TY (2018) (seriál)

Velká škoda je, že druhá série nedržela krok se sérií první. První série Vás prostě chytne, že se dokonce občas přistihnete u toho, že vlastně fandíte "záporákovi", což je možná dané i jeho cíli, kterými v první sérii byli lidé, kteří snad záměrně byli ztvárněni tak, abyste je prostě nesnášeli a našli jste uspokojení ve všem zlém, co se jim stane. Konec první série byla paráda, člověk by snad ani nevěřil, že to takhle dopadne, za mě nečekané. V porovnání s tím - druhá série, tady opravdu budete mít radši oběti šílenců, a budete si přát spíš špatný konec pro hlavní postavy. Zklamání je i slyšet nějaké Joeovo "sebeuvědomění", které ve finále k ničemu nevede a nic se nemění. Finále druhé série se dalo očekávat, dopadlo přesně tak, jak napadne i ty méně bystré. Trápí mě tu nejvíc ta věc, že se v seriálu neustále zmiňuje, jak je většina charakterů inteligentních a jsou tak prezentováni a ve finále jim vše uniká a když už na něco přijdou, tak se toho chtějí ujmout sami a sami napravit svět, místo toho, aby to konečně třeba někdo nahlásil. :) Bohužel tedy, spousta věcí v seriálu opravdu nedává smysl, takže to chce, aby člověk nebyl úplný hnidopich, aby se mohl tímhle seriálem nadchnout. Za mě tedy ale velké plus za obsazení, je zde k vidění mnoho skvělých hereckých výkonů. 7/10