.2010  20:52
    Machete (2010)

mašetýýýýý...to musim vidět

• 22.7.2010  10:18
    Terasa (1980)

Podle mě tomuto filmu trochu uškodila přemrštěná stopáž, která způsobila,že jsem se ke konci (ne v samotném závěru) trochu nudil. Ale co se týká nápadů a filmařského zpracování jedná se rozhodně o nadpůměr. Některé dialogy jsou velice zábavné, jiné až hořce pravdivé. Zajímavý pohled na stárnoucí generaci mužů, jejichž duševní rozpoložení mě nenechalo klidným. Skvělé herecké výkony!

• 22.7.2010  10:15

Musím přiznat, že jsem byl mírně sklamaný. Čekal jsem od tohoto snímku trochu víc. Má pohodové tempo a prostupuje jím lehký humor. Nicméně mě příliž neoslovil i když hlavní hrdina je zajímavý a v jeho trampoty jsou jako ze života.

• 22.7.2010  10:12

Majstrštyk. Skvělej filmařskej počin. Tady je prostě vidět, že Bergman byl jeden z nejlepších. Film má výbornou atmosféru,kde se střídají pohodové až úsměvné momenty (rodinné Vánoce) s poněkud ponurejšími až vyhrocenými (celý pobyt v "zajetí"). I přes dlouhou stopáž jsem se ani minutu nenudil a rád se na film podívám znovu a s chutí si ho vychutnám. Zasloužených poctivých pět hvězd.

• 8.7.2010  09:18
    Postel (1998)

Bohužel jsem to nestihl dodcívat celé,tak dávám zatím 4 hvězdy,ale to co jsem viděl vypadalo více než dobře. Skoro jako by to ani nebyl český film devadesátých let. Velice působivě natočené. Při nejblížší příležitosti to musím shlédnout celé.

• 13.6.2010  22:12

To sem zas jednou šlápnul vedle. Dostal sem nějakou nostalgickou slinu a zavzpomínal na klasiká karate filmy 80.-90.let...mimo jiné jsem si vzpoměl i na tento...mno...není to úplnej odpad. Jedna hvězdička z nostalgie,protože když sem byl malej tak se mi to vážně líbilo a ta druhá je za možná neúmyslnou sebeparodující humornou příchuť.

• 13.2.2010  21:57
    Ti druzí (2001)

Je to tak na hraně mezi **** a *****. Po delší době jsem se u hororu příjemně chvěl a bál se co přijde, co se stane. Myslím, že je to v rámci "duchařských hotorů/thrillerů" velice zdařilý kousek. A navíc se zajímavým rozuzlením na závěr.

• 12.1.2010  11:04
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Něco tak příšernýho až je to skvělý

• 6.1.2010  08:39

Herecké obsazení slibovalo solidní film, tohle je bohužel trochu víc špatný než by bylo zdrávo. Myšlený to bylo asi dobře,ale prostě se to nepovedlo v žádnym směru. Zasmál sem se akorát když měl soudce v jednu chvíli zajímavý nos...

• 3.12.2009  08:48
    Václav (2007)

Endyis to řekl naprosto přesně. Skvělý Trojan, špatný film. Myšlenka zřejmě dobrá,ale výsledek je křečovitý. Člověk se ani nezasměje a na drama je to zase málo dramatický. Film,kterej už podruhý vidět nemusim a kdyby nebyl natočenej,tak se taky nic nestalo.

• 13.8.2009  07:50

Když jsem na to šel do kina,tak sem se hrozně těšil a o to víc byl zklamanej. Koukat se na to ale dá, už kvůli pěknejm trikům, ale celkově se to prostě nepovedlo tak, jak by se to možná mohlo povíst.

• 21.7.2009  09:51

Poměrně zdařilý snímek, jehož vadou na kráse se mi zdá být přemrštěná stopáž. Příběh je celkem zajímavý a herecké výkony slušné. Bohužel jsem se ani přes dvouhodinovou délku filmu nestihl sžít s žádnou s postav. Přesto je to dorbý film a myslím si,že je tu trochu podhodnocený.

• 19.7.2009  14:09

Dobre obsazeny snimek, ale nicim me nenadchnul. Spis naopak, cekal jsem od nej vic.Je vyborne herecky obsazeny,ale ten dej me teda nijak nezaujal.

• 15.7.2009  08:00
    Black Books (TV seriál) (2000)

Po druhym shlídnutí musim o hvězdičku přidat. Výbornej seriál, kterýmu by neškodilo vícero dílů !

• 15.7.2009  07:29

Na rozjezd dobrý,ale jsou mnohem lepší díly,proto dávám tak nízké hodnocení

• 10.7.2009  17:37

Videl jsem to ve 3D a i kdyz tento film zrejme neni delany primarne na 3D efekt, tak to byla moc pekna podivana. Tahle pohadka je urcena predevsim detem,ale myslim, ze i dospelej clovek se dost pobavi. Ja se bavil vyborne.

• 10.7.2009  15:37

Moc příjemnej letní film.Kevin Kline je skvělej a s Meg Ryan jim to sluší. Občas je to i sranda. Člověk se u toho prostě nenudí.

• 6.7.2009  00:08

Na to, že se jedná o úplně první díl je to parádní kousek a Columbo je sice ještě poměrně mladej, ale už je vostrej jak břitva!

• 21.6.2009  21:59

Nádhernej filmek. Sice je po celou dobu v takovym poklidnym tempu, ale člověk se u toho nenudí. Výborný Richard Dreyfuss a nádherná hudba k tomu dělají z tohoto dojemného filmu příjemnou podívanou.

• 18.6.2009  19:13
    Whose Line Is It Anyway? (TV pořad) (1998)

Největší pecky !!!

• 8.6.2009  07:20

Jeden z nejlepších dílů série!

• 11.5.2009  09:30

Příjemná komedie, která staví na vtipném dialogu. Především scény telefonátů jsou k popukání :))

• 29.4.2009  15:13

Místama sem se hodně nasmál,ale rozhodně to není film pro každýho.

• 22.4.2009  15:07

Překvapivě zdařilá komedie. Místy až nehorázně vtipná. Jen si myslím, že je to zbytečně dlouhý.

• 3.1.2009  11:46
    On the Air (TV seriál) (1992)

Tak jsem to "sehnal". Kvalita je příšerná (vhs-rip) a nejsou k sehnání ani anglický titulky... :-(

• 3.1.2009  11:29

V každé povídce jsem si našel něco co se mi moc líbilo. Krásný, pohodový a místy absurdní filmový počin. Poslední povídka byla "nejnormálnější" a taky se mi líbila asi nejméně.

• 13.12.2008  18:15
    Eddie Murphy Delirious (TV pořad) (1983)

Nehorázná prča. Škoda, že dneska už neni ani zdaleka tak vtipnej jako byl tehdy.

<< předchozí 1 2 3 4