Jimbopepo

• 12.2.2017  19:05
    La La Land (2016)

o čom je táto kokotina?

• 29.6.2013  15:00
    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)

kentus

• 31.1.2012  14:27
    Dámsky klub (TV pořad) (2011)

Odložené televízne fúrie v úlohe moderátoriek riešia základné metafyzické problémy ženského sveta. Nádherná ukážka kvality STV.

• 15.9.2011  18:21
    GYMPEL.TV (TV seriál) (2011)

Prvý diel mi pripadal ako hyperbolizovaná snaha o vtipnú školskú atmosféru. Čakal som od Klimáčka čosi menej primitívne, ale sklamal som sa. Klišéovité, neprirodzené, ale uvidím, ako to pôjde ďalej.

• 31.7.2011  23:02

No pre mňa to, čo som čakal. Výsmech kapitalizmu, Busha a britskej kráľovnej nikoho, kto Maradonu a Kusturicu pozná, nemôže prekvapit. Dokument je jednou veľkou zábavou, netvári sa vážne ani prísne a tak ho treba aj vnímať. A myslím, že cieľ, teda vyviesť trochu z miery pravicovú časť politického spektra, sa podaril, o čom svedčia aj reakcie tu na CSFD :D

• 31.7.2011  10:00

Jeden z prvých filmov, ktoré som videl v 80. rokoch na VHS, a preto hviezdička navyše :D

• 31.7.2011  09:55
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

asi najviac mi prekážala morálna dokonalosť hlavnej postavy :D

• 28.7.2011  09:57

Dokonalá symbióza obrazu, zvuku a významu :-)

• 28.7.2011  09:36
    Farma (TV pořad) (2011)

No, ďalšia z relácii, ktorá televízii zdvíha sledovanosť a mne žalúdok :D kreténi z markíza.sk mi zmazali tento príspevok: Pravda možno bolí, ale toto je skutočne žumpa zábavy. Len vďaka primitívnosti televízneho diváka si naďalej môžu odpadové televízie typu Markíza chrochtať blahom. Farmu by človek nemal sledovať už len z toho dôvodu, že televízia hrubým spôsobom porušila elementárnu televíznu etiku a nielenže zobrazuje kruté zaobchádzanie so zvieratami, ešte z toho robí zábavu. Producent takého produktu je absolútny chudák. To, že nejaká skupina pologramotných nímandov nechá zo seba robiť cvičené opičky, mi neprekáža, ale hranice, ktoré pri tom televízie smú prekročiť, by mal limitovať zákon a tiež televízny divák, ktorý by sa mal zamyslieť sám nad sebou, a spýtať sa, čo je na tej debilnej Farme vlastne zábavné.

• 17.7.2011  17:44
    Piknik klub (TV pořad) (2010)

Do pič., a na takéto ... človek prispieva koncesionárskym poplatkom. a keď sa navyše dozvie, že ta neschopná chudera, čo to moderuje, má 6000 eur mesačne, tak už nezostáva nič iné len si riadne uľaviť :D

• 17.7.2011  17:41
    Hodina deťom (TV pořad) (2010)

Ramone to zhrnul. No a keď sa k tomu pridá môj odpor k takýmto farizejským reláciám, tak zostane jedine odpad :D

• 28.3.2011  20:55
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Keď som to videl prvýkrát, tak som sa ich zľakol. A to už som bol na výške :D

• 28.3.2011  20:51
    Ma-tel-ko (TV pořad) (1973)

Čo sem takmer každý pletie ideológiu, politiku, vymieľanie mozgov a neviem čo. Matelko je jednoducho legenda, ako Clint Eastwood :D

• 28.3.2011  20:19
    Cvičme v rytme (TV pořad) (1986)

Toto bola prča :D Keďže nie je čo hodnotit, dávam zlatý stred.

• 28.3.2011  20:14
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

V podstate je mi jedno, čo ide na pseudostanici Markíza, ale prečo nedať hodnotenie :D :D :D

• 6.3.2011  15:12
    Uzlíky nádeje (TV film) (1979)

myslel som, že ak ešte raz v prvej poviedke začujem "dieťa mám choré", tak sa zbláznim, tak mi to pílilo uši :D inak celkom fajn.

