MACEK40

okres Poprad

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.11.2018  15:59
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Odporný primitívny shit. Dúfam že televízia za pár rokov skončí.

• 8.9.2018  17:26
    Amyino plodné lůno (TV seriál) (2013)

Odporná nevtipná nesympatická p!ca Amy ktorá kradne vtipy si môže urobiť vlastný seriál. Svet sa rúti do záhuby.

• 2.9.2018  02:51
    Heavy Metal (1981)

Podobne ako pri Back to the Future som sa nechal nachytať. Keď som čítal že Heavy Metal je nejaké legendárne sci-fi tak som si povedal že si to pozriem ale ostal som sklamaný. V podstate je to súbor rozličných poviedok plných násilia a nahoty ktoré dokopy spája zlovestná zelená guľa, navyše pri tej poslednej poviedke som sa už celkom nudil a celkovo sa mi to celé zdalo nedotiahnuté. Je to fakt dosť divné aj keď sa určite nájdu ľudia ktorým sa to bude veľmi páčiť. Za mňa musím oceniť hudbu ktorá bola skvelá.

• 28.8.2018  02:40

Zatiaľ to je s každou ďalšou sériou lepšie a lepšie. Prvé časti neboli až tak zábavné no potom sa to neskutočne rozbehlo a posledné dve časti boli dokonalé.

• 24.8.2018  01:49

Druhá séria je omnoho lepšia ako prvá. Walter sa skvelo vyvíja a každá časť ma bavila, navyše sa tu konečne objavil Saul čo môže byť po Waltovi najlepšia postava. Jediné čo ma serie je odporná Skyler. Tá žena je snáď symbolom nesympatickosti.

• 7.8.2018  23:20

Dlho som sa rozhodoval či dám 5* alebo 4* no nakoniec som dal 5. Cranston to hrá naozaj vynikajúco a uvidíme ako sa Walter bude vyvíjať, dokonca mi ani Aaron Paul nevadí. Prvé 3 epizódy boli celkom nuda no potom sa to celkom rozbehlo a som fakt zvedavý ako to bude pokračovať.

• 5.8.2018  22:26
    Ray Donovan - Série 5 (série) (2017)

Nedá sa povedať že by piata séria Raya Donovana bola vyložene zlá ale oproti predošlým sériám je proste slabá. Prvé epizódy sa točia len okolo flashbackov a smrti Abby. Potom sa to trochu rozbehne ale nemá to takú šťavu ako predtým keď som sa tešil na každú ďalšiu časť. Som fakt zvedavý na pokračovanie lebo si myslím že po tejto sérii to mohli s kľudom ukončiť. Snáď to neposerú ako napríklad v Prison Break a nebudú to preťahovať donekonečna.

• 5.8.2018  00:01
    Ray Donovan - Série 4 (série) (2016)

Za mňa zatiaľ najlepšia séria. V podstate sa celá odvíjala od vyjednávania s rusmi ale mňa to proste bavilo a navyše si myslím že koniec bol epický. Snáď si piata séria udrží tempo.

• 2.8.2018  03:10

Travolta, Jackson, Willis a Tarantino v životnej forme. Myslím si že práve ku tomuto filmu sa slovo kultový hodí najviac a Tarantino tu ukázal že je minimálne jeden z najoriginálnejších režisérov Hollywoodu.

• 29.7.2018  22:55
    Big Lebowski (1998)

Tak toto ma skutočne dostalo. Ľutujem že som si tento film nepozrel skôr pretože toto je skutočný klenot. Neviem či si pamätám film v ktorom by každá postava bola zahraná tak famózne ako práve tu, o hudbe ani nehovoriac. Coenovci točia skvelé filmy a tu sa to len potvrdilo. Pre mňa najlepšia komédia všetkých čias.

• 29.7.2018  22:48

Keďže som si to pozrel až teraz tak na mňa tá nostalgia akosi nedoľahla. Samozrejme, keby som film videl ako malé decko tak by som ho asi miloval ale predsa len mi teraz príde ten dej slabý a tie dialógy mi prišli trochu detské.

• 13.7.2018  03:16
    Psycho (1960)

Človeku sa až nechce veriť že Psycho je z roku 1960. Na mňa tá kultová scéna v sprche (rovnako ako aj ostatné vraždy) pôsobila trochu smiešne ale zase treba uznať že tá práca s kamerou, hudba, herecké výkony (hlavne skvelého Anthonyho Perkinsa ako jedna z najlepších postáv v histórii) a napätie sú skutočne nadčasové a Hitchcock opäť potvrdil že je odvážny a nebojí sa vytvoriť niečo čo neurobil nikto pred ním.

