• Krátkometrážní

První očista (2018)

Co to jako mělo bejt? Naprosto nudnej shit, co nemá hlavu ani patu. Tohle si ani název Očista nezaslouží. Po 40 minutách vypnuto a už nikdy víc.

Slečna bestie (2020)

Jó tyhle filmy já prostě můžu. Má to originální zápletku, vtip, fajn postavy (hlavně Vince je skvělej) a sem tam nějaká ta gore scéna taky potěší. Víc takových oddychovek. 75%

Skrytá identita (2006)

Můj komentář nejlépe vystihl uživatel Tosim. Víc asi netřeba dodávat.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Váhal jsem mezi 3-4, ale nakonec se přikláním ke čtyřem. Už jen kvůli S. H. Gellar, která byla skvělá a neskutečně sexy. Dále chválím sympatický obsazení, fajn hudbu i příběh. 7/10.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Prvních 6 sérií je bez debaty za 100%, ale bohužel S7 jsem ani nedokoukal a už nemám chuť pokračovat dál. Je to škoda, kdyby se to neslo ve stejných kolejích jako první díly, tak jsem nadmíru spokojen. Snad se k tomu někdy vrátím. 80%

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Super akční zábava, kterou jsem si v kině fakt užíval a klidně bych si na to zašel znova. Zdejší hodnocení nechápu, za mě poctivý 4/5.

Klub rváčů (1999)

Mrzí mě, že dávám tak slabé hodnocení, ale bohužel mě to nebavilo.

Yzomandias & Nik Tendo feat. PTK: Novej svět (2023) (hudební videoklip)

Ať si každej říká co chce, ale tohle je budoucnost Českýho rapu. 10/10                                                                https://youtu.be/i-ct2kjVMfo