ramiCZ

homepage

4 body

<< předchozí 1 2 3
    • 13.3.2018  22:49

Velmi stručně. Je to ta nejlepší nejhorší blbost, kterou jsem za celý svůj život viděl. Tak tupé až boží :D Doporučuju. "What does Katana mean? Katana means Japanese sword" To jako fakt? Prostě nemůžu jinak než za 5 hvězd. Tento biják si to fakt zaslouží :D LOL

• 31.8.2017  14:19
    Naked (2017)

Casove smycky mam fakt rad a na tohle jsem se tesil. Prvni polovina fakt super a potom to ztraci dech. Kazdopadne se jedna o prijemnou jednohubku, ktera urcite pobavi celou rodinu :)

• 24.5.2017  17:11
    The Ouija Experiment (2011)

Videl jsem pouze zacatek. Scena, ve ktere se dykové snazi komunikovat s duchy, jde krasne videt, ze s tim ukazovatkem hybaji :D No, LOL? Vazne? A ty jejich inteligentni reci uz byly na me moc. 10% za snahu :D

• 2.10.2015  09:51

Nebudu tady psát o skvělých hereckých výkonech, že H. Swank byla fakt super, protože to fakt nemá cenu :) Prostě všechno bylo perfektní! Ale musím se k něčemu přiznak - málokdy se stane, že mě nějaký film dokáže rozbrečet, resp. skoro vůbec, ale u tohoto jsem bulel a to jako fakt bulel :) Jednoznačně doporučuju všem, hlavně těm, kterým se líbí box! 95%.

• 11.9.2015  20:00
    Casper a Wendy (TV film) (1998)

Jako dite jsem tyto filmy s Casperem miloval :D Nostalgie :)

• 31.5.2015  22:12
    Poltergeist (2015)

PG-13, to jako vazne? Co bude priste? Remake Aliena v PG-13? Kam ten svet speje... Ted k filmu samotnem. Priserne zpracovany remake - dialogy, lekacky, CGI hruza.

• 15.8.2014  23:10
    Divergence (2014)

Takova Hvezdna Pechota pro deti :) Ale ve vysledku to celkem dobre fungovalo a film jsem si i uzil :)

• 15.8.2014  22:17
    Želvy Ninja (TV seriál) (1987)

Cele me detstvi!

• 15.6.2014  22:27
    Haló, haló! (TV seriál) (1982)

Furt vidim, jak tam, za barem, mava tim dlouhym salamem :D Paradni serial :D

• 11.5.2013  13:44

Tak z tohoto napadu slo vytezit o mnoho vic! Radsi bych chtel remake a to primo od Q. Tarantina :)

• 3.11.2012  17:35
    Paranormal Activity 4 (2012)

Tak tohle byl největší průser roku! Opravdu velice nezáživné, nudné a fakt hrozné...

• 1.11.2012  11:13

Zatim jsem zhledl 2 dily a je to totalni narez :-)

• 21.9.2012  22:16
    Bastardi 3 (2012)

To je ale hnus... Jako predchozi Bastardi... FUJ

• 10.6.2012  17:31
    Piraňa 3DD (2012)

Vedžajny všude tam, kam se jen podíváš! No, hrůza :) Ovšem, za odvahu Hasselhoffa dávám 10% !!! :D

• 9.6.2012  21:18
    Prometheus (2012)

Tak a máme zde krásný příklad toho, že když se do filmu začne s*at studio, dopadá to přesně tak, jak tento film a R. Scott na to, bohužel, doplatil. Ještě před premiérou jsem si četl některé, kritikou zasažené, komentáře a už jsem se nemohl dočkat, jak po shlédnutí Promethea tyto komentáře nějakým způsobem vyvrátím. Bohužel, kritikou zasažené komentáře byly pravdivé a já nemůžu jinak, než souhlasit. Jako fanoušek Vetřelčí série jsem byl absolutně zklamaný. Film se rozjížděl epickým způsobem a působil na mě vcelku kladně, ale postupem času začal zpomalovat a nedávat smysl. Ve filmu bylo naráz tolik nevyjasněných okolností, vyvolávajících nespočet dalších otázek, kterým se raději vyhnu OBROVSKÝM obloukem a na tento film zcela rád zapomenu. Následující věta bude obsahovat SPOILER****Jediné, co mě překvapilo, bylo pár sekund před závěrečnými titulky vylíhnutí ze space jockeyho, zřejmě, první druh Vetřelce a proto dávám 50% :(

• 28.2.2012  21:12
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Právě jsem se dodíval na konec třetí série a já prostě nemám slov. Závěr byl KRUTĚ NEJKRUTOPŘÍSNĚJŠÍ až mě z toho lezl mráz po zádech! Nejlepší novodobý seriál současnosti, který jsem za poslední roky mohl vidět! Jednoznačně doporučuju!

• 16.8.2011  23:25
    Skeleton Man (TV film) (2004)

Velmi povedený mix Predátora a Ospalé diry... Co to má, proboha být? Jak někdo u toho může vydržet více jak 10 minut? No, mně se to povedlo jenom proto, abych mohl něco o tomto "hvězdně" obsazeném "áčkovém", vysokorozpočtovém skvostu něco napsat. Napíšu to velmi stručně. Ten film nedává vůbec smysl a fakt lituju Caspera, ten hoch má navíc...

