Dárius

Darek Martinák

okres Olomouc

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 13.2.2012  23:01

Vzhledem k tomu že film byl natočen jen 4 roky po bestiálním zavraždění izraelských sportovců,si myslím že očitých svědků a ůčastníků tohoto masakru bylo dost a dost.Pokud scénář čerpal z jejich výpovědí,ze záběrů amatérských a policejních kamer tak to bylo až moc autentické.A kdo věřil slovům toho arabského mluvčího-"my jsme nechtěli zabíjet" tenkrát v roce 1972 i v tomto filmu-jako divák,tak to musel být blázen.Nebyl to první útok na civilní izraelce mimo stát Izrael.Jedná se o film který se zabývá jen masakrem v Mnichově 1972.Následující snímky-"Meč Gideonův"r.v.1986 a "Mnichov"r.v.2005 už se zabývají spravedlivou odplatou a události samotného masakru jsou uvedeny jen povrchně.Oko za oko,zub za zub.

• 3.2.2012  22:21

No já jsem viděl asi celou verzi-94 min.a barevně.Kolega Vishnar tady píše že Marins si o vánocích moc klidu neužije.No já jsem si ho u filmu užil i za něho.Do 80 min.se členové jeho rodiny klepou jak při epileptickém záchvatu,až se jim z toho zbarví oční bělmo do řůžova.Ženské jsou prdelaté,stehnem by mě zlomily páteř-připomínaly mě nohy od kulečníkového stolu.Zhruba od 80 min.jako by se tvůrci snažili dohnat vše co k takovému filmu patří.Na jedné jediné seanci ,členové satanova bratrstva vytrhli obětím jazyk a usekli ruku-no a co s tím-přeci to nevyhodíme-tak poobědvali a podle toho jak byli spokojení, jim to muselo náležitě chutnat.Marins z toho měl trauma takového rázu až mu z toho vyrostly na rukách 4,5 cm dlouhé nechtíky.A ty byly na celém filmu pro mě ty nejodpornější.....a nebo je měl hned od začátku?To je otázka pro kolegy.

• 3.2.2012  21:49

Dalo se na to dívat,všechno směřovalo k tomu že na konci uvidíme něco opravdu pikantního-podle symbolů-ďábel sám.A tož jsme se dočkali.Ubohá napodobenina vetřelce.

• 3.2.2012  21:25
    Kandahár (2001)

Tak drama to je-to bez pochyb.Hlavně ten šmelinář co se dohaduje s dobrovolnou sestrou červeného kříže-zaznamenal jsem slovanskou mluvu-takže asi Srbka, o tu lepší protézu pro jeho ženu.Za rohem skály ji výhodně prodá-né tu ženu,tu protézu přece.Ne vážně-za největší svinstvo považuji miny v dětských hračkách.Nedá se to vypípat-je to plast a guma.Napadá mě ftip který do Čech dotáhli "krajánci"kteří si šli dobrovolně zaválčit po boku udatné rudé armády do Afghánistánu."Děti si hrály na minovém poli.Radostí vyhazovaly ručkama až dvacet metrů vysoko."Nejděsivější scéna s filmu:jak pod vrtulníkem běží jednonozí.Ti co dostali plný zásah prosili o smrt.Jedna z nejzákeřnějších zbraní-pověsit každého co s jejich rozmísťováním má něco společného.

• 3.2.2012  20:56

Nu,pochopil jsem to i v původním znění.Jen škoda že se těm nášlapným minám věnuje ve filmu jen asi minuta.A o tom to všechno je.Obsah filmu má diváka naladit aby se těšil.A já se těšil a jak.Copak když se pod obsah podepíše oficiální distributor-tak máme prostě smůlu.Obsah psala lola3121-no celkem se trefila,ale to že odstraňuje miny bych dal až někam ůplně nakonec.Já právě myslel že to bude hlavní náplň filmu-thriller,válečný-a ta romantika jako třešnička na dortu.Ale v jednom s ní souhlasím"Ty ty ty-angličane jeden,ty nám budeš čůrat kde tě napadne?tak to by nešlo!A jak si vůbec dovoluješ se dívat na naši holku!-jo ty ses jí dotkl,tys jí hladil a pusinkoval?:takže holku jednu nezbednou ukamenujem a tebe zastřelíme-miny neminy.A pokuď si myslíš že před nama utečete do Pakistánu?-no tak si to s vama vyřídíme v Pakistánu-vždyť to vyjde nastejno.A jestli si myslíš že my jsme jen tak někdo,tak aby sis to lépe pamatoval tak zastřelíme dva tvé kolegy-ty!angličane jeden"TALIBAN!!!!

• 27.1.2012  09:25

Tak tento filmeček mě nevtáhl do děje-on mě přímo vcucl.Paul jim dal na prdel všem a té novinářky mi vůbec není líto,natož toho horlivého komisaře.Patrně jsem měl s obojím neblahou zkušenost.