• 4.3.2011  09:45

Jediné, čo mi prekážalo, bolo to, že zatiaľ čo Nemci padali po troch, "našich hrdinov" nepremohli húfy valiacich sa nepriateľov ani žiadna z tisícov vystrelených guliek :D Ale to je už filmová klasika. ****

• 21.2.2011  13:19
    Nevera po slovensky (TV pořad) (2011)

Dôkaz toho, že na televíznej obrazovke sa môže objaviť už skutočne hocičo :D :D :D Úbohé predstieranie skutočnosti je neuveriteľne realistické :D :D :D

• 21.2.2011  11:52
    Bordelári (TV pořad) (2011)

Bordelár je nespisovné slovo, správne po slovensky je to neporiadnik :-)

• 19.2.2011  09:30

Dosť nepodarený pokus o zobrazenie ľúbostných vzťahov predpubescentov so všetkým, čo k tomu patrí - bozky, rozchody, žiarlivosť, lesbická láska... :D

• 13.2.2011  23:46
    Modrá ocel (1989)

Vždy ma fascinovalo, ako sa dá vystreliť desaťkrát z revolvera na šesť nábojov :D

• 12.2.2011  16:25

Predchádzajúce filmy o Dirty Harrym som mal rád, ale tento je trochu infantilný. Vrcholom je naháňačka s hračkárskym autíčkom, ktoré sa valí stokilometrovou rýchlosťou po hrboľatej ceste :D Z úcty k Harrymu dávam ***

• 9.2.2011  09:12
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Takže čo dodať. Som veľmi rád, že na CSFD, kde aj najstrašnejšie telenovely dostávajú okolo 20%, dostal tento kvet tureckej televíznej tvorby až 4% :D Svedčí to o kultúrnej úrovni televízie Markíza, ktorá takúto superko.otinu dala do hlavného vysielacieho času. Mediálne masírovanie mozgov mohlo ovplyvniť a podporiť v sledovaní týchto zvratkov slaboduchého, podpriemerného, tupého, zaostalého, nemysliaceho televízneho diváka, ale som rád, že podpora takejto tvorby tu na CSFD výrazne klesla :D

• 7.2.2011  17:55
    Občan Havel (2007)

Je to možno tým, že Havel je spojený omnoho viac s dejinami Českej republiky než Slovenska, ale aj tak ma vysoké hodnotenie trochu prekvapilo. Ako dokument sa to dosť vlečie a dosť často aj nudí (bez ohľadu na to, či mi je Havel sympatický alebo nie). Zavádzajúci sa mi zdá tiež názov, lebo sa mi nezdá, že Václav Havel by bol v tomto dokumente "občanom". Na druhej strane je to výborná možnosť aspoň čo to pochytiť zo zákulisia veľkej politiky :-)

• 14.8.2010  17:05

Pôvodný Súboj Titanov mal mýticko-dobrodružnú atmosféru antických príbehov. Ten nový je nemá vôbec, je to jednoducho akčný trikový film, ktorý ničím neprevyšuje žánrovo podobné diela. Ak sa chcel film priživiť na slávnom predchodcovi, tak sa mu to vôbec nepodarilo.

• 13.8.2010  08:34
    Piesočná potvorka (TV seriál) (1985)

To je slovenský Mr. Yoda, ten Brontofúzik :D

• 25.7.2010  12:21

Keď nič iné, aspoň som sa dozvedel niečo nové z anglických dejín :D Celkom príjemný oddych s niekoľkými vtipnými dialógmi, ale i s hluchými miestami. No a samozrejme nemožno zabudnúť, že krásna Godiva absolvuje svoj legendárny prejazd na koni cez celé Coventry, nahá, zahalená iba svojimi dlhými vlasmi :D

• 23.7.2010  15:18
    Tarantule (1955)

Celkom fajn relax, čakal som, že to bude ešte viac béčkové :D No ale najmä som chcel vidieť prvý počin Clinta Eastwooda na plátne, hoci veľa tam z neho vidieť nebolo :D

• 20.7.2010  18:24

Tak toto nemá ani hlavu ani pätu :D Chaos, ktorý by bez predchádzajúcich znalosti príbehu o Drakulovi bol asi nepochopiteľný. Scény nedomyslené, dejové anomálie, herci bez šťavy...skôr to pripomína film z béčkovej kategórie.

• 9.7.2010  00:33

Ja neviem, čo tu všetci nadávajú. Film natočený podľa Guevarových Bolivijských denníkov ani nemôže byť akčný, ak chce byť autentický, to musí byť jasné každému, kto si tie denníky aj prečítal. Z filmovej stránky je všetko v poriadku, no a z obsahovej... je pravda, že fanúšika Milionárov z chatrče či apokalyptických výročí film asi neupúta, na druhej strane môže pomôcť tým, ktorý sa chcú dozvedieť niečo o možno najcharizmatickejšej osobnosti 20. storočia.

<< předchozí 1 2 3 4 5