• 28.2.2011  22:54
    Rošťáci (1985)

Pro mě nostalgická erekce :)

• 20.2.2011  16:43
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Pro mě hrozně nesympatická dvojice. Z těch dvou mám pocit (hlavně z moderátorky), že snad nikdy žádnou hru ani nehráli. Mají takový nepřirozený projev, jako by ten text měli naučený nazpamětˇ a nelogicky to chrlili na diváky... Nevím, pokud by vyměninili dvojice, bylo to to možná záživnější...

• 26.9.2010  02:23
    Machete (2010)

Na tento film jsem se těšil dost dlouho a po shlédnutí mě to obrovsky zklamalo. Čekal jsem o mnoho víc akce, víc drsných scén a hlavně víc sekání, jako to sliboval trailer. Na druhou stranu musím říct, že se mi líbil S. Seagal jako záporák. 60%.

• 25.8.2010  18:56
    Salt (2010)

Po shlédnutí to bylo pro mě obrovské zklamání. Jsem se v tom tak zamotal, že jsem z toho filmu neměl vůbec nic. Jeden z nejhorších filmů A. Jolie vůbec!

• 16.8.2010  01:34
    Karate Kid (2010)

Jako malý jsem se neustále díval na bojové filmy a první Karate Kid nebyl vyjímkou. Když jsem zjistil, že vyšel nový díl po tolika letech, musel jsem to hned vidět. Po shlédnutí jsem byl mile překvapen! Jackeyho postava, jakožto trenára byla dobře ušitá a dost mu padla. Abych řekl pravdu, zezačátku mi vadil mini Smith svým neustálým pištěním a mluvením, ale zvykl jsem si a docela jsem si ho oblíbil. Určitě, kdybych teď měl o 15 let míň, ohodnotil bych to víc:)

• 15.8.2010  20:44
    Ong Bak 3 (2010)

Obrovské zklamání, tohle nemělo radši vůbec vycházet. Mám rád Tonyho styl, ale tady jde vidět, že se mu už "nechtělo" a to je hlavní kámen úrazu. Pokusím se tento výtvor ignorovat, protože s dvojkou se to nedá vůbec srovnat, viz. zde Ong Bag 2: Pomsta

• 13.8.2010  00:14

Příjemná akční komedie, která dokáže pobavit. Čekal jsem sice víc akce, ale vynahradily to vtipné kreace Jackieho. Hlavně mě překvapilo, že jeho postava byla přemožitelná, což se v jeho filmech stávalo málokdy, viz. Mladý mistr. 75%.

• 12.8.2010  15:11

Tak, na tenhle animák jsem se dost těšil, jelikož byl svým žánrem dosti originální od ostatních. Bohužel nějaký zázrak se teda nekonal, ale celkem jsem se místama bavil, smál se a dokonce i bál, ale čekal jsem mnohem víc mrazivých scén, jak bylo tehdy slibováno. Opravdu krásný animák, který si jde svou cestou, svou úspěšnou cestou.

• 12.8.2010  15:03
    Centurion (2010)

Abych řekl pravdu, čekal jsem od filmu mnohem více adrenalinové jízdy, epické bitvy a hodně násilí. Ale bohužel nic z toho se nekonalo a já měl pocit, že místama sleduji nějaký historickoromantický malorozpočtový seriál. Svým způsobem mě film zklamal, ale nebýt krásné Rusky bez jazyčiska, film by dopadl podstatně hůře. 50%.

• 8.8.2010  19:56
    Znamení (2002)

Mám nesmírně moc rád filmy s mimozemskou tematikou a tenhle skvost se Panu režisérovi opravdu povedl. Můžu si jeho Znamení pouštět pořád dokola a pořád ve stejných pasážích cítím mražení v zádech, i když už předem vím, jak to dopadne. Vynikající výběr postav, skvělé zvukové efekty... Musím prostě dát 90%.

• 7.8.2010  13:11
    Tohle je Sparta! (2008)

Jednoho krásně nudného dne jsem se rozhodl, že se zkusím podívat na tuhle "hvězdně" obsazenou parodii a musím hned povědět, že to nebyl zrovna ideální nápad a dost toho do teď lituji. Film, ehm, nevím, zda je to správný název pro tenhle fail, ale každopádně chci říct, že je hrozně dementní a nestojí ani za shlédnutí. Prosím Vás, neztrácejte své cenné minuty Vašeho života a radši si vemte lopatku s kýblíčkem a běžte si hrát na píseček!

• 7.8.2010  13:01
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Abych řekl pravdu, moc se mi tento seriál nelíbí. Nevím, proč, ale něco tomu v každém díle chybělo. Divím se, že jsem vydržel shlédnout všechny díly. Asi to bylo tím, že jsem očekával něco, co by mi konečne vyrazilo dech, jak to "média" slibovala. Nemůžu jinak, než ohodnotit pouhými 50% :(.

• 30.7.2010  19:30

Díky tomu, že se Casper Van Dien ocitl ve filmu, tak bych nedal tak vysoké ohodnocení. Film je velice nudný a nestojí ani za pozornost. Občas si říkám, proč se takový herec, který umí hrát pěkně potopí v takových lejnech. Těch několik minut jsem mohl prožít lepším způsobem...

<< předchozí 1 2 3