• 26.1.2012  14:36

Dva takoví Herci a oni vezmou role v takové slátanině.Natočeno v r.1990-pokud se nepletu tak rok po studentském převratu.Američané udělali s Čechů pitomce na koních-jak kdyby nám došel benzín,a my hlídali hranici s Mongolskem a né vstupní bránu dvou rozlišných světů.Češi mluví rusky,v naší výzbroji jsou vrtulníky které létaly ještě pod vlajkou USA v Koreji,americký důstojník se jde "pomodlit" do našeho kostelíka,ruský důstojník zase na "oplátku" si s ním jde vypít drik do západoněmecké hospody,bavoráci ve svých typických kaťatech se na to dívají od barového pultu a škubou jim koutky aby se neuchlámali ůplně...Kurrrva...vždyť tam byl plot s vysokým napětím které vcuclo vše v blízkosti 40cm,a tři bezpečnostní pásma.Ten film si nechám-můj dvouletý synovec se jednou na tu komedii podívá ale nebude tomu rozumět,leda bych byl jěště na světě a vysvětlil mu jaká to byla doba.Ale vždyť ona to komedie není-omlouvám se-špatně jsem se podíval na žánr "filmu"....

• 24.1.2012  20:08
    Z jiného úhlu (TV film) (2009)

Čtu si komenty kolegů-jaké poslání filmu?Globální oteplování?-asi dvě věty ve filmu.Navíc hlavní téma na pořadu dne bylo-ztráta paměti.Ta hvězda je za pěknou figuru Emmanuelle.Ještě že o tu paměť přišla-vysmívat se z toho co lidi dělají nebo čím se živí,nadělat spousty problémů tam kde nemusejí být......Škoda že si kanadský režisér nevybral to téma-auto co nejede na benzín.Ztráta paměti-tu mám každý den ráno.Mimo jiné-auto co jezdilo na obyčejnou vodu vynalezl před zhruba 10 lety nějaký maník a teď se podržte-nebylo to v USA ale na Filipínách,a od té doby ho,auto a plány nikdo nikdy neviděl.Teď by se takové auta jistě hodily v Řecku-které je bytostně závislé na Iránu a od kterého má zakázané vzít byť jen kapku ropy.

• 23.1.2012  17:36

Veliké zklamání.Ten film by se měl jmenovat"Romance v Ardénském lese".Už první uvodní slova-"Řitka video uvádí"-aha a sme doma!A pak jsem jen čekal jestli jsem se nemýlil.....

• 23.1.2012  17:23
    Drsný časy (2005)

Ti chlapi nejsou gangsteři, jen osamělí, hulící jezdci, co neradi pravidla.Půjčil jsem si kousek z komentu Rentona.Výstižněji se ten film popsat nedá.Ale to mohli točit i u nás-v naší zemičce.Naše ulice ty americké docela slušně dohánějí.

• 23.1.2012  17:03
    Libanon (2009)

Nemám rád psychologické filmy.Tentokrát se děj odehrává přesně tak jak je uvedeno v obsahu.Nicméně jsem doufal že tomu tak nebude-jak se už kolikrát stalo-leč tomu tak bylo.Nic proti židům kteří jsou donuceni se bránit-já mám rád akčnější válečné filmy-tečka

• 23.1.2012  16:45

No já souhlasím s Alfem,politice jsem nikdy nefandil-ale!ale i kdyby to byla pravda-USA to v roli světového policajta už přehánějí.První válka se Sadámem o Kuvajt-beru,měl tam hovno co dělat.Ta druhá-ropa ropa ropa.Svedlo se to na zbraně hromadného ničení.Proč když Pákistán prohlásil že vlastní atom.bombu-proč se tam světový policajt nehnal?Proč se nehnal v roce 1968 k nám-když nás podruhé osvobozovali?Teď se pro změnu žene na Írán a jako nástroj používá Evropskou unii a její ropné embargo.Tak se zamýšlím proč v minulosti stačilo zatahat za nitky a Izraelci rozbili Íráncům Osirak 1a2-a USA je za to před světem skoro ukamenovali!!!!A proto politiku nenávidím a proto tento dokument ode mě dostal tolik hvězd kolik dostal.

• 23.1.2012  16:31

Toto dílo je něco děsnýho.Souhlasím s komentem Thomassi.Němci mluvící anglicky,zkomolené německé samohybné dělo na podvozku T34.Čínské T55 a na nich logo wermachtu-a to prosím hned na začátku filmu.!!!!To má jako diváky co mají rádi válečné filmy přitáhnout????No fuj-hnus.

• 11.12.2011  14:42

Krásný vojenský film který jsem zhlédl v r.1985.Tenkrát to byla pro mě lahůdka.A co se s Rusů a jejich hrdostí stalo????

• 11.12.2011  11:35
    Mulan (2009)

Tak nepamatuji kdy mě film naposledy takhle chytil!Jak dějově a ta nádherná hudba-vskutku nádherná.

• 24.6.2011  00:16
    Letka 633 (1964)

Nemůžu si pomoct ale na tehdejší dobu tak perfektní záběry?????A jsou to opravdu Moskyta,né žádné napodobeniny.Nepamatuji kdy mě naposled film takhle chytl-škoda že tam všichni zařvali.

• 2.2.2011  01:48

Konečně něco autentického.Myslím že i s téhle předlohy čerpal Pan spisovatel Miloš Hubáček.

• 20.1.2011  07:00

Pro mě o hodně horší jak jednička,ale trojka-"Zatmění" už zase jde.Ale na kultovní "Twilight" nemá žádný,a asi ani mít nebude.Dost bolo vlkodlakou.

• 18.1.2011  21:18

Porušovat nebo dokonce odmítnout splnit rozkaz-to se mi líbí.A na vánoce dvojnásob.

• 18.1.2011  20:54
    Druhý dech (2007)

Čest-to je pojem co se dnes už nenosí.Ale v tomhle snímku je jí plno.A překrásná Monica.......

• 18.1.2011  20:26
    Krev Borgiů (2006)

Já si nemůžu pomoct ale nepamatuji kdy mě naposledy tak "vzal" historický film jako tento.Dějově-špička,vzájemné souboje a střihy z bitev-tak ty tady rozhodně nechybí!Sexu-dostatečno.Intrik samozřejmě vrchovatě.4a půl hvězd.Děkuji pane Hernández.

• 3.1.2011  00:34
    Recitál skupiny Klíč (TV film) (1992)

Najezdil jsem se na ně dost a dost-nádherná hudba,stačí zavřít oči a jste někde na hradě ve středověku.Pak procitnete a on to to není středověk ale kapitalismus.Poznal jsem to podle toho,že mi z bouranýho auta- LIDSKÉ HYJENY ukradly ve stavu kdy jsem se nemohl bránit,všechny nahrávky skupiny Klíč.Bylo tam i Dvd-bylo!

• 27.12.2010  23:22

Jeden by zaplakal.Zatím nejubožejší film o lidské nesnášenlivosti z býv.Jugoslávie co jsem viděl.Edice "Filmák" tomu dala název "Sniper"-což chce ranec odvahy.Parta albánských nacionalistů připomíná německým vojákům mise KFOR,na které straně bojovali za 2.svět.války jejich dědové od vermachtu.Nejmladšímu klučinovi v partě je tak 14.let a musí si to dobře pamatovat.

• 23.11.2010  03:15
    Nezkrotný (1999)

Cassel a Bellucci toho mají v manželství asi dostJe vidět že jim to leze na mozek-protože propůjčit se k takové ptákovině....Jak je mám rád-oba!tak tady mě zklamali.Monica všechno svou krásou zachránit nemůže.I když byli v roce 1999 už svoji?Pak už nechápu vůbec nic.

• 23.11.2010  03:07

No!Já si nemůžu pomoct,ale je to prostříhaný.Viděl jsem to jako učeň-bylo to tenkrát skoro povinné.A proto jsem si zapamatoval jednu pasáž:Na ulici stojí právě Manuel s nějakým starším profesorem,nad hlavama jim přelétávají americké stíhačky.A ten profesor říká "Američané-jejich vměšování je tak očividné že se to ani nepokouší skrývat".Tato věta ve filmu naprosto chybí.Má snad Řitka video strach,že by amerikáni vyučovali demokracii u nás?Ale tady už přeci je-nebo se pletu????

• 23.11.2010  02:27

Totální zklamání-jen V1 a V2.

• 23.11.2010  02:23
    Monstrum (2008)

Jedna jediná *,a to jenom pro ucházející poprsí jedné z protagonistek.Filmag ví jak se zbavit těhle příšerností-narve to do balíčku,navrch vystrčí ucházející film a je prodáno.

• 23.11.2010  02:13

To jsou ty nástrahy života.Pro jeden vybraný film,dostanete jako bonus další 4 pitomosti-nad kterýma zůstává rozum stát.

• 23.11.2010  02:05

Bojové scény-ano.Létající Číňani-ani omylem.Divadlo do akčního filmu-to nemusím ani náhodou.

• 23.11.2010  01:38

Z boje za svobodnou společnost v roce 1968-kdy za názory proti okupaci byli lidé vyhazováni z práce,závírání do kriminálu,kdy i jejich děti měli problémy vystudovat pro politický názor otce-z toho všeho co jsem tu vyjmenoval udělat takovou filmovou frašku!!!! To chce odvahu.Fakt.Pro svobodu umírali lidi-a Preiss vesele tiskne letáky.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8