• 6.7.2018  11:13
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

1* dole za najnovšie série s Kutcherom a asi najdebilnejšiu poslednú epizódu.

• 4.7.2018  23:04

Je zaujímavé si to pozrieť prvý krát takto po rokoch, je to v podstate pohľad na život a činnosť mladých ľudí v 6 subkultúrach.

• 4.7.2018  22:58

Asi prvý mafiánsky film od Goodfellas ktorý sa mi fakt strašne páčil. Skvelá atmosféra tých rokov, skvelé herecké obsadenie a hlavne Sean Penn ako Mickey Cohen exceluje.

• 4.7.2018  22:55
    Hitman (2007)

Niekedy si človek hovorí že by sa už mali na filmy podľa hier vysrať a toto je presne ten prípad. Zlý dej, réžia a asi najtrápnejší je Olyphant ako Hitman. To už fakt nikoho lepšieho nemohli obsadiť.

• 4.7.2018  22:50
    San Andreas (2015)

Fakt som nenašiel nič čo by ma na San Andreas bavilo alebo čo by ma presvedčilo o jeho filmových kvalitách. Predpovedateľný a trápny dej z ktorého som sa celý čas iba smial je fakt totálny odpad ale aspoň dám tú 1* za efekty.

• 4.7.2018  22:46
    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009)

R.I.P. Old Man :(

• 28.6.2018  20:20
    Ray Donovan - Série 3 (série) (2015)

Prvé časti ma vôbec nebavili no keď Mick začal obchodovať s drogami a objavil sa aj Ed tak sa to pekne rozbehlo a záver bol skvelý. Soundtrack sa opäť posunul a mám pocit že je sériu od série lepší. Jediné čo ma stále neskutočne serie je Rayova otravná dcéra a vlastne celá rodina a takisto tá Bunchyho svadba ma moc nezaujala.

• 25.6.2018  21:59
    Ray Donovan - Série 2 (série) (2014)

Tak druhá séria je ešte o niečo lepšia ako prvá. Síce su niektoré postavy neskutočne otravné ale opäť môžme vidieť skvelé herecké výkony a ešte lepší soundtrack. Ten záver nebol tak epický ako v prvej sérii ale tak uvidíme čo prinesú dalšie série.

• 24.6.2018  23:30

Najlepší dokument o najlepšom športovcovi v histórii.

• 18.6.2018  23:58
    Mečiar (2017)

Trochu som sklamaný. Na jednej strane tu máme kvalitné archívne zábery, dobrú hudbu a tých čo o Mečiarovi nevedia nič to trochu vnesie do deja, no na druhej strane tí čo majú aspoň základný prehľad sa tu nič nedozvedia. Žiadne zaujiímavosti, rozhovory kde by sme zistili niečo nové, proste nič. Také trochu zbytočné.

• 18.6.2018  23:53
    Únos (2017)

Škoda že tá réžia stojí za hovno lebo to malo oveľa väčsí potenciál.

• 18.6.2018  23:40
    Kredenc (TV pořad) (2014)

Na pár scénkach sa dá zasmiať no väčšinou ma pri tom chytajú kŕče z trápnosti.

• 18.6.2018  23:38
    Pokoj 1408 (2007)

Veľké očakávania som síce nemal, strhujúca komorná atmosféra, zaujímavý príbeh a hviezdne herecké obsadenie však robia svoje.

• 18.6.2018  23:16
    Pot a krev (2013)

Musím priznať že tentokrát ma Bay dostal.

• 1.6.2018  13:06

Totálne hovno. Keď to má dojať tak sa skôr smejem a herecké výkony ani nestoja za zmienku. Chvíľami som rozmýšľal či to nieje paródia. Jediné čo stálo aspoň za tú jednu hviezdičku (podobne ako pri San Andreas) je vizuál.

• 28.5.2018  23:52
    38 (2014)

Pocta obrovskej legende, veľké emócie a miestami až zimomriavky.

• 26.5.2018  20:12

Krásna rozprávka, rovnako ako v Rock a Doodle tu je zreteľne cítiť rukopis Dona Blutha. Aj teraz si to kľudne pozriem.

• 26.5.2018  20:09

Obrovská dávka nostalgie, skvelá atmosféra, proste dokonalá rozprávka ktorú som v detstve videl nespočetne krát.

<< předchozí 1 2 3 4