Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Sci-Fi

O mně

Ahoj všichni :)

(Už teď vím, že se mi nebude chtít profil editovat, takže to napíšu co nejobecněji, jak to půjde.)


Narodila jsem se v roce 1997, studovala jsem 4 roky na Taneční konzervatoři v Brně, následně 4 roky na Střední škole Charbulova, obor Fotograf.
Původně jsem z Kroměříže, ale cítím se jako Brňák (jsem tu od roku 2009). Na střední se uchytila prezdívka Marta a sama se jí nechci vzdát. Miluju filmy (nečekaně), myslím si, že dokážu ocenit dobrý herecký výkon, a když je prostor, ráda zamířím i do divalda. Vedle filmů mi nikdy nesmí chybět seriály, bez těch by moje prokrastinace neměla žádný pohon.


Jsem typický Disney-fan, jak jim říká můj drahý: " Zpívánky" jsou prostě moje.
Mezi mé nejoblíbenjěší patří Legenda o mulan, Na vlásku, Hercules a Kráska a zvíře.
Když prokliknete do mého hodnocení, uvidíte, že nejsem jenom pohádkový nadšenec, ale lechce netypický divák, který se nebojí "artových" snímků, jako Čarodějnice a Let the right one in nebo něco z lehčích jako je má milovaná Amélie z Montmartru

Nejsem však jenom filmový nadšenec, ale i seriálový závislák. Mezi mé favority patří Přátelé, Jak jsem poznal vaši matku a Upíří deníky.

 

 

Díky jednomu nezapomenutelnému muži jsem přišla na chut´ sérii Star trek Voyager a filmům jako Watchmen a Aliens. A jsem mu za to velmi vděčná, protože mi představil snímky, na které bych se sama nepodívala (teď se mi vybavila ÚŽASNÁ Hanna a velmi zajímavě natočený Hardcore Henry). A také jsem mu velmi vděčná za spoustu kinematografických zážitků, ale to by bylo na dlooouuhé rozepisování a tím vás nechci trápit. ;)

No zkrátka, vždycky jsem byla jiná a nikdy se toho nepřestanu držet.

Snad jsem vás neunudila.
                                            -M.

 

 

 

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama