Tomasso001

Tomas Stříbrný

okres Kutná Hora

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 28.6.2013  20:21

Závěr ustřelil celý film do zcela jiného hodnocení než by si zasloužil... Poslední Saw bouchnutí dveří tomu dalo korunu, ale jinak celý film svižně utíká a je dobře natočený

• 14.2.2012  23:19
    Warrior (2011)

Výborné nápady převzaté z bojových filmů, na které se již pomalu zapomíná, vojáci, odvod hlavního hrdiny, vykloubené rameno, lví srdce, Koba místo Attilly a další a další, ale proč ne, když to takhle super funguje a vznikne z toho akční, dokonalý film jak ze staré školy, není to nic špatného... Pro mne příjemné překvapení a jen houšť..

• 24.11.2011  21:40

No tak v tomhle filmu jsou cikáni jako z utopie, jediný co sedělo byla scénka s ukradeným kolem, ale hned se zase vrátilo a cikáni byli nadšený že mají hosta :-) Jinak celkem pěkný filmek, ale nebylo to úplně ono

• 16.11.2011  14:30

Nejmenší dvě poastavičky na upoutávacím plakátu budou tím jediným, co mi po shlédnutí filmu zůstane v hlavě. Mnich a dokonalá, smyslná mořská pana stahující ho do blubin. Díky tomuto příběhu ve filmu dávám vyšší hodnocení, než bych jinak dal.

• 16.11.2011  14:24
    Jonesovi (2009)

Pro mne hlavní myšlenkou filmu je zdůraznění kam až je člověk schopen zajít když se ponoří do práce a přepychu. Že jednou musí nadejít okamžik, kdy otevře oči a uvědomí si, že je mnoho věcí na světě o které je škoda přijít a žádné peníze na světě je nemohou nahradit. Kdyby to v životě šlo stejně jako ve filmu a místo hrabání a tunelování přišlo uvědomnění a lidé žili s ohledem na ostatní, byl by život mnohem kvalitnější pro každého ve společnosti a ubíral by se konečně nějakým směrem, který má smysl. Za tuhle symboliku prokletí současné doby film moc chválim

• 23.10.2011  11:24
    Opičí král (TV seriál) (1986)

Přidávám se k zástupu kdysi ovlivněných a zcela pohlcených tímto seriálem. Dříve jsem nemohl dočkat dalšího dílu a dnes na sledování už nemám nervy.. Pro mě nehodnotitelný seriál kvůli tomuto rozporu.

• 18.2.2011  19:53

Úžasná povídka která byla něklikrát skvěle natočená, ale jejíhlavní síla tví v síle lidskosti a v síle kouzelných vánočních svátků, jejichž smysl lidem čím dál více uniká. Bohužel tato ačkoli 3D vydařená podívaná nezvládla zachytit to nejdůležitější a z prázdné skořáky, kterou film je učarovává jen to 3D zpracování. Bohužel jsem se ještě nestihnul trojrozměrného sledování nabažit a tak dávám vyšší hodnocení, než bych jinak dal

• 29.12.2010  11:11

Čekal jsem hodně, kombinace Snydera s tak zajímavým tématem a trailerem klterý to celé podporoval. Ve výsledku ale bohužel dětinskost pojetí nevyvážila dokonalost po technické stránce a film mne zklamal. Na druhou stranu podle reakcí maminek v kině, je i jako pohádka pro děti nemířen film trochu špatně. Škoda, mohlo to být výborné fantasy

• 8.9.2010  21:26

Tak zajímavé obsazení a tak nezajímavý film, navíc křesťanská propaganda. Hlavnímu hrdinovy se kulky vyhýbají, jeho úryvky z bible před bitkou nemá účinek jako v Pulp Fiction, zkrátka tu pro mě v tomto filmu nic nefunguje tak jak bych chtěl. Jediný v čem měl ten film pravdu je, že se na víře dá vidělat majland a kdo jí ovládá zfanatizované lidi, nepotřebuje žádný náklady na to aby mu sloužili a odevzdali mu majetek

• 29.8.2010  00:05

Dobré zpracování hry, popravdě podle hodnocení tady, čekal jsem, že to bude mnohem horší, naštěstí se tu mezitím hodnocení vytáhlo trochu nahoru a myslím, že odpovídá. Kvalitní efekty, dobré obsazení, na hru i docela kloudný scénář. Pohodový filmek na volný večer. Hru sem miloval, tak je možný, že je i moje hodnocení více subjektivní

• 11.8.2010  22:32
    Síla lásky (2009)

Darwin si celý život uvědomoval co znamená jeho teorie pro vývoj víry a obklopen věřícími sváděl v sobě neustálý boj. Jít za přeludem, který mnoha lidem dává sílu, nebo se vydat cestou pravdy. Cestou která není zdaleka tak příjemná, je bez andělů, boha a všeho co podává lidem pomocnou berličku, ale je pravdivá a skutečná. Bůh s námi nemá své záměry, ale příroda se vyvíjí dle všech možných okolních vlivů. Film tento boj krásně ukazuje a jak už tomu bývá většina myslitelů a lidí, kteří se stali průkopníky, neměli nijak jednoduchý život

