Ernia

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 24.2.2018  18:53

Robert asi těžko bude jediným idiotem, který má co dočinění s tímhle filmem.

• 16.5.2017  21:14

The best fingering scene in the history of film.

• 8.7.2016  11:32

"Kdyby blbost nadnášela, vznášíte se jak holubička!" Tady tato památná věta platí doslova.

• 19.3.2016  18:51
    Anomalisa (2015)

Další z filmů, kde se postarší tragéd topí v depresi, protože má neoprávněný pocit, že svět a lidi kolem něj nejsou tak skvělí jako on a všechno je mu málo. Tak se pateticky ožere, najde holku, která ho (z nějakého nepochopitelného důvodu) obdivuje a má tak nízké sebevědomí, že by asi pro něj udělala první poslední - a hele, na světě je prý hned líp. Film jsem protrpěla v naději, že tohle Kaufman nemyslí vážně a na konci bude nějaký zvrat či alternace, ale tam jsem se jen dozvěděla, že přivézt z pracovní cesty dítěti hračku ze sex shopu je úplně chill. Se divím, že v depresi z toho chlapa spíš není celá jeho rodina. Zkrátka a dobře, tenhle žvást se může jít i s celým "zajímavým zpracováním" bodnout.

• 1.3.2016  17:08
    Carol (2015)

A sakra. Je sice rok 2016, ale očividně pořád moc brzy na to, aby film s lesbickou tématikou skončil nadějně a měl i vážné akademické ambice. A o co, že kdyby to skončilo tragédií, tak i tady by to hodnocení bylo o 20% výš :)

• 20.1.2016  06:06

Upřímně, tak rok zpátky jsem si byla skoro jistá, že by se tenhle film mohl dostat do letošního award race a poté, co kolem něj všechno utichlo, jsem si říkala, že to bude kvůli Carol, která už sama zachránila akademii od #OscarsSoStraight. Pravdou nicméně je, že tenhle film není žádný zázrak. Hlavním esem je samozřejmě tématika diskriminace, ale zpracování není ničím originální. A je možné že Julianne a Ellen mají lepší chemii mimo kameru než před ní?

• 3.12.2015  06:04

Animák, který nás učí to, že (snažit se) být tolerantní je fajn, ale všechno se beztak vyřeší jenom tím, že ten, kdo je "jiný", se změní. Scénáristi jsou asi ze stejné doby jako Vlad, ne?

• 16.10.2015  12:12

Emily Brontë would watch the shit out of this.

• 14.1.2015  15:36
    Kód Enigmy (2014)

Vlastně takové volné pokračování Královy řeči :)

• 29.11.2014  01:34

"What was it about?" "..Love"

• 12.11.2014  11:40
    Dobrá manželka (TV seriál) (2009)

Výborný seriál, jehož kvalita se s každou další sérií zvyšuje. Postavy jsou zajímavé a skvěle zahrané a děj nádherně propojuje právnictví, politika i rodinné, přátelské a milostné vztahy. Těžko něco vytknout.

• 11.7.2014  12:53

Breakfast Club naší generace.

• 12.6.2014  10:01

Trivia: Buď má Eric Gautier fetiš na obličej naší drahé Nicole, nebo ten film sponzorovala firma, kam si Nicol chodí pro botox.

• 17.4.2014  00:34

Po skončení filmu jsem měla značně rozpačité pocity. Prostě se mi nechtělo věřit, že ten film, na který jsem se tak dlouho těšila, by opravdu mohl být tak pitomý.

• 26.3.2014  21:34
    Noe (2014)

Kéž by tohle byl propadák a Darrenovi tak na příští film výrazně zkrouhli rozpočet...

• 3.3.2014  07:40
    86. Annual Academy Awards (TV pořad) (2014)

"No, Ellen, my víme, že jsi jako vtipná a všechno, ale víš co.. tohle jsou prostě Oscaři. My jako chceme, aby to bylo co nejvíc, jak se říká "cool", ale kdybys to mohla trošku krotit, žádný vysavače a nic moc šílenýho, fakt bychom to ocenili. Víš co, přece jen jsou to Oscaři a chtělo by to nějakou úroveň, rozumíš, úctu a pokoru. Výsledky už máme tam, kde jsme chtěli, tam nebude žádný překvapení, tak drž partu, jo?"

• 13.1.2014  14:14
    Zlatý Glóbus 2014 (TV pořad) (2014)

Ještě že přišla opilá Emma, takže jsme se i pobavili :)

• 13.1.2014  00:48

Part II a já jsme se minuly asi jako se (intelektuálně) míjela Joe se Seligmanem.

• 21.10.2013  22:06

L'Amour 2 (a v angličtině)!

• 20.10.2013  20:15

Kdyby ten chlápek na konci byl Obama, bývala bych dala 3*.

• 12.9.2013  18:33

Takový Trance pro důchodce.

• 12.9.2013  18:06

Podobné filmy: Harry Potter, Twilight saga, Nádherné bytosti, Letopisy Narnie, Matrix, Sněhurka a lovec, Game of Thrones/Star Wars, True Blood, Doctor Who, Pán Prstenů, Percy Jackson a další.

• 5.9.2013  10:29

Tak musím přiznat, že to bylo lepší než jsem čekala. Brečících maminek a fake dialogů je tam i tak přehršel, ale na druhou stranu dokument (i když rychle) shrnul, jak vlastně kapela vznikla a pak ji sleduje během evropského i světového tour. Druhou část filmu tvoří koncertní vystoupení, za ty palec nahoru. Akorát škoda, že letošní hit Best song ever zazní až jen během závěrečných titulků. A ať už máte kapelu rádi či ne, stejně musíte klukům uznat, že jim vlastně ani není co závidět. Na co miliony liber, když si nemůžete pak dojít ani do obchodu aniž by Vám šílené fanynky skoro neutrhly ucho? Ty davové scény s tisíci fanoušků mi skoro až vyrazily dech jak byly děsivé. Ale i tak jsou samotní kluci vtipní a sympatičtí (a ten jejich britský přízvuk!!) a já doufám, že jim to ještě nějaký ten rok vydrží. Hater's gonna hate.

• 3.8.2013  16:34
    Red 2 (2013)

Lituju zabedněnce, co s předsudky hlásají, že film o bandě důchodců nemůže být zajímavý.

• 13.6.2013  15:16

Pojďte radši do ZOO ;)

• 31.5.2013  23:51

Tenhle film měl 2 výborné momenty. A v obou někdo umřel.

• 28.4.2013  23:11

Julianne mám jinak ráda, ale tady mi bylo teda trapně i za ní.

• 18.4.2013  23:28
    Rock of Ages (2012)

Tohle bylo tak.. příšerný. Hrozný. Šílený. Pitomý. Trapný. Nechutný. Bizarní. Strašný. Ujetý.

• 23.3.2013  22:14

Robert má výjimečnou partu přátel. Jen škoda, že se nesešli u lepšího projektu.

• 2.3.2013  22:28
    Český lev 2012 (TV pořad) (2013)

Asi se nejdřív plánovalo, že se ty sušenky pošlou všem, kteří mají doma televizi nebo připojení k internetu a jsou tedy potencionálními diváky...

<< předchozí 1 2 3 4