• Rodinný

Piknik klub (2010) (pořad) odpad!

Do pič., a na takéto ... človek prispieva koncesionárskym poplatkom. a keď sa navyše dozvie, že ta neschopná chudera, čo to moderuje, má 6000 eur mesačne, tak už nezostáva nič iné len si riadne uľaviť :D

Hodina deťom (2010) (pořad) odpad!

Ramone to zhrnul. No a keď sa k tomu pridá môj odpor k takýmto farizejským reláciám, tak zostane jedine odpad :D

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Keď som to videl prvýkrát, tak som sa ich zľakol. A to už som bol na výške :D

Ma-tel-ko (1973) (pořad)

Čo sem takmer každý pletie ideológiu, politiku, vymieľanie mozgov a neviem čo. Matelko je jednoducho legenda, ako Clint Eastwood :D

Cvičme v rytme (1986) (pořad)

Toto bola prča :D Keďže nie je čo hodnotit, dávam zlatý stred.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

V podstate je mi jedno, čo ide na pseudostanici Markíza, ale prečo nedať hodnotenie :D :D :D

Uzlíky nádeje (1979) (TV film)

myslel som, že ak ešte raz v prvej poviedke začujem "dieťa mám choré", tak sa zbláznim, tak mi to pílilo uši :D inak celkom fajn.

Kam orli nelétají (1968)

Jediné, čo mi prekážalo, bolo to, že zatiaľ čo Nemci padali po troch, "našich hrdinov" nepremohli húfy valiacich sa nepriateľov ani žiadna z tisícov vystrelených guliek :D Ale to je už filmová klasika. ****

Nevera po slovensky (2011) (pořad) odpad!

Dôkaz toho, že na televíznej obrazovke sa môže objaviť už skutočne hocičo :D :D :D Úbohé predstieranie skutočnosti je neuveriteľne realistické :D :D :D

Bordelári (2011) (pořad)

Bordelár je nespisovné slovo, správne po slovensky je to neporiadnik :-)