• 15.7.2010  16:30

Skvělý film, ale už sem za poslední dobu viděl až moc obdobných, sice tomuhle snímku nesahají ani po paty, ale i tak to snížilo trochu moje hodnocení

• 1.7.2010  16:02
    Solomon Kane (2009)

Dobrá akce připomínající starou školu v novém hábitu.. Mě se to líbilo

• 24.6.2010  02:02

Výborně obsazené hlavní role, jen Martin mi tam trochu nesedí... Celý film příjemně utekl, zasmál jsem se a ačkoliv bych dal spíš 3 hvězdy, když vidim to nevalné hodnocení tady, dám 4

• 16.6.2010  16:01
    Gran Torino (2008)

Super film, Eastwood je borec.. Další film v řadě který nemá vůbec daleko k dokonalosti humor a životní pravda zde jdou ruku v ruce s poznáním podstatných věcí v životě a jaký vliv by měla mít starší generace na ty mladší. Krásný odraz současné společnosti v níž jeden stařík neřek ještě svoje poslední " Jdeme rákosko"

• 14.6.2010  16:12
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Výborný seriál plný tajemna a záhad, bohužel jak jsem se obával konec sklouznul k tomu nejjednoduššímu řešení které se nabízelo a to mě docela hodně mrzí.Degraduje to všechny taje které seriál provázely. Spousty záhad byly jen nakousnuté k udržení diváka, ale jejich potřeba vysvětlení se pomalu utápěla v množství dílů a v čase kdy se seriál sleduje.

• 8.6.2010  22:26
    Lví srdce (1990)

Svého času pro mne jeden z nejlepších akčních snímků, ikdyž ho daboval celý jeden chlapík a kvalita nic moc, nebo právě proto?

• 19.5.2010  00:56
    G. I. Joe (2009)

Akční komiks jako stvořený pro relax vůbec sem se za tenhle kousek nezlobil ikdyž má dost svých nevychytaných mušek

• 14.5.2010  20:21

Pobavil sem se a o to jde :-D Úkolem komedie pro mne neni vždy jen super inteligentní humor, občas je dobrá i oddychovka a sebeironie a té tenhle filmek má na rozdávání. Vidět Rocka v baletním kostýmku nářez :-D

• 14.5.2010  20:18

Milé překvapení, sice toto téma bylo zfilmováno již mnohokrát, ale spojení nacistů, starého odlehlého ostrava a zručné ruky Scorseseho vytvořila skvělý film s hustou a dechberoucí atmosférou. DiCaprio a Ben Kingsley skvělý herecký výkon, Ruffalo do své role zapad taky skvěle....moc rád sem tenhle filmek viděl.

• 7.4.2010  11:42

Dobrý nápad, líbí se mi způsob jakým je to natočené, trochu ubrat na infantilnosti a bylo by to super.. John C. Reilly mě v této roli přesvědčil, že ač mi to zpočátku nesedělo, výborně se na ni hodí

• 5.1.2010  14:22

První příběh je super, poslední 2 typicky ala Tarantino, zbytek mě moc nezaujal... Řekl bych, že se jeho filmy trochu poslední dobou přeceňují.

• 28.12.2009  20:15

Teda brumbál vypadá jak Gandalf, v jeskyni je přepadnou glumové a spousty a spoousty věcí je okoukaných, škoda moh to být dobrý film

• 10.12.2009  00:30

Trapná parodie všeho možného včetně komedií, kterým tahla břečka nesahá ani po paty....

• 20.11.2009  15:52

Jak mám Ferrella rád, tenhle film je pro mě dost zklamáním :-( Nuda...

• 12.11.2009  10:28

Asi se mi ten film netrefil moc do vkusu, kromě konce ani do hudebního... Proložené komiksy jsou zajímavé, ale celé mi to k sobě moc nesedí a konec je docela trapný, škoda nápad a atmosféra místy byla

• 9.11.2009  02:43

Pochvala, není zapotřebí bombastických animací, aby bylo docíleno kýženého efektu, někdy méně znamená více a proto dám tomuhle počinu i radši lepší než horší hodnocení

• 13.10.2009  01:31

Takové chvály sem slyšel, že sem se na tenhle film těšil, ale po shlédnutí mě trochu zklamal. Kdyby se Raimi nesnažil tolik o super efekty, možná by nevypadaly tak směšně, i konec mě zklamal... Přesto jinak má film docela dobrou atmosféru místama a ta mě přemluvila dát lepší hodnocení než bych dával...

• 11.10.2009  00:30
    Predátor (1987)

Pro mne nejlepší akční film své doby, výborná hudba a pro tuto roli stvořený Arnie... Jeden z filmů, co se mi nejvíc zapsal do paměti a už v ní asi zůstane

• 29.7.2009  09:27

Škoda té infantilnosti .-(